Size bir sorum olacak?

Seyim olurolmaz yerde sulaniyor. Cok canm sks yapmk istiyor. Şu an isteyim iste bile istiyorum. Ama buna ragmen prn o izlerken bosaliyorum kocamla iliskiye girerken bosalamiyorum. Bide cisim gelince cok azgn oluyorum sebebi nedir?

Güncellemeler:
Ses kaydi atin wc ye gidip isimi goreyim uzun uzun olsun. Her turluye acigim

0|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kocan erken boşalıyordur. En azından sen orgazma ulaşana kadar g noktana parmağıyla masaj yapmasını iste. Mesane, idrar doldukça baskı uygular. Baskı yapması da keyfi artırır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Libidon yuksek demek. Kocanla bosalamamanin bir suru sebebi olabilir.

0|0
    0|0
  • Kocanı değiştir seni sexin uç noktalarına taşıyacak bir partner bul seni memnun etsin kendini değil

0|0
    0|0
  • kocanı arzulamıyorsun ya da yeterince ilgilenmiyor seninle uyarılamıyorsun boşalacak kadar canım. zor bir durum

0|0
    0|0
  • Kocanla seks yaptığında boşalamamamn önceden sık mast yapmış olmandan dolayı. Libidon çok yüksek.

0|0
    0|0
  • Gelem iş yerine alam seni suyunu tahliye edeyim
    Not: itfaiyeciyim 😜😜😜😜

0|0
    0|0
  • bir uzmana gözük bnce boşalamam sıkıntı

0|0
    0|0
  • Estrogenolit kulllan

0|0
    0|0
  • Bilemedim ki

0|0
    0|0
  • Gizli soraydin bari kanka çişi gelince aziyormuş😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • idrar g noktana baskı yapıyor olmalı ve farklı heyecanlar aramaya baslamıssın

0|0
    0|0
    • Dogrudur

• kocana yogunlaşmalısın ve aradıgını onda bulacagını düşünmelisin yoksa farklı noktalara sürüklenebilirsin

12 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• daha neler

0|0
    0|0
Yükleniyor...