Sizce bir bayan yarım bacak ağda mı yapmalı yoksa full mu yapmalı ?

Ben yarım bacak yapıyorum, yani dize kadar yukarısını bırakıyorum zaten küçük küçük oradakiler

Iki sorum var

Birincisi, bu itici midir, full bacak ağda mı yapılmalıdır ?

Ikincisi, cinsellikte isteğinize ket vurur mu eşinizin/sevgilinizin nasıl yapmasını istersinz ?

Not, soruyu cinsellik katagorisinde sormuyorum çünkü az bir kısmı cinsellik içeriyor.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• tam bacak olunca pahalı olduğunda yarım yapılıyor

0|0
    0|0
    • Ne alakası var ben kendim yapıyorum

• Henüz değil

• ilişkin oluncamı yapacaksın

Erkekler Ne Diyor 10

• yok yapmasına gerek yok full ayrıca bana gore daha cekıcı bıle olur diz ustu az tuy gorunmesi bile :)

0|0
    0|0
    • evlenene kadar yapmıyacağım. Sonuçta eşim senin gibi de düşünebilir tam tersi de

• Teşekkürler

• rica ederim :)

• Cinsel hayatın yoksa sorun değil ama bana göre bir kadının tüm vucudu yumurta gibi olacak güzelim saç kaş ve kirpik harıcınde tüy kıl olmayacak.

0|1
    0|0
  • şimdi şöyle bişey var ilk önce kendin için temizlen , kendini rahat ve daha çekici hissedersin tamamen tüylerini aldığında. bunu karşındaki için değil ilk baş kendin için yap ;)

0|0
    0|0
  • O ağda acısı nedir öyle!

İddaya gırdım , kaybettım evet.. Etimden et aldılar.

0|0
    0|0
  • no problem to me..

0|0
    0|0
  • bacakta tüy hoş olmaz ya, cinsel bölgede olsa tamam arada olabilir de bacak direk erkek bacağı gibi gözükür :D itici olur yani

0|1
    0|0
  • kıl olmaz hiç hoş değil düşünsene erkek alttan öpmeye başlamış yukarıya doğru sonra yarı yolda kıllarla karşılaşıyo

0|0
    0|0
    • Kıl değil ki,tüy görünmüyor bile

• bilmem..görmeden..peki öpünce sorun çıkarırmı..sorun çıkarmazsa daha da seksi olabilir

• ilk sevgılım aynı böyleydı ıtıcı gelıyordu ozamanlar cıdden kız dedıgın almalı bence.görunmucek olsa bıle

0|0
    0|0
  • ben bilmem..

0|0
    0|0
  • oldu o zaman kuşunuzunda bir dudagını alın dıgeri kalsın. ne saçma amk o ne oyle :D :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi ki full ağda.

0|0
    0|0
  • yarım iğrenç tatlım kendi halinden bile tiksinirsin :/

0|1
    0|0
  • Tüm bacak yapılmalı

0|0
    0|0