Ilk gece korkusu yaşıyorum. Psikologdan yardim almalimiyim?

2 hafta sonra düğünüm var ve ben çok korkuyorum. Partnerimle bu konularda biraz konusmustuk beni zorlamayacagini (belimi kirmayacagini😂 ) soyledi. Daha once cinsel ilişki yasamadim. 19 cm oldunu söyledi ve ben korkuyorum. 170 boyundayim cinsel istegimde var ama cok buyuk degilmi? Kendimi kasarsam gibi sorunlar yaşıyorum. Yardim almalimiyim. Yaşım 26.

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• Seni gercekten sevıyorsa sexsi hayvanlık olarak algılamıyorsa merak etme hıc anlamazsın bıle sadece kendını ona emanet et ve rahatla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya neden korkuyorsun ki? Yapanlar insan değil mi? Kimse seks yaptı diye ölmüyor :D bir şey olmaz yaaa, sal gitsin :D

Bende kızım ama hiç korkmuyorum, olması gerekiyor olcak bitcek bir şekilde diye bakıyorum😁 19 da müthiş bir boy değil, kasma ya 1.70 sin bişey olmazzz

1|0
    0|1
    • 3ay

Atlayabildin mi :)

• 3ay

@Battista tabiki😂😂

• 3ay

bekarlığın tadını çıkar :D

Erkekler Ne Diyor 28

• :))) yazik kiz sana:) psikolok ne diyecek ne faydasi olacak. Arkadaslarin varsa evli onlara söyle. Sanki psikolokun şeyi varda şey şeh etti:)))

1|0
    0|0
  • Tamamen erkeğe bağlı durum hayvanlik yapmadigi sürece sorun yok

1|0
    0|0
    • Illa hepsi girmesimi gerek

• Ilk başta ona gerek yok.. zaten ilk gece direk seks mantigi kadina eziyettir ve cinsellikten Soğutur

• Alışırsın abla alışırsın 😁😁

1|0
    0|0
  • Bilgilenmen lazım kesinlikle.

0|0
    0|0
  • kadın üyelerimizden yardım gelmesi gerek görünsün diye yazdım

1|0
    0|0
  • korksan da korkmasan da evire çevire hallolunacak bu iş. kaçacak yerin yok...

0|0
    2|0
  • Yüce tanrım sen büyüksün. Al evladım al. Almalısın mutlaka yalnız 2 haftada bu korkunu aşabilir misin ondan emin Değilim.

0|0
    0|0
  • Adam sana Belini kırmıcam korkma dediyse korkmakta haklısın bence hanzoya bak ak belini kırmıcakmısmıs shjsdhhjfks

0|0
    0|0
    • Ya o isin esprisi gazeteye cikti ya bir adam esinin belini kirmis ilk gece 😂😂

• ahaha nasılda korkutmuşlar yavrucağı :D

0|0
    1|0
  • Bu nasıl muhabbet oyle

0|0
    0|0
  • Cok komiksin

0|0
    0|0
  • Yardım al

0|0
    0|0
  • Knki sorun olmaz soyle biraz narin olsun erkek önceden yaptiysa tecrübeli dir ona göre davranır ac gibi davranmaz soylersin yarisinu sok diye vajina esnek zaten alisir

0|0
    0|0
    • Cik yapmadı. Ama canimi acitmakta istemez. Evlendik o kadar zevkdemi alamicaz ulan derse sıkıntı 😂

• Yok be demez heralde alisirsin sende 2 haftaya falan knki yaparken kaygan olsun sana zorluk olmasin ;)

• sakin ol abartma

0|0
    0|0
  • Madtürbasyon yapıyor musun?

0|0
    0|0
    • Evet yapiyorum ama birisi dokununca kendimi kasarim. Refleks olarak.

• Opusuyoruz birbirmizi istiyoruz da. Ama o kisma daha once hicbir sekilde temas olmadigindan tepki verebilirim. Ben birden alisamiyorum utangacim biraz zaman gecmesi gerekiyor. Canimin yanmasini istemez anlayisla karsilar. Tesekkur ederim :)

• Rica ederim.

• Kassanda kasmasanda eninde sonunda yapcan o işi raat ol

0|0
    0|0
  • Tasssaktan ölçmüştur korkma alışınca gecer

0|0
    0|0
  • psikoloğu boşver kocandan yardım al

0|0
    0|0
  • Bende evliyim sormak konuşmak istediğin varsa sorabilirsin arkadasim

0|0
    0|0
  • Durex jel kullan

0|0
    0|0
  • 1 partnerininkinin boyu 19 cm değil en fazla 13-14 cm. erkeklerin çoğu bu konuda yalan söyler.

istersen psikolojik destek alabilirsin ya da düğün gecesini beklersin baktın olmuyor öyle psikolojik destek alırsın.

0|0
    0|0
  • Psikologa gerek yok ben sana anlatırım :)

0|0
    0|0
  • Ya öyle diyorsunuz ki sanki ameliyata falan gireceksiniz. Korkacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Valla ordan 45 cm cocuk cikabildigine gore fiziksel bir zorlugu yok ama sen psikolojik destek al hatta hic zaman kaybetme. Evliliginin sagligi acisindan

1|0
    0|0
  • Hepsi girerse daha iyi olur ama 19 cm yanlış ölçmüş olabilir. Türkiye 19 cm toplasan 100 kişi anca vardır.

0|1
    0|0
    • Öyle olduğuna eminim. Ereksiyona girmişti yanimda bir kere. Kendim pantolonda gördüm ayrıca kalinda yani korkunç geliyor

• İlk gece zevkini sakın bozma adamın. Gerdek gecesi rezil edilmemeli. Zevk almaya çalış ve sakın yarıda bırakma. Cetvel ölçüsüyle gösteriyim gözünde canlandır nasıl olacağını.

15 cm uzunluk bu kadardır gerçek ölçüye en yakın cetvel görseli bu: docplayer.biz.tr/.../15-0.png

20 cm cetvel de bu bak mesela o kadar varsa işin zor: cdn.avansas.com/.../...tik-cetvel-20-cm-0-zoom.jpg

• Fotoğrafların üzerine tıkla gerçek boyutuyla görmen gerek.

• gecenin mutluğunda kayar gider dert etme çok düşünürsen acı çekersin hiç düşünmezsen zevk alırsın bunu asla unutma

1|0
    0|0
  • 19 santım cok buyuk mesala bende 13 cm. Bayılmasan barı..

1|0
    0|0
  • bende 20 cm sorun olmuyor her yaşta rahat alıyor valla :P korkma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdiden almana gerek yok bence. Evlendi bakalım, sorunun patolojik bir hal alırsa çift olarak tedavi görmeniz gerekir. Tek başına halledebileceğin bir konu değil. Büyütmemeye çalış.

1|0
    0|0
  • Bence al
    korkun geçsin
    vajinismus başlarsa
    tedavi zorlaşır

1|0
    0|1
  • Kiiz evlenme gitsin

1|0
    0|1
  • ilk gün yaşamanıza gerek yok herseyı. Ön sevişmeyi unut tutmalı partnerin. Burda senden daha cok ona düşüyor iş

1|0
    0|1
    • Bunu o da söylemişti. Birde ben Los bir ortamda olmasini istiyorum korkudan gormek falan istemiyorum diye 😂 rahatlarsam bir kere canim acir sonra alisirim heralde

• uzun tutmalı olacak. konus eşinle bunu söyle bırseyler ogrensin okusun izlesın. ayazda bır cıcek filmini izleyin o cok guzel

• yani acıyabilir. ancak istekli isen ve canın cok tatlı degılse alısırsın.

• Bence evleneme 😅😅 ben nasıl hayatta kaldığımi düşünüyorum hala 😅 bı ay önce evlendim ilk ilişkiden sonra bir hafta dokundurmadim kendime ölcem sandım. 😅

1|1
    0|1
    • Kiyamam kiz çok mu fena

• Oha

• oha ya kıtlıktan mı çıkmış bu adam

• Yavaş şey yapın canım siz de 😄 sadece kurdelayı kesin bırakın tabi müstakbel eşin durursa 😄

1|0
    0|1
    • Ikimizde yillardir birbirimizi istiyoruz evlenmeyi bekledik bunca sene ve benim için zor gececek aylar 😂 ama bunu duyunca insan korkuyor

• Ilk gece acilis sonrasi asil olay sanirim 😂 ay adama yazik olcak benim canim kiymetlidir zevk alamazsam cekil surdan derim :D

• Ben de öyle dedim sorun olmadı onun ki de acıyor kız öyle deme zorluyor filan girmek için yanıyor yani 😂😂

Yükleniyor...