Hey bakar misiniz :( ?

Bakın benim su an iki seçeneğim var ama hangisi mantıklı bilmiyorum aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık bir bakın ne yapmaliyim şimdi arkadaşlar benim amh yani yumrtalik rezervim 0.36 ve cok düşük erken menopoza girebilirim çok çok düşük doktor yumurtalık dondurma olayını anlattı yumrutaliklari alıp donduruyolar evlenince eşinin spermiyle birleştiriyo felan filan ama çocuk garantisi yok eğer yapmasam menopoza girebilirim çocuğum olmaz ama onun da garantisi yok doktor bence bekleme dwdi ama işlemde kızlık zarı gidiyo şimdi soruyorum ben ne yapayım 6. ayda gittiğimde amh 0.65 ti 7. ay da 0.35 olmuş 1 ayda bu kadar düşmüş rezervim ve doktor bu geri yükselmez dwdi şimdi ben yumrutaliklarimi dondurayim mj ama zar gidicek ve çocuk garantisi yine yüzde yüz değil yoksa bekleyim mi ama menopoza girme olasılığı var 1 ayda bile bukadar düşmüş menopoza girersen çocuğum olmaz yaşım 20 evli değilim

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• şu an yapacağın şey şu.
    Çocuk istiyor musun? İstemiyor musun?
    Eğer istiyorsan dondurtacaksın. Zarının bir önemi yok, sonuçta çocuğun olacak. Eğer buna inanmazlar diyorsan da zaten inanmayacak adamla evlenme. Seni sevecek evlenecek kişi kusurlarınlada evlenecek, böyle kabullenmek zorunda, herkes 4/4 lük değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım çocuğun olmamasi gerekiyorsa olmaz kader belki böyle olmaz bilemeyizki takdir i ilahi dua et ve içinden geçeni yap böylesi hayirliysa böyledir senin caren yaradan dır ona sigin o sana yol gosterir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çocuğunun olmasını istiyorsan ve sana mantıklı geliyorsa neden olmasın...

0|0
    0|0
    • Kizlik zarım gidicek bu şekilde kimse benle evlenmek istemez inanmaz arti çocuğum yine garntisi yok ama en azından var olasılık tüpbebek felan

• Kızım bekaretin geleceğinden, annelik özleminden daha mı değerli... Arzuladığın biriyle seviş, doktor bozmasın...

• Gitme.

0|0
    0|0
  • Bunun kararini baskasina birakma senin icin hayirli olan neyse onu yap zar falanda dusunme sen kendini düşün

0|0
    0|0
    • Düşünüyor ama millet ben zaten evlenemicem galiba beni kimse almaz böyle heleki zarım giderse biraz zor alirlar

• Farkettimde biz seninle daha once tanismisiz ise bak yine denk geldik

• seviyorsa sevgili bir an önce evlen

0|0
    0|0
  • Yumurtalik degil yumurta dondurma olmasi lazim hemen yaptir eger oyle bir sorun varsa. ama. en uzman yeri bul.

0|0
    0|0
  • tüp bebekle bebek sahibi olaninsanlar var bence sorun etme

0|0
    0|0
  • Duşa et rabbim verir içten isteyene

0|0
    0|0
  • Zar gitsin ama doktor raporlarini elinde bulundur derim

0|0
    0|0
    • Olacak zaten de beni böyle kabul edip kim evlenir ki başka kız mi yok ortalıkta üstelik çocuk olmama riskim var

• Senin düşüncen bu o yüzden işte donruamk istemiyorum zarım gidicek ama mecbur kalırsam da dondurcam yapıcak bişey yok

• Sen gene de herseye ragmen sagligini düsün

• Yumırtalıklarını sondur

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Dondur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...