Hastanelerde jinekolog için nasıl randevu alabilirim?

Kizlik zarı muayenesi için hastaneye nasıl başvurmam lazım. Ayrıca bulunduğum ilden başka bir yerde muayene olmak istiyorum. Ve saçma konuşacaklar yazmasın ciddi soruyorm

Güncellemeler:
Guncel
Guncell

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• önce likle devlet hastaneainden başka yere randevu alamıyosun devlet hastanesinide hangi ilden istiyosan alırsın

1|0
    0|0
    • Ben özele gitmek istiyorum aslında devlettekiler pek iyi değil

• hımmm bunu anlamak çok basit o yüzden devlete rahatlıkla gidebilirsin çünkü çok çok basit bişey

• Peki teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• yahu bana gore mantikli sana gore sacma olacak belki. ne demek sacma konusacaklar yazmasin.. soru soruyosan her goruse acik olacaksin. burda keyfe keder yanit vermiyor kimse.
    bekaretinin gidip gitmedigini sen bilmiyor musun da doktora gideceksin?

2|0
    0|0
    • Görüşlere açığım ama saygısız ve halden anlamayan insanların hakaretvari yorumlarına karşıyım umarım onlar da gelmez. Ayrıca bu muayenesi olan binlerce kişi var şüphelenmemı gayet normal bunun için kimseye hesap vermem

• kan falan gelmediyse gitmemistir. belki esnektir zarin hic kan gelmeyecektir iliskiye girsen dahi.

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• 182 yi arayıp randevu alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Kadın hastalıklarına gideceksin

1|0
    0|0
  • bunu savcı talimatıyla yapar hastane

1|0
    0|0
  • 182 'yi arayım kadın doğumdan randevu alabilirsin

ya da özel hastaneye gidebilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozele git daha iyi olur bu konuda.. netten falan bak araştır sana yakın bir hastaneyle iletişim kur jinekolog için randevu istiyorum de sorunun onları ilgilendirmez 😉

1|0
    0|0
Yükleniyor...