Nişanlım bakire olduğuma inanmıyor, aşırı derecede sinirlerim bozuldu

Nişanlımla cinsel anlamda hiç bir şey yaşamadık, dün evinde yalnız kaldık bir yakınlaşmamız oldu,ben kendimi geri çektim oda üstelemedi.

Sonra ona güvenmediğimden değil de benim için evlilikte ilk gecenin önemli olduğunu falan söyledim,bakire olduğumu söyledim güldü alay eder gibi davrandı ben kızınca da bitanem bu konuları konuşmamız bile çok saçma,sen ne zaman istersen o zaman birlikte oluruz ben bekarete önem vermiyorum anlamsız gibi laflar etti,ben önem veriyorum falan deyince de alay etmeye başladı bir türlü inanmıyor bakire olduğuma. Sizce neden böyle yapıyor bir insan sevdiği kişinin bakire olduğuna sevinir. Acaba yaşı benden büyük tecrübeli diye mi böyle düşünüyor,onu kendime benzetiyordum ama çok farklı bir kafa yapısı olduğunu düşünmeye başladım,bana bekareti önemsemeyen bir erkek çok saçma geliyor sizce de öyle değil mi?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Senin nişanlın tam mal ben senin yerinde olsam onu terk ederdim kimsenin nişansöylemesini söyleme hakkı yoktur her ahlaklı dürüst insan bekarete önem verir senin nişanlın karaktersiz çıkmış çok sansiz bir bayansin bizde boyle bayanları arıyoruz evlenmek icin iste boyle hanzolar alıyorlar ama söylüyorum ciddi ciddi ben senin yerinde olsam hayatıma onunla devam etmem ve seninle yatmak istiyor olabilr sana ağız yapıyor sakın kanma bakire degilsin filan diye başka kiz olsa hemen terk eder haksizmiyim sence bir duşun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence inanmadığından değil dediği gibi bekarete önem vermediginden böyle davranmış. Senin bu kadar önem vermen ona garip gelmiş anlaşılan.

Kızları bu kadar şartlandırırlarsa, şaşırıp kalırsın doğal olarak. Bekaret dediğin şey öyle dünyanın en büyük nimeti değil erkeğine sunacağın. seni gerçekten seviyor ki hiç sorgulamamış bile bekaretini.

Kendi düşüncesine göre gayet doğal davranmış.

Sen bu kadar çok önem veriyorsan sadece bekaretin için seni isteyen birini bulursun, mutlu olursun.

1|0
    0|0
  • onun derdi sizin bekaretiniz falan değil istediği zaman sizinle cinsel ilişki yaşamak. bakire olmadığınızı söyleyerek te sizi tahrik etmeye çalışıyor. yani biran önce sizi becermenin yollarını arıyor. Aslında cinsel ilişkiye girecek kadar yakınlaşmakta çok yanlış. Bu gün nişanlınız olan bu insan yarın nişanı bozdum derse ikram ettiğiniz bekaretiniz de onunla gider. Bu durumda olupta pişman olan çok bayan var ne yazık ki. onun için evleninceye kadar ondan uzak durun

1|0
    0|0
    • uzun zamandır birlikteyiz cinselliğe düşkün biri değil ve haziranda evlenicez zaten. ama tabiki dediğiniz gibi evlenmeden birlikte olmamak gerek yanlıs bir sey

• çok garip yaa.. çevresindeki kızlar öyle o zaman. yine de senden bir özür dilemeli. alay edip üstüne inanmaması ayıp bence

1|0
    0|0
    • çok haklısın katılıyorum

• Arkadasım .

Nisanlın'ın tavrı cidden dusundurucu bana kalırsa seninle alay etme amacı seni gaza getirmek sende tamam ozaman kanıtlıycam diyip evlenmeden once birlikte olucaksın insallah ben yanlıs dusunuyorumdur ama sevgilin ya da her neyse nisanlın yanlıs adam iyi dusun ..

0|0
    0|0
  • sende onun bakire olduna inanma kontrol et :D

1|0
    0|0
  • Bence o an ne diyeceğini bilememiş bir an çıkmış öyle ağzından

Belkide görmek istiyordu bakire olup olmadıgına ikna olmak için

ya da senle çok da ciddi değil

biraz mesafe koymanda yarar en azından alaycı tavır koyması yanlış olmuş...

0|0
    0|0
    • Düğün tarihi aldık nasıl ciddi olmaz ki,evet alay etmesi çok incitici ve saçma

• Bence de öyle.

0|0
    0|0
  • Kendini anlayışlı göstermeye çalışıyor bence. Yani yaşadığın herhangi bi'şey varsa geçmişinde çekinmeden anlatmanı sağlamak için. Ama böyleleri tehlikelidir. Sen geçmişte bi'şeyler yaşamış olsaydın ve anlatsaydın belki seni bırakırdı. Sırf ağzını arıyor derim ben.

0|0
    0|0
    • Ağzımı aradığından nasıl emin olabilirim sence ona bakire değilim sana söyleyemedim deyip tepkisini ölcmeli miyim

• Ayrılmak isterse? Kavga sebebi olabilir. Ondan sonra sadece tepkini ölçmek istedim desende anlatamazsın. tam tersi gerçekten ne kadar anlayışlı olduğunu göstermeye çalışıyordur o zaman sıkıntı yaratmaz.

• doktordan rapor al kesin ama kesin şayet ilerde birliktelikte zarın esnek olur ve kanama olmazsa buyuk sorun yasarsın

0|0
    0|0
    • rapor almayı kendime hakaret olarak görüyorum yani inanmıyosa kendi öküzlüğü kendisi bilir,zaten önemsemediğini söylüyo gidip rapor alsam yine alay edecek kesin.

• valla sen birlirsin ama su öyle diyen evlendiğinde kanı görünce utanmaz ama kanı görmezse bir ömür boyu başına kakar beni yanlış anlama kanı görmezse derken zarın esnek olablir yırtılmaya bilir diye dedim

• Bekarete önem vermeyen erkek olamaz! muhtemelen sana "Bekarete önem vermiyorum" diye zarf atıp, senden " aşkım ben bakire değilim" demeni bekliyor..

0|0
    1|0
    • :)) yahu ama bakireyim nasıl öyle bir şey diyebilirim,bana güvenmediği için test mi ediyo diyosun yani?

• İnanmıştır, merak etme + kafana takma..

İyi gecelerin olsun..

• Tesekkürler sana da :)

• cok tuhaf biri valla zaten ben insanlari anlamiyorum artik

0|0
    0|0
    • Aynen ya bu nasıl iş anlamadım resmen bakire olmasaydın daha iyiydi demediği kaldı ahlaki değerlerimiz ne halde nişanlımdan bunu beklemezdim yani böyle tanımamıştım onu

• normalde günümüzde bakire bulmak cok zor gururlanmasi gerekirken yaptigi ve gösterdigi tavir normal degil bence

• o adamla olmaz acele etme yaşın çok erken.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum valla,söylediği sözler çok kırdı beni düşünce yapısıda çok yanlış namusu bir insanın en önemli şeyidir

• çok da kıskanç biri aldatacak biri de değil ama bu düşüncesi genişlik gerçekten haklısın

• belkide seni deniyor. önem vermiyor gibi görünüp sana gercekleri söyletme pesinde. Buda inanmıyor anlamına çıkar ama ne bilim karısık isler:D

• sen de doktordan bakire raporu al.. mors olsun...

0|0
    0|0
  • yanlış ata oynamışsın :D vazgeç o sevdadan

0|0
    0|0
  • öküz olduğu için kusura bakma ama

ne biçim erkek bu ya çokmu yaşlı

yada kaçıncı evliliği acaba

0|0
    0|0
  • Nişanlın postacı mı? resmen zarf atmış!Geçmişinde tam bir çakallık yatıyor.sezilerim güçlüdür!

0|0
    0|0
    • geçmisinde yasadıklarını bana tanıstıgımızda anlattı onun yaşı biraz büyük barlarda falan çalışmış o yüzden bayanlarla ilişkisi olmuş söylemişti bende kabullendim ama ahlaklı biri tanıdğım kadarıyla çakallık derken :D bide zarf atmıs derken açar mısın biraz?

• Bakire olup olmadıgını öğrenmek için uğraşmış yani.Belki o gün ilişkiye girseydin şu an ayrılmış olabilirdiniz!

• benim cevabımı bir daha oku

• böyle bir konuda şüphe ve güven sorunu varsa ilişkiyi gözden geçirin bence

0|0
    0|0
    • güven sorunum yoktu aslında ama sözlerine kırıldım bakış açısı yanlış geliyor bide bana

• şöyle oldu ben üsteleyince kapa şu konuyu ne kadar saçma konuşuyoruz şaka yaptım ne bekaretinden bahsediyosun bu devirde bana göre hiç bir anlamı yok bakire olup olmamanın falan dedi ama alay eder gibi söyledi bunları ne yapmaya çalışıyo hiç anlamıyorum

• hayat senin karar senin ama bence güven sorunu var

• genelde 23 ten sonra pek bakire olmuyormuş. piç arkadaşlar öyle diyor.

0|0
    0|0
    • O bakire olmadığını söyledi zaten erkekler pek önemsemiyor ne yazık ki ama benle alay etmesi çok saçma sevinmesi gerekeceği yerde

• seninki önemsemiyor önemseyen erkek çok.

• evet belkide o yüzden garibime gitti her erkek önemsiyo çünkü

• Amacı seni dikmek. Bekarete önem vermemesi falan da yalan...

Gavatın gözü dönmüş.

Hatta bence nişanlın değil gibi geldi bana. Yani sen nişanı tek başına yapmışsın anlaşılan.

1|0
    0|0
  • şansa bak bizde eli yüzü temiz kız arıyoruz.

milllet dalga bulmuş bide dalga geçiyor

0|0
    0|0
    • :D cidden acayip o gün manyaklığı üzerindeydi heralde

• öyle ya kadınlar da kabullenemez üzülür insan. bide çok kıskanç biridir bende deniyor diye düşünmeye başladım

• zamanla anlarsın, umarım mutlu bir evliliğin olur

• Kekliyor seni kekliyor. Valla inanmam aç bir sokim bakim demeye getiriyor.

0|0
    0|0
  • :D haha bencede ılerıde umarım aldatılmazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sana bişey diyim mi.bence nişanlın önem vermiyo cidden.çünkü geçmişinde o kadar çok beraber olduğu kız olmuştur ki bu ona normal geliyodur.

1|0
    0|0
  • sen bu adamın böyle olduğunu nişanlandıktan sonra mı anlayabildin? yazık olmuş. bekarete öenm vermese de inanmaz tavırlarda konuşamaz kendini aşağılatma kaldı ki bakire olmasan bile o bu tavırda olamaz. kendine gelsin. ben şahsen sevgisinden şüphe ederdim, bir düşün derim.

0|0
    0|0
  • Tamam bakireliğe önem vermiyor da seninle niye alay ediyor ve niye bakire olduğuna inanmıyor olamaz mı? Devir bozulmuş olabilir ama benim ar damarım çatlamadı de sende. Kimse şeyini tabağa koyup gezmiyor rahatlığa bak adamdaki.

0|0
    0|0
  • nişanlı olduğuna emin misin sen bu adamla ?bana yeni tanışmışsınız gibi geldi . insan nişanlısının bakire olduğunu yeni mi öğrenir arkadaş . erkekler bunu sorar ilk zaten . önem vermiyor olabilir gerçekten . önem vermeyen erkekler tanıdım ben . eskiden olsa numara falan yapıyordur derdim ama artık önem vermeyen erkeklerin olduğunu biliyorum . ben olsam ayrılırdım . neden mi çünkü bu tip erkekler seks için herkesi satabilir . zaten bakireliğinin onun gözünde bir nimet değil . o seni bütün kadınlar gibi görüyor .senin bir özelliğin yok anladın mı . senle ilşkiye girerse bile bırakabilir seni . evlensende bırakabilir . ben bu tip erkeğe güvenmem . ben sakladıysam bekaretimi ona değer veren bir erkeğe sunarım . değer vermeyenlede işim olmaz . gitsin bakire olmayanını deneyimlisini bulsun . mutlu olsun ..

1|0
    0|0
  • ispatladın mı ne oldu ?

0|0
    0|0
  • böyle bir erkekle yapamam sanırım bence amacı senin bakireliğini göstermende yani evlenmeden önce ona bakireliğini vermen sonrada çeker gider sanırım hele senden büyükse bide bakireliğe önem vermmiyosa kim bilir kaç kişile birlikte olmuştur bence bırak sen bunu

0|1
    0|0
  • Cok yakin kiz arkadasim nisanlisina deyim yerindeyse kopek gibi asikti. Oglan birgün demiski p*rno izliyordum seni yasli bir adamla gordum bakire değilsin kavga etmisler falan oglan barismak icin cinsel iliskiye karsiligi sart kosmus.kiz kabul etmedi oglan terk etti :) dikkat et erkekler turlu yalanlar atabillir bir findik kadar organ icin. Ve bu anlattigim hikaye yalan degil

0|0
    0|0
    • nasıl yani yaşlı adamla p*rnoda mı görmüş orasını anlayamadım :) çok ilginc gercekten erkekleri anlamak güç,öyle bir şey derse zaten bende anında terk ederim kıza rakdaşın çok haklı canım

• Evet yasli adamla arkadasimi p*rnoda gordugunu iddaa ediyor ama en yakin arkadasim her seyimizi anlatiriz birbirmize yok öyle bisey kiz cok temiz biriydi yapmaz. Kiz videoyu at diyor atamam utaniyorum demis yalana bak koskoca adam 27 yasinda

• olur mu öyle şey canım arkadaşının sevgilisi çok kötü bir yalancıymış hiç inandırıcılığı yok komik :) iyi yapms arkadasın ayrılmakla

• cok enteresan.. valla iyi demis demesine de senin ispat etmeni bekliyor sakin kanma ona.

0|0
    0|0
    • yok canım evlenmeden asla öyle bir şey yaşamam benim için gerçekten önemli bir konu cünkü bu onunda önemsemesini isterdim sadece alay etmesine kırıldım

• önem verdigini zannediyorum inanmamasi salakca. nisanlisiniz birde sana güvenmesi gerek.

Yükleniyor...