Yazz 24+4 kullanan varmı?

Acaba normal bir yan etkisi midir yoksa bende mi boyle oldu bilemedim daha 3. Tableti kullanışım ama bitirdi beni bu hap ya😓

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yazz kullanmani tavsiye etmem canim, bunyeye gore psikolojide cok kotu etkiler yapiyor. Asiri kirilgan, depresif ve aglak bir hal alirsan direkt doktorunla konusup birakmani tavsiye ederim. Onun yerine ayni etken maddeye sahip fakat daha farkli oranlarda olan Yasmin kullanmani tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Samimiyetine ve iyi niyetine inaniyorum ama doktorum bunu kullanmami soyledi. Eger bucudum dedigin gibi tepkiler gosterirse doktoruma danısıcam, yorum ve tavsiyeler icin tesekkur ederim

• doktorlar kendilerine hangi mumessil gelirse ve yonlendirirse onu oneriyorlar. dogum kontrol haplari da genelde hep ayni etken madde oldugu icin farketmez diye dusunuyorlar. bana da doktor onermisti yazz 24+4 u ama yan etkilerinden sonra yasmin'in benim icin daha iyi oldugunu farkettim. dedigim gibi bunyeye gore degisir ama birkac arkadasimda da ayni ilac yuzunden sorunlar oldu. baska bir arkadasim da tamamen memnundu.

o yan etkileri gorursen mutlaka doktorla konus ve birak. cekmeye degmez.

• Peki bahsettigin yan etkiler sadece psikolojik mi? baska yan etkilerini de gördün mü kendinde

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...