Size bir sorum olacak?

Seyim olurolmaz yerde sulaniyor. Cok canm sks yapmk istiyor. Şu an isteyim iste bile istiyorum. Ama buna ragmen prn o izlerken bosaliyorum kocamla iliskiye girerken bosalamiyorum. Bide cisim gelince cok azgn oluyorum sebebi nedir?

Güncellemeler:
Ses kaydi atin wc ye gidip isimi goreyim uzun uzun olsun. Her turluye acigim

0|1
223

En İyi Erkek Görüşü

• Kocan erken boşalıyordur. En azından sen orgazma ulaşana kadar g noktana parmağıyla masaj yapmasını iste. Mesane, idrar doldukça baskı uygular. Baskı yapması da keyfi artırır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Kocanla seks yaptığında boşalamamamn önceden sık mast yapmış olmandan dolayı. Libidon çok yüksek.

0|0
    0|0
  • Libidon yuksek demek. Kocanla bosalamamanin bir suru sebebi olabilir.

0|0
    0|0
  • kocanı arzulamıyorsun ya da yeterince ilgilenmiyor seninle uyarılamıyorsun boşalacak kadar canım. zor bir durum

0|0
    0|0
  • Kocanı değiştir seni sexin uç noktalarına taşıyacak bir partner bul seni memnun etsin kendini değil

0|0
    0|0
  • Gelem iş yerine alam seni suyunu tahliye edeyim
    Not: itfaiyeciyim 😜😜😜😜

0|0
    0|0
  • bir uzmana gözük bnce boşalamam sıkıntı

0|0
    0|0
  • Estrogenolit kulllan

0|0
    0|0
  • Gizli soraydin bari kanka çişi gelince aziyormuş😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • idrar g noktana baskı yapıyor olmalı ve farklı heyecanlar aramaya baslamıssın

0|0
    0|0
    • Dogrudur

• kocana yogunlaşmalısın ve aradıgını onda bulacagını düşünmelisin yoksa farklı noktalara sürüklenebilirsin

• Bilemedim ki

0|0
    0|0

12 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• daha neler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...