Doğuştan sünnetli olmak ne demek?

Erkek arkadaşım penisinin 23 cm olduğunu söyleyice yuh artık nasıl o kadar uzun dediğimde sünnet olmadım doğuştan sünnetliyim çok nadir bir durum dedi nasıl oluyor diye araştırdım böyle birşey varmış ama aklımda soru işareti var sünnet olmamış erkekten koca olmaz ya bu konu ne

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sünnet penis başındaki derinin kesilmesidir.

Doğuştan sünnetli (peygamber sünneti de deniyor bazı kesimlerde) Doğuştan bu derinin yarım olmasıdır. Genellikle tekrar sünnet olurlar. Muayene olmuş ve sünnet olmasına gerek yoktur denilmişse bunu bilemiyorum tabi.

Penisin boyu ile sünnetin en ufak bir alakası yoktur. Kaç yaşında bilemiyorum erkek arkadaşınız ama bu cevap oldukça çocukca bir cevap. Penisin 23 cm olması standartların çok üzerindedir fakat imkansız değildir. Bunun yanında boyu önemlidir ama boyu ile beraber kalınlığı da önemlidir.

Sünnet adı üzerinde sünnettir. Yaptırılması tavsiye edilmiştir. Yapılmaması müslümanlığınızdan birşey götürmez. Hijyen açısından bazı sıkıntıları olabilmektedir. Çok sık ve özenle temizlendiği sürece o da sorun olmayacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşın açık açık sallamış

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet oluyo

0|0
    0|0
    • peki nasıl bir sorun teşkil eder çünlkü sünnet olmayan erkek müslüman değildir muhabbeti var ya ayrıca doktor doktor gezmişler o demiş bunnu

• Oglunuz cok sansli dogustan sunnetli demis bende arastirdim egrilik felan oluyor mus dedim egrilik yok dedi

• Sünnetle ne alakası var athsgahdbbs

0|0
    0|0
  • Ne alala senı kekliyo tamam dogustan sünnetli olabilir ama penis uzunlugu ile sunnetın katı suretle bı alakası yok

0|0
    0|0
    • Dogustan sunnet ikiye ayrılır
      1tam sünnetli bu kısıler sünnet olamaz
      2yarım sunnetli bunlar sunnet olması gerekır hıc bırının
      3 ister dogustan ister sonradan olsun penıs boyu ıle alakası yoktur

• Doğuştan sünnet var. Bir kuzenim bu yüzden sünnet olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Var öyle bir şey peygamberimizde öyle bazı sıkıntı olabiliyor bu kişilerde.

0|0
    0|0
    • Kadinada erkegede sagliki bir zarari olur mu ayrica 23 cm mumkun mu

• imkansız değilolabiliyor o kadar büyük ama zannetmiyorum sallamış bence.

• Oluyo diyolar ama çevremde hiç duymadım

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum doğuştan sünnet diye birşey

0|0
    0|0
  • sünnetsizse gavurdur

0|0
    0|0
  • evet bazı erkekler doğuştan sünnetli olabilir ama seninki baya baya abartmış olayı

0|0
    0|0
  • peygamber sünneti diye biliyordum yanlış hatırlamıyorsam ama bir düşün yani :D kadınolan sensin

0|0
    0|0
  • Bende duymadım hic

0|0
    0|0
  • Ne alakası var be kızım sen içine nasıl alacaksın onu düşün 😎

0|0
    0|0
  • İlginc.23 cm cok buyuk. gordunmu hic

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar ilginç ilk defa duydum

0|1
    0|0
  • İlk kez duydum

0|1
    0|0
  • Iyide sunnet edilince zaten 5cm kesmiyolar ucundaki deriyi aliyolar seninki yine abartms 23 cm ne 😏

0|1
    0|0
Yükleniyor...