Yeni doğum yaptım hamileyim çocuğumu emzirmeye devam mı etmeliyim kesmeli miyim?

yeni doğum yaptım çocuğum 5 aylık 3 gün önce hamilelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı belki yanlıştır diyip doktora gittim doktor da hamile olduğumu doğruladı. Özetle ikinci çocuğumu emzirebilmek için ilk çocuğumu sütten kesmeli miyim yoksa emzirmeye devam mı etmeliyim?

Güncellemeler:
Evli bayanlar yardim lutfen
Guncel

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama. kesinlikle devam etmelisin. 2. çocuga zaten tekrar gelicek sütün. ben eğitimini aldım. sorun yapmaya bile gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sütün kesilir zaten hamileysen.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kesmemeniz lazim ploraklar yeniden uretime gececektir bu donemde biraz gogus hassasiyeti felan olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora sormayıp da cevabını burada araman ne kadar ilginç

1|0
    0|0
  • Hayır kesme

0|0
    0|0
  • doktora gitmişsin madem doktora sormayıp da cevabını burada araman ne kadar ilginç

1|0
    0|0
  • 5 aylık bebek sütten kesilirmi abla ya

1|0
    0|0
  • Kesinlikle emzirmeye devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Doktora sormadinmi

0|0
    0|0
  • Devam et ama aceleniz neydi la hemen ikinciyi yaptın accik vücut kendini toparlasaydi

0|0
    0|0
  • bunu en iyi doktorun bilir bence emzirmelisin sanırım

0|0
    0|0
  • amma hızlısın be

0|0
    0|0
  • mk aynı süt ineği gibi olmuşsun sen ne acayipsiniz uçkurunuza sahıp çıkın korunn biraz amsalaklar

0|0
    0|0
    • Kazayla oldu aldiralim mi a q

• hayır aldıramassın ama dikkat edicen bir sürü korunma yöntemi varken siz zevkınızın peşine düşmüşsünüz biraz ara verseydiniz aceleniz neydi ilişki yapmayın 1yıl ne olmuş yani çocuk büyütmek kolay değil anlarsın ilerde

• böyle devam edersen rahim diye bişey kalmayacak sende... biraz ara verseydin ya

0|0
    0|0
  • Emzirmeye devam et tabiki de aceleniz nedir onu anlamış değilim hemen 2. Çocuk?

1|0
    0|0
  • bunu doktora sorsaydınya

0|0
    0|0
  • Hey masallah. reis iyi calismis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesmelisin yoksa çocuk zehirlenebilir
    Hemde doktor birşey demedi mi bu konuda

0|0