Bikini bölgesi jiletle alma?

23 yaşındayım bikini bölgesini jiletle aldım hep haliyle kıllar sert çıkıyor ağda yaptırabilirmiyim ya da kendim yapabilirmiyim? Nasıl yapmam gerekir özellikle iç bölgelere?

0|1
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinaya jilet sürmek de nedir yaa😒😒
    Ama madem zamaninda böyle bir hata yaptın seni bu şekilde kabul edip yardımcı olmaya çalışalım 😁
    Ilk tercih lazer olmali. Lakin senin tenin anladığım kadariyla açık renkli. Yeni sistem lazerler (utuleme tekniği vs) veya iğneli epilasyon senin sorununa çözüm olacaktir. ya da mahalledeki bir ağda salonuna, kuaföre gidip de aldirabilirsin ama lutfen bir daha jilet kullanma. Hem çok kasindirir, hemde o sert diken misali killar partnerinin pek hoşuna gitmeyebilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta kendin yapma kuaföre git 2-3 kere daha sonra kendin yapmaya başla acımıyo zaten merak etme saniyelik acı uyuşmaya başlıyo bir süre sonra hissetmiyosun zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ağdaya dönmeni tavsiye ederim. Evet zor ve ağrılı bir durum ama sonrasında günlerce pürüzsüz olma rahatlığı var.

Ağda sonrası en büyük sıkıntı batıklardır. Bölgeyi her banyoda keselemek. Ölü derinin atılması ve kılların rahat çıkması için de gereklidir. Bir de güzelce nemlendirmek deriyi yumuşak tutmak gerekir.

Kendi kendine yapmak senin becerine bağlı ama oldukça zor. Utanmıyorsan ve bunu mahrem görmüyorsan bu işi yapan güzellik merkezlerine gitmeni öneririm. Verdiğin para ile uğraşacağın iş arasında bedava gibi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Testere ile alacak degilsin ya

1|1
    1|0
  • jilet daha iyi tertemiz oluyor

0|0
    0|0
  • Ağdaya gitmelisin esmersen biraz sıkıntı olur ama daha iyi sonuçları olur. Ağda için önce git öğren sonra kendin yaparsın yapabilirsen

0|0
    0|0
  • ben ala biliirim senin için

0|0
    0|0
  • Tut çek kopar knk

0|0
    1|0
  • Koy sobanın ustune ağdayı ısınsın yapıştır yapıştır çek.😀

1|0
    0|0
  • slmkuafor olarak purdalı agdayla yaptırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Sen yapamazssın artık ağdacıya gitmen lazım

0|0
    0|0
  • Jilet kullanımı sizde sıkıntı yapmaz doğru jileti seçersen eğer

0|0
    0|0
  • Çınar gibi kök salmıştır o kıllar sende 😁😁😁 ceksende gelmez kukun elinde kalır 😁😁😁😁

0|0
    0|0
  • kuaföre git onlar yapsın sen ugraşma canım

0|0
    0|0
    • Acıtır diye korkuyorum

• ilk olan acı yapar ama onlar daha deneyimli olur. ondan sen yaparsan belki çok zarar verin

• Yaptır bir yerden başla

0|0
    0|0
  • jilete devam et veya lazer epilasyon yaptır kaymak gibi olsun.

0|0
    0|0
  • Ten rengin beyazsa kötü yapmısın ya

0|0
    0|0
  • kuoföre git yapsınlar

0|0
    0|0
  • Alma oral yaparken sert oluyor ya

0|0
    0|0
  • Bende 23 yaşındayım ve hep jiletle aldigim için çok gür, kötü olmus

0|0
    0|0
  • keşke jilet le almasaydın knki :D

0|0
    0|0
  • Kart kart diyosun yani. knk yapistir cek napican baska

0|0
    0|0
  • kendin ağta yapabilirsin

0|0
    0|0
  • İyice uzat kestirmeden lasere git.

0|0
    0|0
  • bikeresinde jilet kullanan bir kıza denk gelmiştim
    19 20 yaşlarında, elimi oraya attığımda çok sert kılları vardı
    nedense bu çok hoşuma gitmişti, kılları uzundu

0|0
    0|0
    • Nesi hoşuna gitti 😂

• sert kıllar arasında dokunmak hoşuma gitti bilmiyorum

• Lazer yaptir kurtul

0|0
    0|0
    • Lazer görmüyor açık renkli

• Hmm. Bide o var demi... o zaman agdadan baska yol yok sana... gerci daha yumusak ve temiz olur

• Öyle yapıcam artık

Kızlar Ne Diyor 14

• Git kuaförde yaptir ya da uğraşma direk devam et

0|0
    0|0
  • Yaptiracaksan kendin yapma. Kanatirsin, derini yuzersin. Git bir agdacida yaptir

0|0
    0|0
  • Kuaföre yaptır bence kendin uğraşması zor

0|0
    0|0
  • Sert çıkar alamazsın kendin kuaföre git 5 6 kere de alışırsın sonra kendin almaya başlarsın ama jiletten kurtulmaya bak

0|0
    0|0
  • Canm ben kuaforum Çok canın yanar tüğün cikis yonunun ters yonune dogru cekmek gerekiyo tek basina yapamazsin kuafore git

0|0
    0|0
  • sen yapma, AĞDA kesinlikle YAPMA, şimdi hemen kuaföre git deki sir yaptırmak istiyorum. 10-15 lira bişey ve 1 ay çıkmıyor

0|0
    0|0
  • Maffolursun bende hep jiletle alıyordum iki gün önce ağdayla aldırdım canım çıktı ve çok tahriş oldu kök uçlarım hep kanadı ve bayaz beyaz sivilce gibi şeyler oluştu nedenini anlamadım

0|0
    0|0
    • Alışır herhalde bir kaç almaya

• İlk defayda cok normal endişelenme vucudun tepkı gostermıs jilete alıştıgı için

• Lazere git mümkünse zaten ayda 50 falan oluyor. Acıyor ama 4-5 kerede kurtuluyorsun

0|0
    0|0
    • Açık renkli kıl köklerim lazer görmüyor

• Diode lazer olarak geçer

• Teşekkür ederim

• Ağda ya da tüy dökücü kremlerle falan hallet jilet batık yapıyor

0|0
    0|0
    • Bana yapmıyor alıştığı için herhalde

• Genital bölge bir nevi alınabilir ama bikini bölgesine neden taşırdın? Orda kıl olmaması lazım.

0|0
    0|0
    • Orayı ağdayla kendim alabiliyorum orda sıkıntı yok aslında yanlış sormuşum tüy gibi çıkıyor

• Bikini bölgesi her türlü kötü gözükür ya. Ağdayı önermem yayılması daha mümkün. Eldiven daha iyi olur. Lazere gitme imkanın varsa çok rahat edersin. 3 senedir büyük rahatlık benim için

• Açık renkli kıllarım olduğu için emin değilim lazer konusunda araştırıyorum

• Aktarlarda falan hamam otu tozu satiliyo igrenc kokuyo ama ise yariyo jiletin verdigi etkiyide vermiyo zamanla azaltiyo kil. koklerini zayiflatiyo denemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben ağda yapıyorum çok rahat sende dene alışırsın zaten dudaklar acıtmıyor ama yinede dikkatli al tabi

0|0
    0|0
  • Bnce yaptır

0|0
    0|0
  • Ağda yı boşver. Eldiven ile al

0|0
    0|0
Yükleniyor...