Neden kızlık zarından basedince herkez böyle katı?

Mesala erkeklerin şerefsiz olduğunu anlıyorum kızların da nekedar birini desteklediğini
Şunu bilin önünde muz var diye kendini bişi sananlar o zar sadece cinsel ilişkiye bozulmuyor

Güncellemeler:
Hem cinslerim bana verdiği destekten şimdiden teşekkür ederim hepinizi öpüyorum kızlar :*

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmayınız. Şikayet ettiğiniz şerefsiz erkekleri yetiştirenler kadınlardır.

Toplumu ve insanlığı siz güzel kadınlar şekillendiriyorsunuz. Bu mevzunun sorumluların en başta sizlersiniz. Eğer bir erkek şerefsizse onu şerefsiz yetiştirenler yüzündendir. Çünkü Allah hepimizi saf temiz günahsız yetiştiriyor. Ağzımızda dişimiz bile olmadan dünyaya geliyoruz. Sonra büyüyüp çıkan dişlerimizi birilerinin etine sağlamaya kalkıyorsan bunun sorumlusu biz büyürken o dişleri ne için kullanmamız gerektiğini bize aşılayamayan anne baba ve çevremizdir (toplumdur).

Kızlardaki kızlık zarı ile erkeklerdeki sünnet derisi aynı şeylerdir. Küçük yaşta üreme organlarını dış etkenlerden koruyarak doğurganlığa veya üremeye engel olabilecek bir hasar alınmamasını sağlamak amaçlı koruma duvarlarıdır. Sonra erkeğinkini kesip kutlamalar yaparken kızınkini korumaya başlarız. Bunu yapan toplumdur. VE TOPLUMU KADIN ŞEKİLLENDİRİR.

Çok değerlisiniz. Değerinizden birşey kaybetmeyin ve herkese değer verecek evlatlar yetiştirin.

0|0
    0|0
    • Kadınların düşünce yapısını etkileyen baskıcı erkekleri unuttun galiba annen ya da başka bizden çok yaşlı 50ustu kadınları kole niyetine eğitildiğini duşunuyorum erkek egemneliğini yucelten siz babalarınız amcalarınız erkek topluluğu çevreniZi kadınlar değil erkekler şekil veriyor çunku geçmişe bakarsan kadına hiç bir söz hakkı verilmediğini görürsün.

• @-Uysalkedii- :) kendimi neden kandırayım kuzum ben erkeğim? Ben toplumu siz var ediyorsunuz ve düzelecekse siz düzeltecesiniz diye yüceltiyorum sizi. Sen kalkmış ne diyorsun?
      Madem erkekler bu kadar kötü davranıyor size neden kabul ediyorsunuz? Evlenmek ve bir erkeğin bulaşığını ütüsünü yapmak zorunda mısınız? Benim ailemde herkesin Maşallahı var ve o senin bahsettiğin öküzlerin yanında değil konuşmaları durmaları bile yeter onları susturmak için. Herşey insanın kendinde başlar ve kendinde biter.

• Boyle tipler var olduğu için evlenmeyi duşunmuyorum falan ben geçmişteki kandıların birşey yapabilcrğini duşunmuyorum şu zamanda o dediğin olsbilir

En İyi Kız Görüşü

• Geri kafalılar için çoooook önemli çunke kendi sutten çıkma ak kaşık hepsi çok masum 7-24internetten kız duşurmeye çalışanda benim zaten bu tipler benden uzak olsun asla katlanacağım insan tipi değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kızların birini desteklemesi? Muz?
    Aceleyle yazdın sanırım soruyu.

3|2
    0|0
  • Çoğu erkek önemsemiyor. Geri kafalılar önemser sadece. Kendisi her şeyi yaşıyor, ama bakire kız istiyor. Yani ne diyeceksin. Uzak durun böylelerinden. Sen yaşıyorsan, kadının da yaşama hakkı var. Ben önemsemeyenlerdenim.

0|0
    0|0
  • Şerefsizmiymişim :) canınız sağolsun hanımefendi. :)

0|0
    0|0
  • bakir katı olunca kötü mü oluyor? erkeklere şerefsiz diyonda siz de çok masum değilsiniz. sizi kadar mal bir ırk yok. aklı penisiyle çalışna heriflerin yanındasınız hep

0|0
    0|0
  • yahu dert etme ver gitsin o zaman zarını
    evet bisiklette bile bozulan varmış

0|0
    0|0
  • cinselliği sadece hoş vakit geçirmek için kullanılan bişey olarak görüyorum sevgi aşk dediğin şey 13 yaşından sonra anlamını yitiren ince bir zardan ibadet sanan o dar görüşlü insanlara bu kadar kaptırmayın kendinizi

0|0
    0|0
  • aşkım denizdeydik
    -ee
    dalga sen gel arkadan vur

gibi bahanelerle bozuluyor değil mi?

0|1
    0|0
  • Sanırım kötü bir kaza yaşadın?

0|0
    0|0
  • Relax ol.

0|0
    0|0
  • Zarın bir anlamı yoktur, bakma bizde kafası örümcek yuvası mal çok.

0|0
    0|0
  • Bende kadınların şerefsiz olduğunu biliyorum yobaz yobaz konuşmada mast yap git yat uyu

0|0
    1|0
  • Nasıl bozuluyor anlat bakalım ellemedikçe dokunmadıkça bişey yapmadıkça?

0|0
    0|0
  • biz serefsz miyz abi

0|0
    0|0
  • Siz gidin herk

0|0
    0|0
    • Siz gidin herkesin altina yatin sonra kendinizi yamamaya calisin olur mu oyle namusuna sahip cik. Erkek olarak ben bile sahip cikiyorum.

• hayırdır abla ne bu atar?

0|0
    0|0
  • Bizde yedik
    Sen muzu ye ye ye sonra dokunmadım de inanırmıyız sanki

0|0
    0|0
  • Bence haklisin aga , anal oral sürtünme yapıp bakireyim diye gezmekten daha iyidir

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana seninle ozelden konusalim

0|0
    0|0
  • Nolduu yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen sen ol evlenmeden önce sakın sakın bekaretini verme erkekler çok çok iki yüzlü Allah'a çok şükür böyle bir olay başıma gelmedi ama kimi erkek bakire isteyip benimle sevişsin istiyor ki o sevişmenin devamını getirmek istiyor kimi erkek bekaret önemli değil her önüne gelenle yatmasın diyor ama kendi 6 kadınla yatmış onun için az erkekle yatarsa bekaret önemli değil yani kendi yattığı kişi sayısından fazla olmayacak zaten aklı olan kendine değer veren bir kadın her önüne gelenle yatmaz ya zengin olur ya yakışıklı ya da çok çok sever ya da yatak performansı iyidir ondan yatar. kimi erkek de bekaret önemli değil deyip benden çok kişi ile yatmasın diyerek bakire olmayan kadını kısıtlamaya kalkıyor. ama kendisine bakire değilim aşkım sen 2. sin diyen kadına da koşa koşa inanıveriyor. en temizi evlenene kadar yok koklatmayacaksın bile.

0|0
    0|0
  • Ilk olarak bekaret zarda degil bedendedir. Zira her yontemi denedikten sonra bakireyim diye gezenler var cok sacma. Ha zarin baska sebeplerden yirtilmasi da buyuk ihtimal cocukken parmak sokan, kaza geciren, mastda kaybedenler de var ki bunlar tabii ki en temizinden bakiredir bana gore. Ama erkeklerin inanmamasinda da hak var cunki yalan soyleyen kiz cok

0|0
    0|0
  • Yürü seni yaradana kurban

0|0
    0|0
  • Bende hic bozulmadi kan gelmedi

0|0
    0|0
  • O zar bizi mikroptan korur kızlık bozulursa kadın hastalığı olma riski artar.

0|0
    0|0
  • Benimki ata binerken bozulmustu

0|0
    0|0
    • Genelde bisiklete binerken olurdu ama :D

• @M_Kaya ciddi biseyle dalga gecicen diye sana yazmak zorunda deilim. adam olun

• Dalga geçtiğimi nasıl düşündün? Merak ettim cidden at binerken nasıl oldu diye? '' :) '' işareti genelde kullanıyorum ben burda kullanmam yanlış anlaşılmaya zemin hazırlamış olabilir.

• Kızlık zarı hiç olmayan bayanlarda var esnek olup bozulmayan da var..

0|0
    0|0
    • İşte erkekler anlamı :( kızlar daha anlayışlı

Yükleniyor...