Roccutane in yumurtaliklara zararı var mı?

Arkadaşlar 6 aydır sivilce tedavisi görüyorum bu ilaç yumrutalik rezervim azaltabilir mi kullanan var mi bilgisi olan?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Var diye bir söylenti var ama kullanıp da yumurtalıkları zarar gören birini görmedim. Ben de 8 ay boyunca o ilacı kullandım.

0|0
    0|0
    • Var diye söylenti mi var sanjrim var yaa:(

• Bence bırakma.

• Bende bırakmak istemiyorum dün doktora gittim bana kızdı o ilacı niye kullaniyosun diye hemen kes dedi amh i dusurdgune dair bilgim yok ama Araştırıcam diyo 1 ayda çok düştü ben zaten sikintiliyim yumrutaliklari donrurulicak rezervim çok azaldı biterse menopoza girerim ben bırakmak istemiyorum ama doktor hemen kes onu dedi yaa ailem baskı yapıyor bırak diye o kadar kullanmıştım 6 ay :/ ramazanda bile kullandm bilmiyorum yaa

Erkekler Ne Diyor 6

• Onla ilgili maddeler varsa evet.

0|0
    0|0
  • Tahminimce yoktur. Zamanında bende kullandım ve garip garip söylentiler ortaya atılıyor ama çoğu efsane. Yinede için rahat etsin diye doktoruna danışmalısın bence.

0|0
    0|0
    • Oho hepsine soruyorum uzman doktor bana amhi roccutane dusurebilir dedi doçent yok öyle bişey dedi operator doktor hemen kes ol ilacı diyo yok diye biliyorum ama arastircam dedi bilmiyorum yani ve amh 1 ayda çok düştü

• Roccutane mi simdj onu cildiye yazdığı için o da diyecek kadin doğuma sor ama ben tekrar gidicem vana dedi kj kistin olduğu için gitmiyo olabilir dedi

• Kadın doğum uzmanı ne diyorsa onu yap bence o zaman. Çünkü sivilce senin sağlığından önemli değil. Öyle aşırı sivilcenin olduğunu da düşünmüyorum. Tabiki dozunu tamamlasan çok daha iyi ama bir sivilce için başka sağlık problemlerinin oluşmasına değmez. Fakat gerçek nedeni eğer ilaçsa bırakmalısın. Çünkü daha sonra sivilce problemi yine ortaya cikabilir.
      Biz ne desek boş burda.

• Çok fazla yan etkisi olan bir ilaç. Ama yumurta üretimine etkisi yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
    • Nasıl sevişme yani ne alaka

• Ya bu sivilce derdi çok büyük çoğunlukla bekarlarda ve gençlerde olur. vücudun o tür şeyler istiyordur farkında değilsindir. Mesela şöyle bir şeyde var. www.fitsaglik.net/.../...rji-tedavisi-opusmek.html gerçek haber bu düşün öpüşmek bile ne kadar faydalı.

• o ney oluyo nasıl bir ilaç

0|0
    0|0
  • Google amcana bu sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya yok artık kaç yaşına gelmişsin saçmalama 😂😂

0|0
    0|0
    • Bende 6. aydayim keşke kesse yaa :(

• Birkaç doktora daha gitsen? Tedbir amaçlı yani