Akıntı ve ıslanmanın arasındaki fark nedir ?

bayanlarda normalde varolan akıntıyla ıslaklık ( şehvetin verdiği ) arasındaki fark nedir ? ikisini nasıl ayırt edebiliriz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• birisi nahoş kokulu ve sarımtıraktır,(hastalık tespit yöntemlerini araştırırsan okuyabilirsin)

diğeri gayet şeffaf ve rahatsız edici değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biri herzaman olan birşey diğeri ise ara sıra olur.

0|0
    0|0
  • ıslaklık zevk suyu değilmi

0|0
    0|0
    • evet zevklendiğinizde anlarsınız demeyin .. libidom yüksek sanırım :s

• ya havle vela sende varya nikimikediyedii olmadı

• buketdere ben kıza yardım amaclı yazdım herkezin başına gelebir çünkü herkezte oluyor ben efendimiz peygamberimizin söylediklerini yazdım istersen özelden mesaj yoluyla devamını sana atayım bu rası almıyo

• Şehvetin verdiği şehvet doludur. Kıpratır adamı. ahahaha yehuuu.

0|0
    0|0
  • Akıntı bi sorun var der,ıslaklığın temelinde cinsel haz vardır.

0|0
    0|0
  • akıntı hastalık etkeni olabilir ama diğeri ara ara olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• akıntı normalde var olmamalı aslında üşütmeden yada mikrop kapmadan dolayı bir sürü çeşitli nedenle olabiliyor ama tedavisi mümkün kokulusu kokusuzu rengi sarı olanı koyu olanı i sürü çeşidi var .Burayı bir oku istersen : link

0|0
    0|0
  • vallha beyaztebeşirden yardım al desem...sesini duyursan duyar mesaj gönder ona iyi bir kızdır kendisi ben seviyorum nekadar fikir ayrılıgı yaşasakta esas kız

0|0
    0|0
    • bilgisi varsa bu konularda atıyım tabi

• Akıntının miktarı, şekli, rengine bağlıdır. Bir de normal ya da şevhet anına bağlı.

0|0
    0|0
  • büyüyünce öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • büyüğüm .. libidon sanırım biraz yüksek sürekli ıslanabiliyorum o yüzden aradaki farkı sormuştum ..

Yükleniyor...