Beden mı ruh mu ?

insanın ruhu bakire değil de bedenı olsa nolur ki? neden iki bacak arasından akıcak kana bakar insanlar. kmse ruhun bakire olmadını düşünmez. ilişkiye girmeden herşeyi yaparlar sadece zarları kalır ama ruhlarının kirli olduğunu düşünmezler?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• benının eldeln elel gezdirp ruhu temız ınsan olmayacağı için bedenıne kımseyı dokundurmayan ruhu temız ınsanlardır vardr diye düşünüyorum ve bız erkelerde hep o ınsana ilk dokunan onun ilk sahıbı olma iç güdüsüyle yaşamaktayız başkasıyla herşeyi yaşayan nasıl bır insana ait olablirki hatta kımsey ait olmak istemz bugun benmle yarın başkasıyla olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bekareti önemsiz kılmak için ruh ve bedeni ayırmak bir bahanedir. her ikisine de sahip olmalı insan. basitçe bacak arasından akacak kan diye söz etmeniz bu bekaret olayına hafifletici olumlu fetva aramanızı gösteriyor. ama olay öyle basit değil. ruhunu kirleten mutlak bir gün bedenini kirletir. ruhu temiz kalan ise asla bedenine elletmez.

kısacası bedeni kirli olanın ruhu da kirlidir. ruhu temiz olanın bedeni de temizdir

3|0
    0|0
    • hayır asla. bekareti öenmsiz kılmıyorum. ama her altı yiyip sadece o akıcak kanı koruyanlardan bahsediyorum ben. eşine temiz bir beden veremedikten sonra ... Allahım herkesi ıslah etsn.

• ruhu ya da bedeni şuçlayamam bu konuda.. birisi giricek hayatıma... ya hertarafına penis değmiş bakireye . Ya da içi temiz olup bakire olmayanına.Bekaret spesifik bir konu B şıkkı daha cazip :)

0|0
    0|0
  • Bir erkek yüz kadınla yatar milli olup herkes takdir eder. Kadın 1 erkekle yatar namussuz olur...

Adalet loading...

1|0
    0|0
  • Bu soru eskidi be hemşo.

0|0
    0|0
  • oruspu oruspudur ha ruhu ha bedeni

1|0
    0|0
  • Bad_enler bakire olsa, Ne olur.

Ruhlar fahiSHE oldu'ktan son'ra

0|0
    0|0
  • "Ruhum orospi olabilir ama bedenim Asla " Bir Türk Kızı Atasözü

0|0
    0|0
  • çok mantıklı konuşmuşsun çünkü erkekler işine geleni yapar .. övünmüyorum kötü bir durum

0|0
    0|0
  • bedenin mi bakire ruhun mu?

0|0
    0|0
    • bedenım bakire değil çünkü evliyim. ruhumu da kirletmedim çok şükr. ama yazıları okudukça ya da insanları gördükçe tiksiniyorm

• şu zamnda insanlar evlenmkten korkar oldu. ailelere yazık. km bilir kızlarının bakire olmadını ya da böyle şeylert yaptıklarını duysalar nasıl olurlar :(

• sence ailelerin esnekliğinden de kaynaklanmıyo mu bu durum?

• Beynin bakire olsa yeter

0|0
    1|0
  • Herşeyi düşünüyoruz; endişe etme. :)

0|0
    0|0
  • Beden kirliyse, zaten ruhta kirlenmiştir. Ama ruh kirli beden temiz görünümlü ise o zaman karşı tarafın vay haline. En güzeli hem ruh hem de beden temiz olmalı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beden ruh insan geçmişinde neyse ne .şimdi ne olduğu önemli bence.herlkesin kriteri var o adamlarda öyle istiyor ona göre yaşıyolar demek ki.

ee tabi hiçbişeyi abartmamak lazım çıkıp bakireliği savunmasınlar yolarım :/

0|0
    1|0
Yükleniyor...