Bu pazar sevgilimle birlikte olacağız, yardım?

Arkadaşlar bu pazar sevgilimle birlikte olacağız ikimizde ilk kez yaşayacağız ve sevgilim bakire hangi pozisyon ona acı vermez hangi pozisyon daha iyi olur birde ilk kez olacağı için hangi pozisyonda daha çok zevk alır nelere dikkat etmeliyim cevaplarınız için teşekkürler :) ?

Güncellemeler:
Ya saçma sapan cevaplar vermeyin yardım istedim söylesenize yoksa niye yorum yapıyorsunuz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sex pozisyonlarını birlikte inceleyin onun seçim yapmasına da özen göster onun dışında ilk deneyiminse harikalar yaratmayı bekleme strese girme yani kötü sonuçlanabilir :) onun dışında sabırlı olmalısın onunla oturup konuşmalısın doğru noktalarını bulmalısın tabi bir duş ikinizide rahatlatır romantikbir ortam ve hafif alkolde sizi rahatlatıcaktır yoksa gergin oldugunda tam tadına varamassınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk tecrübe için misyoner en uygunu. yapman gerekenleri biliyorsan tamamdır zaten.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ne yapmam gerekiyor bilgin varsa paylaşırmısın onu nasıl hazırlamalıyım

• bakireyse bence sabredin.

0|0
    0|0
    • Soruma cevap verirmisiniz sadece gerisi sizi ilgilendirmez

• bu kizla evlenmeyi dusunuyor musun?

0|1
    0|0
    • Evet

• o zaman soyleyecek bir sey yok allah mutlu etsin. bence evlendikten sonra beraber olun isin buyusu kacmasin ama illa beraber olmak istiyorsaniz kiz arkadasinin zevklerini biz bilemeyiz isteklerinizi acik acik kinusun hoslandiklarinizi hosunuza gitmeyen seyleri ama genel olarak bütün kadinlar boyunlarinin ve goguslerinin opulmesinden cok hoslanirlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bedenimi bakire beynimi :)

0|1
    0|1
  • kafamı yapıon :D

0|0
    0|0
  • sen adres ver size yardimci olacak birini göndeririz size, nasil yacaginiz hakkinda öncü olur size

0|0
    0|0
  • Zinaya bulaşma

0|0
    0|0
  • :D:D:D::D google amcaya sor

0|0
    0|0
  • bakire mi @mk ben öyle bakirenin acelesi mi varmış

0|2
    0|1
Yükleniyor...