Vajinada yanma allah rızası için yardım bıktımbıktım hayattan?

3 aylık evliyim ilk başlarda hafif yanmam vardı sonra gecti tekrardan var ilişkide ve sonrasında ağlatacak sekilde yanıyor dayanamıyorum doktorlara gıttım mantar ilaçları verdi kullandım temizliğime dikkat ediyorum var mı bilgisi olan içide dışıda yanıyor Allah aşkına bilgisi olan yardımcı olsun:(

0|2
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Iltihapta olabilir bak sen ne yap faydasini görürsün isirgan otu suyu ic her sabah ac karinla bir cay bardayi ve gece yatarken simdiden gecmis olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eşin muayene olsun eşin.

1|0
    0|0
    • Ne gibi?

• Arkadaşım ne demek NE GİBİ?
      Kiminle cinsi münasebet kuruyorsan onun da muayene olması gereklidir. Sonuçta sen ilaç kullanmana rağmen düzelmediyse ya ilaçlar kifayetsiz kaldı ya da dışarıdan bu mikropları almaya devam ediyorsun. Evli olduğun da göre muayene olması gereken kişi otomatikman EŞİN oluyor

• eşinde gitsin aynı doktora

1|0
    0|0
  • ulaş bana yardımcı olayım aynısı başımıza gelmişti

1|0
    0|0
  • yanıyorrrrrr alev alev

0|0
    1|0
  • Gres yagi sür

0|0
    1|0
  • Kuru kalıyordur veya esin ve sen kılları jilet ile alıyorsan sürtünmeden dolayı tahriş ve yanma yapabilir

0|0
    0|0
  • doktor gerekeni yapmış ama bilemedim doğrusu

0|0
    0|0
  • Seks yaparken yağ kullan

0|0
    0|0
  • yalamak lazım

0|0
    0|0
  • doktora sadece sen değil eşininde gitmesi lazım çünkü ilişkiye girdiğinizde mantar ister istemez onada bulaşıyor daha sonrası kısır döngü senden ona ondan sana gider böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilaçtan başka bir çözüm yok. bir arkadaşımdada vardı ama limon falan sürüyou herhalde

1|0
    0|0
  • İlişkiyle alakalı bişey olabilir mi
    Yeteri kadar ıslanıp sulamada, yani hazır olmadan birleşme
    Eşinin penis boyu
    Sert hareketleri
    Veya eşinin temizliği

1|0
    0|0
    • Hiçbirisi degil canim boyu normal islanıyomda kaynaşturıcı da kullanıyom ilişkidrn önce duş alıyoz ve şeyide normal tuvalet temizliği yaparken bile yanıyor

• O zaman bilemiyeceğim
      Başka doktora görünün bence

Veya kayganlaştırıcı da yapıyor olabilir.
      Kimisi hassastır etkilenir

Yükleniyor...