Meme ucunun küçük olması mı daha iyi?

Meme ucunun küçük olması mı daha iyi büyük olması mı? Bazı kadınların areola bölgesi kocaman oluyor berbat duruyor. Bunun bir işlevi var mı? Pembe küçük meme ucu ve areola iyi midir?

Birde küçük memede hamilelikte sütü olmaz filan diyorlar doğrumu?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sut olayi buyuk olcude genetik azcikta beslenmeyle ilgilidir. Buyuk meme uclarini bebekler ilk agizlarina almakta zorlandiklarini duyduk. Bu da dogal bir durumdur cok kucuk meme ucuda bebek agzina alamadigi icin sorun oldugu bir gercektir. ideal olmalidir. Kahverengi bolge bu islemlerde devre disidir

1|0
    0|0
    • Duzeltiyorum meme cevresindeki koyuluk kadinlarda yeni dogan bebegin renk ayrimi yapamadigi icin o bolgenin koyu olmasi dikkatini cekermis. Harika bir yaradilis bilgisi daha ogrendim😊😊

• O buyuyunce cocuk ve cok sacma bir yontemmis 😂😂

• Saçma değil ben8m kardeşim öyle bıraktı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Meme ucu büyüklüğü ile hamilelikte gelen sütün alakası yok. Ama meme ucu, areola ve memenin kendi büyüklüğü görünüm açısından orantılı olmalı.

1|0
    0|0
  • Sütle bir alakası yok ama görüntü olarak orantılı olmalı çok geniş olunca çirkin duruyo çok ufakta olmasın orantı işte :)

1|0
    0|0
  • Zaten genç kızların zaten meme ucu genelde küçüktür evlendiklerinde çocuklardan sonra büyür şekli bozulur uçlarında sut delikleri için delikler oluşur nasılsa ilerde anlayacan)) şimdi dikkat et bari büyümesin fazla))

1|0
    0|0
  • araya sığıyor mu o önemli

0|0
    0|0
  • Tahrik olduğunda büyüyor zaten. Normalde küçük olması sorun değil dolayısıyla

0|0
    0|0
  • Küçük meme ucu daha iyidir daha estetikli olur
    Emzirmekte sorun olmaz
    Ben küçük meme uçlarını çok severim

1|0
    0|0
  • Orta olsun iste.

0|0
    0|0
  • Seninki nasıl :D?

0|0
    0|0
  • Meme

0|0
    0|0
  • büyük olması iyi benim favorim fındık gibi olması

0|0
    0|0
  • Bence iyidir

0|0
    0|0
  • Yalamak güzel

0|0
    0|0
  • Normal olsun

0|0
    0|0
  • küçük meme candır kim ne derse desin ;)

0|0
    0|0
  • Bazı kadınların meme ucu bile yok boşver büyük küçük olmasını

0|0
    0|0
  • Meme büyük ucu mink olacak

0|0
    0|0
  • Orta olsun ememiyoruz sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0