Beni arzuladığını söyledi, amacı ne anlayamıyorum.

Daha 1 aydır çıkıyoruz, hep bana benimle evlenmek amacıyla çıkmaya başladığını söyledi. düğününün nasıl olmasını isterdin filan diye soruyor evlilikle ilgili konuşuyor benimle sen benim tam evlenmek istediğim türden kızsın diyor.. Ama işte bunlara rağmen 3 4 gün önce bana telefonda beni çok arzuladığını söyledi, göğüslerin harika, onlara dokunmak istiyorum böyle laflar.. ben de bunlar için daha erken olduğunu söyledim birbirimizi tanımaya çalışırken bunları konuşmak doğru mu sence dedim, şurda eğlenelim dedik hevesimi kırdın yaa dedi ben de eğlenmek için yanlış kişiyi seçmişsin dedim ertesi gün özürler diledi seni kırmak istememiştim ama tutamadım kendimi abarttım birde işte dedi.. Sizce benimle çıkma amacı cinsellik mi? yoksa gerçekten evlenmek mi istiyordur:( fikir verirseniz sevinirim..

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.. ayrıldık çünkü kendisini evleneceği kadına saklıyormuş. benm ise daha önce ilişkim oldu ve evlenecegi kişinin de kendisi gibi hiç yaşamamış olmasını istiyormuş. kısacası yüzde 90'ınız yanıldınız. amacı evlilikmiş gerçekten.. zira ayrılmayıp benimle birlikte olabilirdi. yine de herkese teşekkürler ediyorum, herkesi teker teker artıladım;)

0|0
13|30

En İyi Erkek Görüşü

• beraber çıktığın çocuga hayır de, ne zaman dokunmak isterse ve ellemek isterse evlenmeden olmaz de bakalım ne olacak, koklat ama öptürme tamam mı?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Referans masal : Kırmızı Başlıklı Kız

Kurt bu kez Beyaz Atlı Prens kostümü giymiş olabilir, dikkatli ol fakat bir şans daha ver.

2|0
    0|0
  • Düğüm noktası şurası arkadaşım. "... sen benim tam evlenmek istediğim türden kızsın diyor..." eğer deseydi ki evlenmek istediğim kızsın, ok heyecandan abartmış olabilirdi ama bu durumda eğlenilecek türe sokmuş ki seni önce seni kendisine bağlamayı(aşık etmeyi) daha sonrada aşkından dolayı isteklerini kıramayacağını ve seve seve olmadı diğer türlü yapacağını söylemek istiyor.

Amaç : Cinsellik.

1|0
    0|0
  • sessiz sakin bi kızsın yavru kedi gibi rğzgarlı yağmur havalarda kendini huzur ve güvende hissedebileceğin sıcak bi yuva istediğini anlamış olacakki seni evlilik paranoyasıyla kanatları altına alıp güven sağlamayı demeniş başamış ki ikinci aşamaya geçmiş üçüncüyü yazmama gerek yok herhalde

bu şahıs amatörlükten profesyonelliğe geçiş dönemi içinde ve sende onun kurbanısın.

1|0
    0|0
  • hahaha tamm nuri alço ya ne evelnmesi amacı dalaga mı geçiyorsun bunu göremiyecek kadar saf mısın sen , baya seninle yatmak istiyor. seni 1 ayda göğüslerini ve kalçalrını tanıyarak mı evlenmeye karar vermiş, sen safsın emin ol oğlanın amacı evlenmektir istersen dene gör

2|0
    0|0
  • hüp diye içine çek beni:DDDDD

1|0
    0|0
  • sacma, madem evlenecegi kiza sakliyormus

1- evlenilmeden yatak macerasini niye dusunuyor

2-diyelim ki bakireydin ve iliskiye girdiniz ve olmadik bir sebepten ayrildiniz ne olacak ?

3-kimse mukemmel degildir ve sonucunu kestiremeden adim atmaz cocukta bunu yapmis :)

4-erkekler arasinda anlatilacak bir mezeye donusmedigini kim garanti eder ?

5-dostane sorular kizacak alinacak gucenecek birsry yok bastan belirteyim :)

0|0
    0|0
  • Anı yaşamak istiyor.

1|0
    0|0
  • yani insan evlendiğiyle böle şeyler paylaşır bence seviyodurrr

1|0
    0|0
  • Bir erkek olarak bizde çok geçtik bu yollardan egerki bir erkek evlenelim falan diyorsa, siz onu bırakın yoksa o sizinle önce ilişkiye sonarada kapı dışarı eder misal hatırlıyorumda bir kıza ilk gun sunu demiştim '' ben ciddi düşünüyorum bir akç gunluk diyorsan şimdi git falanda filan genelde bu sözleri kızlar kullanır ama erkeklerde artık kullanıyor. vel asıl tadı bittikten sonra midem bulandı ve kapı dışarı odur yani...

1|0
    0|0
  • insan sevdigi kişiye asla evlenmeden böyle şeyler söylemez ben şahsen sevdigim kişiyle evlenmeden beraber olmak istemem bence seni sevmiyor

1|0
    0|0
  • evlenmeden olmaz de :))

normal bazen tutamaz insan kendini devam et bişey olmaz bu kadarcık şeyden ama evlenmeden olmaz :))

1|0
    0|0
  • hemen salma kendini zamana bırak zaten belli olur

1|0
    0|0
  • yav cinsel olarak istemedigin arzulamadıgın birisiyle nasıl velencek cocuk.. asıl şimdi evenmeyi dusunuyor bence.. arzulamamıs olursa zaten gariplik vardır.. illaki birilerini arzulucak o zaman...

1|0
    0|0
  • yani nasıl diyeyim evlenmeden sana bahsetmiş işte güvenini sağlayıp sana sahip olmak istiyor gibi bir düşünce oluştu bana :)

1|0
    0|0
  • ya arkadasım unutma erkekler kadınlardan daha ucuz yalan söyler... eylenmek istiyorsan kendine hayat kadının tut deseydin... bu nasıl eylenmekmis... seni yemeye çalısıyor basbaya onun için uzak dur benc

1|0
    0|0
  • tek derdi bedenin... inan bana :)

1|1
    0|0
  • Hormonlar işte..normal karşılamak lazım :)

Sen sınırı koyduğun sürece sorun yok.

1|0
    0|0
  • tehlıkelı sular bunlar

2|0
    0|0
  • salla gitsin,

1|0
    0|0
  • Pek güvenilir bir tip değil.Kafasına estikçe böyle yapacaksa, o zaman çok işin var demektir ileride.

1|0
    0|0
  • sakın diyorrum gelme oyuna dikkat et kendine

1|0
    0|0
  • açık değil mi sence ? amacı

1|0
    0|0
  • yanında gazoz içme

1|0
    0|0
  • Dikkat et amacı kötü olabilir.

1|0
    0|0
  • 1 şans daha verebilirsin

1|0
    0|0
  • anlama veremediğin bi yorum yazman beni şaşırttı

0|0
    1|0
  • : )- hadi geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • ş.urfa :)

0|0
    0|0
  • arkadaşım daha 1 ay olmuş gerçek yüzü yavaş yavaş çıkıyo ortaya nerden bulursunuz boyle insanlık dışı varlıkları anlayabilmeremki be evladımm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Benimle evlenmek isteyen bir sevgilim vardı.Çok çapkındı ama başkalarına karşı öyleydi.Benimle çıkmak için çok uğraştı kabul ettiğimde de inan bir yıl boyunca elimi bile tutamadı.Beni çok sonra öptü 4 yıl kadar çıkmıştık.Evlilik niyeti olan bir erkek bu kadar acele etmez unutma.Seni her an ister arzular ama sabır gösterir seni incitmekten korkar çünkü..Üstelik bir ayda seninle evlenmekten bahsetmesi de en az seni istediğini söylemesi kadar anormal..Bu kadar kısa sürede bu kadar yoğun duygular sağlıklı değil.İyi düşün kendini kullandırma istemediğin hiçbişeyi de yapma..

1|0
    0|0
    • yogun duygular degil sadece biz bu amaç için biraraya geldik evlilik amacı için hani çıkıp kısa bir süre sonra ayrılmak için degil

• ya basta tabiki öyle diyecek hepsi öyle diyor seninle evlenecegim falan filan.. ama önemli olan zamanla(!) bunun gercek payini görüp görmemen.. illaki seni arzulayacak senin sevgilinse ve senden özür dilediysede bir sans daha ver derim ama cok dikkatli ol nekadar evlilik sözcükleri döksede dilinden, sen yinede pisman olacagin seyleri yapmamaya gayret göster.

1|0
    0|0
  • 1 ayda bu devirde kimse evlilik planı yapmaya başlamaz canım, tek amacı seni bu hayallerle yatağa atabilmek...

1|0
    0|0
    • acı gerçekler :d

• evlilik planı degil canım ya, sadece biz bu amaç için biraraya geldik hani kısa süreli bir ilişki için degil. amacının evlenmek oldugunu söyledi yani, benimle de gelecek beklentisi ile çıkabilecegini, bunu beraber konuştuk

• Yalan söyledigi çok belli.. İnsanların birbirini arzulaması doğaldır ama seni "evlilik, temiz kız, evlenilcek kız imajıyla götürmek istediği" çok belli.

1|0
    0|0
  • ilk aydan böyle davranması kafa karıştırıcı

1|0
    0|0
  • evlilik ismini kullanarak seni kandırmaya çalışmış... sana tavsiyem ona bir şans daha ver amaa sakın evlilik sözlerine aldanıp hiç birşey yaşama onunla.. ve duygularını kontrol et hep temkinli davran, eğer ki amacı cinsellikse ki büyük ihtimal öyle zamanla o zaten seni terkedicek istediğini yaşayamayınca.. ama dediğim gibi duygularını kontrol et kaptırma kendini çünkü sonunda üzülürsün.

1|0
    0|0
  • amaç belli sonuca gelmek lazım

1|0
    0|0
  • evlenecekmiş gibi seni kandırmaya çalışıyor:) safsın belliki :D

1|0
    0|0
  • ilk zamanlarda bunu soyluyorsa bi erkek ondan uzak durulması gerek...sen evlenılcek kızsın dıyerek yataga atmaya calısıyor amacı bu..

1|0
    0|0
  • bence sakin ona kapilma senin icin kötü olabilir

1|0
    0|0
  • yyaaallannn hepsiii yalannn inannnmmmaaa sakkınnn..

1|0
    0|0
  • erkekler herzaman ki gibi cinsellikten başka amacı yok

1|0
    0|0
  • Amacı belli. Sorman gereksiz. Bunu anlamamak için saf olmak lazım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...