Hamilelik testi hakkında?

Test aldım eczaneden tek çizgi çıktı 25 tllik olan test. Ama kan testide yaptırmak istiyorum çalısıyorum haftasonu hangi özel hastanede kan testi yapılıyorlar istanbulda? özel de ne kadardır? sadece kan testimi yaptırcam dicem gebelik testimi? bilenler yaptıranlar yardımcı olsun lütfen 😊

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben hastanede calısıyordum beta hcg dıceksın gebelıkte dıyebılırsın fark etmez ozelde sgk olmadan beta hcg pahalı yerlestırıyorlar muayene olursan bırde doktor muayenesı var onun parası + tahlıl parası ama sonucu doktor okusa daha ıyı labrotuvarda sana soylerler hamılemısın degılmısın ama doktora da goster genede

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özel hastane yerine devlet hastanesi acilime git. Migrenim var ama gebelik şüphemde var ilaç kullanamıyorum diye söyle anında kanda gebelik testini yaparlar.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Adetin gecikti mi şu an?

0|0
    0|0
  • gebelik testi dicen :) :) :) hadi hayırlısı diyelim :D özelde yaptır çok uzun sürmüyor az bekliosun çıkıyor zaten :D
    her özel hastane yapar :D

0|0
    0|0
  • Kan testi demeyeceksin tabii kanda yapılan belki de bin tane test vardır, gebelik testi hatta Beta - Hcg testi dersin de bir şey biliyorsun sanırlar. Normal bir özel hastahanede 25 TL civarı filandır. Günün de gecikme olmaduysa test yaptırmana sence gerek var mı? Sonuçta idrar testinde de pozitif çıkmamış.

0|0
    0|0
  • Herk hastanede yaparlar sağlık ocağı (ASM) ler bile yapıyor herhangi bir özel hastaneye git acilden yaparlar.

0|0
    0|0
  • Hepsinde

0|0
    0|0
  • Bütün hastaneler bakar İstanbul da nerdesin beta testi de

0|0
    0|0
  • Bir daha eczaneden test yap.

0|0
    0|0
  • Hamilelik icin söylemeye cekiniyosan genel kan testi yaptır eger hamileysen mujdeti veriler orda hemen

0|0
    0|0
  • oha bir teste 25 tl mi verdin 5 tl onlar yahu :S

0|0
    0|0
  • en yakın sağlık ocağına gidin sonuç bir gün sonra alırsın gebelik şüphem var demen yeter

0|0
    0|0
  • İcine bosalma oldu mu

0|0
    0|0
  • hakeme bakıyorum golu verdı

0|0
    0|0
  • Hamile mi kalmak istıyorsun

0|0
    0|0
  • eczanade yaparlar her hastene yapar

0|0
    0|0
  • Farkli marka ev testi al tekrar yap negatif ise hic kan. man kasma kendini

0|0
    0|0
  • betaHcg diye söyle yaparlar 1-2 saat içinde de sonucunu alırsın

0|0
    0|0
  • ucu hzamılesın teste gerek yok

0|0
    0|0
  • özel hastanelerin hepsinde yapılıyo betaHcg demen yeterli

0|0
    0|0
  • Evlimisin

0|0
    0|0
  • gidiyosun özel hastaneye gebelik testi diyorsun 20-30 liraya yapan hastanede var 300 liraya yapanda. herhangi bir labaratuardanda yaptırabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Acil de yaptirabilirsin hemen kan verip. Is cikisi devletin aciline gidebilirsin

0|3
    0|0
  • Gebelik testi yaptırcam dersin kan alır sonucunu söylerler sana ama gerekti yok bence eksi çıktıysa hamile degilsin dir kalitesiz test almamışsın bildiğim kadarıyla

0|2
    0|0
  • Kandan birçok şeye bakılıyor özellikle hamilelik testi diye belirtmen gerekiyor.

0|2
    0|0
  • Gebelik testi de

0|0
    0|0
  • 45 tl

0|1
    0|0
  • Gebelik testi diyeceksin. Burda 50 tl ye yaptırmıştım..

0|1
    0|0
Yükleniyor...