Regl dönemimdeki cinsel istek sağlıklı mıdır?

merhaba arkadaşlar, regl dönemimde bende yoğun bir ilişkiye girme isteği uyanıyor, bu çok sık başıma geliyor, hani bunda ne var deyeceksiniz ama normal dönemimde olduğundan biraz daha fazla oluyor, bildiğimiz ritüellere ve tıppa göre regl döneminde ilişkiye girmeh dinen günah, sağlık yönüğnden zararlı diyorlar ne yapabilirim acaba?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İstek çok normal ama girmemelisin bu devrede.

1|0
    0|0
  • Regl döneminde cinsel ilişkiye girmek senin sağlığın için tehlikeli. Çok azmadıysan girme : ) Zaten girilmesi de şahsen bence hoş olmuyor. Acaip bir koku ve kanama falan. O dönemlerde mola vermek lazım kısaca : ))

0|0
    0|0
  • çok yapaılabilecek birşey yok , sonucnda kadınlar daha iyibilirler sağlık açısından ama ya kendini dizginlersin yada dizginlemeyip sevişirsin

0|0
    0|0
  • Dinen yasak diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Regl döneminde şişen memeler hiç inmesin istiyoruz

1|1
    0|0
  • kendini odaya kilitle regl dönemlerinde..

0|0
    0|0
  • Yolda gördüklerinden çevir bitane işini gör ne diym.

0|0
    1|0
    • daha ciddi ve profesyonel katkıda bulunursan sevinirim, laf olsun diye sormadık madem fikrin yok bari maydonoz olma

• Bizdeki istek her zaman öyle sizdeki istek 3-5 gün için. En azından bizi anlayın o günlerde. Ayrıca bu soruya ne gibi yanıt vermemizi istiyorsun anlamadım günah işte ya yaparsın günah işlersin yada yapmassın bu kadar basit.

• sana illaki gel benim sorumu yanıtla demedim ki fikrin yoksa cevaplamayıver. ben sadece özellikle benim gibi durumda olan kız arkadaşlarım var mı yada bu bi sağlık sorunumu diye merak ettim yoksa kimsenin benim cinsel ihtiyacıma care bulması için sormadım, kimsede ilgilenmez zaten

• normal bir durum herkeste oluyor

0|0
    0|0
  • sabret daha kendini tatmin et..ama ikinci bir kişiye ihtiyaç duyma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Nasıl psikolojik açıdan sinirli olabiliyorsan bu tür istek duyman da normal. Yapman gereken sabretmek.

0|0
    0|0
  • aman uzak dur bari ogünlerde nefsinize sahip olun yapanlar için diyorum

0|0
    0|0
  • regl olduğumda benımde oluyor cinsel istek ama iilişkiye giremem.. kendimden tiksiindiğim bir anda.. ve sağlık içinde cok zararlı olduğunu biliyorm. o kadar da irademe söz gecirebilrim kezinlikle

0|0
    0|0
  • ya tut kendini tut sıkı sıkı

0|0
    0|0
  • Aman 1 hafta girmesen ölücen sanki.

0|0
    0|0
  • Girmeyiver, tutuver kendini.

0|0
    0|0
    • bir yolu varsa canım banada öğret sende bilirsin ki öyle bir ilaç varsa çine gidip alırız değil mi hayatım

• Hormon patlaması oluyor vucutta çok normal ama tutmalısın kendini :)

• ne kadar güzel bir sağlık sorusu

şikayet ettim.

0|0
    3|0
    • şikayet mi ettin :( ben sadece özellikle benim gibi durumda olan kız arkadaşlarım var mı yada bu bi sağlık sorunumu diye merak ettim yoksa kimsenin benim cinsel ihtiyacıma care bulması için sormadım, kimsede ilgilenmez zaten

• iyi erkeklere gün doğsun :) böyle seyler arıyorlar zaten bazılarının cevabına baksana canım :))

• normal. ama ilişkiye girmek sağlıksız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...