Fazla mast. yapmak vajinusmusa neden olur mu?

Her gün mutlaka 1 kere mast. yapan biriyim. Hatta bazen 2-3 kere yaptığımda olur. Fazla yaptığım için tahriş olup kanıyo hatta o kadar fazla geliyo vücuduma demek ki. Bazen canım istiyo bazen de can sıkıntısından yapıyorum işte napıyım. Bu kadar fazla mast. yapmak ileride vajinusmus olmama neden olur diye korkuyorum. Olabilir mi böyle bişey? Alakası var mı?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• haftada en fazla 2 mast. yapılmalıdr.

1|0
    0|0
    • en fazla 5 gün dayanabiliyorum onda da aptal gibi oluyorum

• ilerde cok sıkıntı yaşarsın bak , bu kesin bilgidir , 2 kere sadece.
      tut bır sekılde kendını ,

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir sürü tatmin etmeyen yorum okudum.

vajinusmus dediğimiz psikolojik hastalık. Hastalığın olma nedeni kızların gençliğinde korkutularak Vajinasına dokunmamasından kaynaklanıyor. Beynini öyle bir inandiriyor ki Vajinaya sen dahil hiç kimse dokunamaz! Sonrasında bunun dolasıylada, vajinusmus denen illet gelişiyor. Kocan sana dokunduğu zaman vajinan istemsizce kasılıyor ve içeri girmesine engell oluyor.

Fazla mast yapmak kesinlikle vajinismus yapmaz. = )

2|0
    0|0
  • Sosyal aktiviteler edinmeyip ya da çalışmayıp evde pineklersen sıkıntıdan yaparsın aklını başka yönlere yönelticek bişeyler bul.

1|0
    0|0
  • Fazla kurcalama bozulur

3|0
    1|0
  • Vajınal sekste tatmın olmamaya yol acabılır abartma derım bıraz bırıktır 3 gunde 1 haftada bır o zmn daha çok zevk alacsksın emın ol

1|0
    0|0
    • bir kere 5 gün yapmamıştım sonra yaptığımda çok zevk alırım diye ama günde 3. yaptığımdan daha az zevk aldım. Ne kadar yaparsam o kadar fazla zevk alıyorum

• Yani?

• Yani şartlanma beynını ne ile meşgul edersen o kdr prof olursun bu konuda artık iflah olmazssın

• Alakası yok ama kızlığını korumak istiyor ve tahriş olmamasını istiyorsan bir erkeğe oral yaptır onun tadını al zaten zevkin katlanır vajinanın yalanması kadını uçurur

1|0
    0|0
  • alakası yok o istekle alakalı ben evliyim ilişki yretersiz geliyor mast yapıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır ama vajinal ilişkiden az zevk almana sebep olabilir klitoral alışkanlık yani

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0
  • bence düzenli bir seks hayatına geçiş yapman lazım

1|0
    0|0
  • canın biriyle ilişkiye girmek istiyomu peki

1|0
    0|0
  • Bence yok ama sürekli mast. Yapma

1|0
    0|0
  • Alaksi yok ama vajinal orgazm i unut

1|0
    0|0
    • ben klitorisimle orgazm oluyorum ama aşağılara inmiyorum ki

• O sebeple ileride. vajinal orgazm olamazsin vucud klitoriste programlanmis surekli

• Kanser olursun

1|0
    0|0
  • Yaparken baska birsey kullaniyo misun elinden baska ondanda tahris olabilir

1|0
    0|0
  • ona alışırsan ilişkiyi bedenin yadırgayabilir. yani kendini duvara tırmandırmayacak şekilde yap.

1|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • vajinusmus ıslanamama kaslarda kasılma penisin rahat rahat içine girip çıkamamasına neden olur. ileride sen vajinal orgazm olmakta zorlanırsın. erkek becerirken bile sen elinle mast. pozisyonunda oynar durursun.

1|0
    0|0
  • yalarımm orayıı

1|0
    0|0
  • birlikte yapalım bence :)

1|0
    0|0
  • Vajinusmus değil de vajinal orgazm da zorluk yaşayabilirsin

1|0
    0|0
  • Yok vajinusmus yapmaz ama orgazm olmanii zorlastirir mast yerine sanal yapman daha iyi hem tecrübe kazanirisn

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alakası yok isteksizlik olabilme durumu ya da erken tatmin olma gibi durumlar olabilir

1|0
    0|0
    • böyle hiç tatmin olamıyorum ama o zaman olabilir miyim

• ben zevk alıyorum ama tatmin olamıyorum işte

• E kastettiğim o zaten canım

• aynı sorun bendede var ya sıkılınca durduramıyosun kendini

2|0
    0|0
  • Vajinusmusun anlamını öğren önce sen.

1|0
    0|0
  • Yok canım