Vajinam sürekli kaşınıyo ve kaşıyınca şişip kanıyo. Bundan nasıl kurtulurum?

Vajinam sürekli kaşınıyo ve kaşıyınca şişip kanıyo. Bundan nasıl kurtulurum? Hastaneye gidicek zamanım olmuyo. Bildiğiniz doğal veya diğer yollar var mı bunu geçiricek?

Güncellemeler:
Arkadaşlar mantar olabilir enfeksiyon olabilir evet bunları biliyorum ama hayatım çok yoğun. Hastaneye gidemiyorum. Yargılayın diye değil çözüm üretin diye soruyorum. Anlayışlı olun lütfen. Ve saçma sapan sapık sapık şeyler yazıcaklar defolup gitsin

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar olabilir. Benimde testis torbam kaşınıyordu kaşıdıkça tatlı tatlı kaşınıyordu. Utandığım için dostora gitmedim internetten nasıl geçer diye araştırdım bir çok yöntem vardı onlardan biriside listerin adındaki ağız gargarasını testis torbasına döktükten sonra ovalamak lazımmış bende yaptım acayip bir şekilde yanma hissettim 1 dakka sonrada ferahlama geldi. :D Bir kaçkez bunu yaptım kaşıntı kalmadı.

1|0
    0|0
    • Ama vajina için geçerli değil bu. Olamaz yani. Faydası değil zararı olur bunun bana. Bir daha olmadıysa sevindim senin adına :)

• Vallaha sizleri bilmemde bana yararı oldu. :D Aslında eczaneye gidip bu sorununla alakalı ilaç verebilirler.

En İyi Kız Görüşü

• Mantar olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunun icin girmicende ne icin gitcen hastaneye cok merak ettim

1|0
    0|0
  • bunun ıcın bol bol pudra sur bak kasıntın nasıl gececek ama onceden temızle sonra sur gecmış olsun

1|0
    0|0
  • Sıkıntı. Bozabilirsin kendini. Vajinanın kaşınmasının sebebi abaza olman. Başka hiçbir nedeni yok iradeli ol az.

1|0
    0|0
    • Ne alakası var saçmalamayın lütfen

• Temiz tutuyorum ve bu kaşıntı devamlı oluyo. Kaşıyıp kızlığımı bozmaktan korkuyorum ve oturamıyorum üstüne o kadar şişiyo. Yardımın için teşekkür ederim

• Dediğim gibi. Şişmesini yazsana internete bir ya kıldan dolayıdır ya da mantar vardır. Bilemeyeceğim kızlığını bozarsınız kaşımaktan dedim zaten bende. Yani kendinizi rahatlatın sinir stres duygu ereksiyon halindede oluyor.

• Tek çözümü Hastane

1|0
    0|0
  • acilen hastaneye gitmerlisin enfeksiyon kapmışsın.

1|0
    0|0
  • Kılları mı kastediyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayır kıl değil. Temiz tutuyorum ama kaşıntı oluyo

• Herhangi bir eczaneye uğrayıp durumu izah edersen sana uygun bir krem vereceklerdir... Düzenli kullanırsan geçer bir kaç gün içinde...

• Ayrıca oral seks yaptırıyorsan partnerinin ağız hijyeni yeterli değil demektir... Partnerinle de bunu paylaş, en azından öncesinde dişlerini fırçalasın...

• Yuksek ihtimal mantar oldun, travazol 2x1 kullanmani oneririm. Dilersen fitil ve ilacta yazabilirim

1|0
    0|0
    • Evet çok rica ediyorum. Hayatım yoğun olduğu için doktora gitme ihtimalim yok. Çok teşekkür ederim :)

• Biokadin, gynomax vs. temiz tutmaya bak, temiz tamponlat ve temiz ic camasiri gecmis olsun

• Mantar

1|0
    0|0
  • vajinanı at sen

0|0
    1|0
  • bol bol yıka suyla

1|0
    0|0
  • Bıtkenmıs onfan gıtmen gerekıyo

0|0
    1|0
    • Bitlenmiş mi 😂 nesine bitleniyo kıl yok bişey yok bide temiz. Ah doktor olsa da biri sizi aşt etse rezil etse burda ama nerdee 😳😒

• Sen soyledın mi bna kıl olmadıgını
      Doktor olsa banane olmasa banane bn fıkrım soyleyerek sana yardımcı olmaya calısıyom

• Mantarlar büyüsün sonra icine şirinler gelip ev yapsın.

0|0
    0|0
  • Seks yap

0|0
    1|0
  • Temizmisn yeteri kadr

0|0
    0|0
    • Evet yeteri kadar temizim dikkat ediyorum buna

• Ne gicik biseysn ya

• Knkaaa

• güncellemene bakarak ozaman kaşınmaya devam et diyorum ne diyeyim.

0|0
    1|0
    • Tam okumamışsın güncellemein devamını... Saçma sapan cevaplar yollamayın ve çözüm üretecekler yazsın diyorum

• Hıhı kesin çözümdür eminim

• Yalatmalısın kaşındığında

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...