Kızlar, Vajinal mantar olanlar bir bakabilir mi?

Sanırım mantar olmuşum ama hiçbir şekilde kaşıntım yok yanmada pek hissetmiyorum çok çok hafif bir şeyler oluyor sadece peynir gibi beyaz şeyler var. Doktora gidicem elbet ama nasıl muayene ediyorlar duyduğum kadarıyla bekar kızların vajinasına doktor bakmazmış öyle muayene edermiş doğru mu şahsen doktora oramı açamam yani ben de nasıl öyle anlayacak ki utanmak değil benim ki sonuçta bekarım ben göstermek istemem ama mecbur muyum bu durum da ya

Güncellemeler:
O yorum yapıp marifetmiş gibi engelleyen arkadaş cahilin önde gideni aklınca laf sokup bilmişlik tasladı engelledi yorum yapmıyım diye onu da alkışlayın bak :D

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık bir mecburiyet değildir haktır... İnan bana jinekoloğun gördüğü tek vulva seninki olmayacaktır. Ayrıca dünyada vulvaya sahip tek kadın da sen değilsin. Mantar tür tespiti için bölgeden örnek alınacaktır, dışarıya çıkmış olan akıntı yeterli olacaktır.
    Dolayısı ile sakın ihmal etme, gösteremem diye daha ciddi rahatsızlıklara vesile olabilir mantarlar...
    Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • işte en güzel en doğru cevap olgun bir insandan ilmal etmiycem en kısa zamanda gidicem çok teşekkür ederim

• çok geçmiş olsun...
      onu sür bunu sür diyenleri dinleme...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hastaysan mecbursun tabiki. Müneccim mi bu doktor nerden bilecek senin hastalığını bakmadan. Bakması gerekiyorsa bakar. Yarın öbür gün hastalığın ilerlerse üniversite hastanesinin birine denek olursun bütün intern ler izler oranı. Tercih senin

0|0
    0|0
    • Belirtilerini söyleyince anlıyor zaten doktor bakmasını istemiyorsan bakmıyormuş sen nerlere nerlere gittin öh be yinede yorum için sağol :)

• sadece o yoruma tav olduğumu kim söyledi ki başka şekilde de araştırdım bilmeden konuşma derim ayrıca bulaştırmadan önce düşünseydin derken? Saçma konuşma istersen bunun nasıl oluştuğunu bilmeden böyle yorum yaparak sen komik duruma düştün şu an sen hayatında yazları hiç denize girmiyorsun da bikini üstünde kurumuyormuş gibi konuştun böyle olur mantar ve her kızda olabilir daha bilmiyorsun bile ayrıca doktor sana soruyor sen istemiyorsan bakmıyormuş gidenlerden öğrendim ama sen kendi doğrunu doğru bil.

• Öyle biliyorum zaten :) pis pis geziyosunuz sonra burda bır bır bır. Bana çene yetiştireceğine biraz kendine dikkat et.

• Muaynede ayiriyosun bacaklarni kendine cekiyosun deligin ucundan kulak cubuguyla ornek aliyo saniyelik bisey hic gerilip utanmana gerek yok 😊

0|0
    0|0
    • Benim bu site dışında sorduklarım böyle muayne olmamışlar ama ya doktor ben yine de bir bakmalıyım derse tabi dicek bir şeyim yok sağlık bu sonuçta :)

• Ben gittim akintim var dedm muayne yapalim ornek alaim dedi aynen bu anlattigim gibi oldu

• Alttan muayene edelim mi diye sormuştu bana istemedim ben.. Belirtileri söyleyince direkt mantar olduğu belli oluyor zaten.. Krem yazmıştı..

1|0
    0|0
    • Oh işte bu cevabı görmek istiyordum çok teşekkür ederim.

• Rica ederim..

Yükleniyor...