Erkelerden kaç kişi kondom kullanıyor?

bütün riskleri göze alıp, ben kullanmıyorum diyen var mı? ,

Güncellemeler:
arkadaşlar kondomu partnerizin hamile kalma riski için sormadım ... yakın b ir arkadaşımın başına geldi.. hız pozitif virisü taşıyor şu anda ama erken teşhis çok şükür. bu durumdan çok etkilendim sorim dedim ben güvenilir kişilerle birlikte oluyorum diyorsunuz ne alakası var .. belki oda bilmeden daha önce sevgilisi olan birinden aldıkiii... böyle durumlarla çok karşılanıyor ben bile sevgilimle condomsuz ilşkiye giriyorum.. buna dur demenin zamanı geldi :))

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok kullanan biri değilim, bazen değişiklik olsun diye kullanıyorum o kadar.

0|0
    0|0
    • tek eşlimisin :))

• hayır tercih etmiyorum ama ben tek eşliyim :)) tabi garantisi yok bununda benim herif beni aldatıyotur belki olmucak iş değil ben süperim demiyorum kesinlkle

• İnşallah aldatmıyordur :))

Erkekler Ne Diyor 29

• ben kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kullanmak istemiyorum ancak boşalmadan hemen önce takıp giriyorum. Amaç bayanı korumak. Hem ortam kızlarıyla birlikte olmadığım için sıkıntı yaratmıyorum kendime...

0|0
    0|0
  • eski sevgilim ayrıldıktan sonra mantar oldum senin yüzünden diye çamur attı bana... :)) allahtan kendi pisliğinden ve benden sonra oldu da bana bulaşmadı :)))

0|0
    0|0
  • niye riski miski göze alıyım aga kara muratmıyım ben takarım şapkamı :D

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar düzgün, güvenilir sevgililerim oldu şükür. Gerek kalmadı kondoma. Ama yine de kullanmak lazım. Doğrusu bu.

0|0
    0|0
    • @alaraxxxx dediğim gibi düzenli ve temiz bir ilişkiyse gerek olmuyor. Ama geri çekme vs gibi farklı yöntemler kullanılabiliyor.

• +1

0|0
    0|0
  • ben hiç kullanmadım

1|0
    0|0
    • yeni bir kızla tanıştın mesela korkmazmısın..

• be öyle her gördüğüm kızla beraber olmam ondan emin olmam gerekir hele paralı ilişkiden nefret ederim eğer bir kadından hoşlanmadıysam asla onunla olmam beraber olacağım kadın benim için önemli. önce ruhum sevişmeli benim.

• tabiki var mesela ben güveniyorum son dakika gölü atmadan maçı bitirmek birazda tecrübe işi olsa gerek

0|0
    0|0
  • o anki hazzı yüksek derecede yaşamasını bilen biri kesinlikle riskleri göze alır...

0|0
    0|0
  • kullanmamak bir riskmidir bence hayır riski kendin yaratırsın.Kondomdan balon olur anca cocuklara verirsin patlatırlar.gereksiz bence bilinmedik kadınla ilk defa yatıosam takarım sadece oda ondan tırstıgım içindir :)

0|0
    0|0
  • Prezervatif doğaç bi durum aslında, o an kullanasın varsa kullanırsın. Zaten bildiğin bi kadınla kullanmaya gerek yok, parayla ilişkiye girmeyen biri olarak bana uzak bi obje.

0|0
    0|0
  • Canim kondomsuz iliskiye girde sakin bosalmasin icine :)))

Neyse ozaman sevgilinle gidip serolojik test yaptiracaksin sonra gonul rahatligiyla sex yapacaksin.

Hiv pozitifte erken tanida olsa tedevi cok zor yok zaten de.

Senin basina gelmedi dimi

0|0
    0|0
    • erken teşhiste hastalık ilerlemiyor... ömürboyu hap tedavisi görülüyor virüs ilerlemesin diye.. ve hastalık olmyor ama condomsuz ilişkiye girerse karşındakine bulaştırır ve çocuk sahibi olmaz .. hayr ben değilim

• allahım hala konuşuor ya arkadşım oldu diyorummm gözümün önünde ibni sina da teşhis kondu en uzman doktorlar tarafından.. tedaviyide onlar ediyor ... anlamıyor musun hala çakma doktor

• Ben bir arastiririm simdi tedaviye.ibnisina ya giden varmi diye

• kullanmıyorum partnerimde bende hoşlanmıyoruz prezervatiften

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum

en azından evlenince tek eşli olunca kullanmam

daha önceki kız arkadaşım korunuyodu gerek duymadık şimdi mecburen kullanmalıyım

0|0
    0|0
  • hayır kullanmam...

0|0
    0|0
  • tabikide kullanmıyorum güzel bi söz var et ete deymeli aga :) tabiki kullanılması gereken yerler var fakat zaten kendini bilen o kullanılması gereken yerlere gitmesse kullanmak zorundada kalınmaz :)

0|0
    1|0
  • boşver kondomu tek eşliysen tabi eğer eskort denilen f...lerle yatacaksan kadın istemese bile takacaksın ki çok şükür hiç gitmedim öyle o yüzden gerek duymadım

0|0
    1|0
    • sadece eskortlar deği bir tandığım bir çocuk l partide bir kızla tanıştı mesela aynı gece ilşkiye girdiler. çocuk şimdi hıv pozitif :( çok şükürkü erken teşhis..

• yani işte eskort olmasınada gerek yok var böyle sapık kızlarda :D insan ilkkez konuştuğunla seksmi yapar düzeysiz bast ve iğrenç :/

• vallahi erkeklerin çoğu yapıo bu işi kızlar da yapıyo tabi..

• şapkasız çıkmam abi... :)))

1|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • evliyim ve zaten çocuğumuz olmuyo.

0|0
    0|0
  • +1

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben birkaç defa o riskı aldım ama çok riskli.daha yapmam diyorum fakat dayanamıyorum :))

0|0
    0|0
  • kimse yok ki kullanalım, ortada risk yok :)

0|0
    0|0
  • kondomla seksi yağmurlukla duş almaya benzetiyorum.

o yüzden kullanmıyorum.

ama birlikte olduğum insana çok dikkat ediyorum.

şu ana kadar müzik çevresinde de olmamın etkisiyle belki 1000 e yakın kadınla birlikte oldum. bel soğukluğu bile yaşamadım.

ha diceksin ki o kadar kadınla birlikte olup nasıl dikkat ediyosun.

üniversite çevresinden ve her gece başka erkekle görmediğim kızları tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Ben asla hayat kadınlarıyla ilişkiye girmedim girmemde onun için hiç kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • onun kadar garanti başka bir çözüm varmı? başka türlü olmaz diyorda partnerim bilginiz varsa paylaşmanızı isterim.

0|0
    0|0
  • kullanıcam bundan sonra

0|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum kendimi biliyorum ve güveniyorumda

0|0
    0|0
    • kendinle ne alaksı var ya :)) karşındakiyle lalkası olması gerekiyo

• tamam senle alakası yok

Kızlar Ne Diyor 2

• niye kullanıyım kii zevk almadıktan sonra.

0|1
    0|0
  • Kullanmasını tercih etmiyorum. berbat bir his.

0|2
    0|0
    • nasıl gebe kalmıyorusun

• kesinlikle tek eşli. Herkes senin gibi bir hayat yaşamıyor whiteçorap. Başkalarının hayatlarına müdahale etmekten vazgeç. sınırnı bil.!

• senin sorunun:)))

Yükleniyor...