Lezbiyen p*rnosu izlemeyi sevmek lezbiyenliğe eğilimli olduğumuzu gösterir mi?

Merhabalar baylar bayanlar bir sorun olacak mantıklı cevaplar istiyorum..

Arkadaşlar lezbiyen p*rnosu izlemeyi sevmek lezbiyenliğe eğilimli olduğumuzu göstermezdimi yani fikirlerinize ihtiyacım var umarım anlatabildim derdimi. güzel cevaplar verin saçmalamadan lütfenn

Güncellemeler:
güzel cevaplarınız için +1

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• göstermez, keza cinsel eğilimler bir tek eğilime ait olduğumuz işaretini sağlamazlar.

sadece fantezilerimizde nelerden etkilendiğimizin işaretleri olurlar.

ama gerçek bir lezbiyen erkeklere karşı hafif nefret bile duyabilirler, ortada bir sebeb olmadan mesela. ve kızlara bakış açıları aşırı olur bazen, kendilerine hakim olamayacak kadar.

senin sorunun temeli aslında biseksüel liğe işaret eden bir soru. ama şimdilik bu konuya değinmeye de gerek yok çünkü bence yaşın gereği merak ve heyecan duyguları içinde zaman zaman değişen bir cinsel fantezi dünyası yaşayacaksındır zaten.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayır göstermez. Kadınların cinsel yönelimiyle cinsel uyarılması erkeklere göre daha çok uyumsuzluk gösterir. Bunu araştırmalar söylüyor. Mesela heteroseksüel erkekler en çok lezbiyen, gaylerde en çok gay p*rnosundan tahrik olmuş, ama bir çok hetero kadın lez p*rnosu izleyince cinsel olarak uyarılmış. Ama gerçek hayatta bir kadına ilgi duymuyorlar. Ayrıca yapılan başka bir araştırmada birçok kadın iki şempanzenin seks videosunu izleyince cinsel olarak uyarılmış. Ama erkeklerde böyle bir şey olmamış. Şimdi kadınlarda zoofili eğilimi var mıdiyceksin : ) Eğer sadece videoda izleyince tahrik oluyorsan ama gerçek hayatta bir kadına karış duygusal, cinsel birşey hissetmiyorsan lezbiyen değilsin. Ayrıca lezbiyen olmak korkulacak birşey de değil.

3|0
    0|0
    • eminim değildir herkesin kendi tercihi sonuçta herkes nasıl mutlu oluyorsa teşekkürler bilgilendirdiğin için :)

• yoo o anlama girmez sonucta her seyı bılmek izlemek gereklidir bu illakı uygulanacak anlamı katmaz

1|0
    0|0
  • lezbiyen değilsin ve izlemeklede alakası yok .lezbiyenler daha yavaş ve daha zevkli seviştikleri için sana çekici gelmiş olabilir .hoşlanman normal bence .bende çoğu zaman lezbiyen sex videoları seyrederim .daha hoş ve zarifler .

1|0
    0|0
  • bence o videoyu ne amaçla izlediğin ve hangi kısmından zevk aldığına bağlı yani sonuçta o da sex ve cinsellk içeriyr ve bayan vücudu sana sexi geliyor olabilir

2|0
    0|0
  • biseksüel eğilimin olduğunu gösterir, korkulacak bir şey yoktur, kadınların bir çoğu biseks eğilimlidir, örnek: kız arkadaşım :)

1|0
    0|0
  • merak ta olablir ila lez olmana gerek yok seyretmen için

1|0
    0|0
  • Eğilim denemesede ilgin olduğunu gösterir. Ama şunuda belirtmen gerekir yani bir arzu duyup duymadığını :)

1|0
    0|0
  • hiç alakası yok fakat çok izlersen zamanla etkilenebilirsin psikolojik bozukluk göstermeye başlar :)) ne demişler üzüm üzüme baka baka :D

1|0
    0|0
  • öyle olacağını sanmıyorum merak ediyor olabilirsin ve zevkte alıyor olabilirsin zevkler tartışılmazmış. Ama sen sokakta kızları kesiyorsan off göğüsler ne kadar diri duruyor kalçaları ne kadar hoş diye içinden yorumlar yapıyorsan lezbiyenliğe eğim olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden de lezbiyen videoları izleyenler var, ama bir erkeğin nasıl gay filmi izlemesi onun o tarz şeylerden hoşlandığını gösteriyorsa, kızlarda da aynı durum vardır, bir kız lezbiyen videoları izleyip ondan tahrik olup, zevk alıyorsa demek ki içini kemiren bir şeyler vardır...

0|0
    0|0
  • yani o tip p*rnolar hoşuna gidiyorsa demek eğilimin vardır...tabi bu her zaman böyle ise

1|0
    0|0
  • Göstermez rahat ol

1|0
    0|0
  • öyle bişey varsa ben en büyük lezbiyenim :)

1|0
    0|0
    • seninle ne ilgisi var ya sen erkeksin 2 kızın önünde sevişmesi hemen hemen her erkeğe zevk verir zateen

• üff

• :) kızma durumlar normal..Hem sen lez izle ki taktik öğren günün birinde lazım olur..

• yok be ya i*neleri seyreden i*ne mi oluyor samnam ya da p*rno seyreden p*rnocumu oluyor. yokluk yokluk her şeyi yaptırıyor insana işte

0|0
    0|0
  • lezbiyen olsan bile bu kötü bir şey değil...

0|0
    0|0
  • ne alaka. öyle olsa erkekler de lez olurdu.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

1|0
    0|0
  • bende izliyorum lez p*rnosu ... içinden geçiyosa vardır geçmiyosa sadece ilgidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Benim lezbiyen p*rnosu izlememem beni lezbiyenlikten çıkarmaz ama senin o videoyu izlemen bayada lezlige yol. Akıl var mantık var iki kadının sevismesini izliyorsun daha ne olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...