Baba olmak isteyen koca-buna hazır olmayan kadın?

Eşim kondom bir kullansa bir kullanmıyor. Baba olmak istiyor. Beni tongaya düşürmesin diye bende doğum kontrol hapi içiyorum. On aylık evliyiz ve ben daha anneliği hazır değilim bazı sorunlarımız var halletmemiz gereken sonra annesi falan sıkıntı yaratıyor. Ayrilabiliriz diyorum bazen. Neyse eşim tüm hapları atacağım dedi. Ben anne olmak istemiyorum. Ne yapsam bilemedim. Iğne falan vurulsam ondan habersiz ne olur? Iğne zararlı mı? Başka bir yolu var mı? Konuşmaya çalıştım bir sen ne zaman hazır olursan öyle olsun diyo bir baba olmak istiyorum diyo. Napıcam bilemedim.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Başlarım babalığına önce adam olsun seni dinlesin
    Baba olacakmış
    Daha bir yoldayken ikiyi ister bu

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen eşine güvenme. Seni kandırmaya çalışıyor bence. Onun haberi olmadan iğne olabilirsn. Ama üç aylık iğne olma, aylık iğne ol. Ayrıca aylık iğne olduğn zaman beslenmene dikkat et. Çünkü doğm kontrol hapi, aylık iğne kilo alımına sebeb oluyor. Bende her ay düzenli olarak aylık iğne oluyorm. Beslenmeme dikkat ettiğim için zayıfladmda.5ay daha iğne olacğm. Ama sürekli olmayacğm tabi. Sende bir yıldan fazla iğne olma bence. Çünkü korunmada en güzel yöntem, erkeğin kendini koruduğu yöntmdr

1|0
    0|0
    • Sıkıntı oluyor mu dogurganlik adina

• Ben doktora sordm bunu. "Kısırlığa sebeb oluyor mu?"diye sordm. Doktor da "Hayır. İlerde hamile kalabilirsiniz. Kısırlığa sebeb olmaz.''dedi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Doğum yapmak, çocuk sahibi olmak için fiziken ve ruhen tamamen hazır olmak gerekiyor. Bu noktada haklı olan sensin. Anlattığın şeylere bakılırsa kondom ile doğum kontrol hapı senin adına sıkıntılı. Geriye spiral taktırmak ile aylık koruyucu iğne kalıyor seçenek olarak. İğnenin yan etkisi var ama pek çok kişi kullanıyor nihayetinde.

0|0
    0|0
  • Belkide cocuk düzelticek sizi?

1|0
    1|0
    • Duzelmezse çocuğa yazık olur. Sanırım eşimde Bunu düşünüyor. Ama ihtimal üzerine çocuk yapamam. Elbette anne olmak istiyorum ama bir iki yıl sonra

• Skylar Grey - I Know You hediye şarkım olsun biraz diner sıkıntın belki

• en doğal hakkı evliliğin amacı zaten soyun devamını sağlamaktır.. sen ona böyle davranırsan o da seni aldatmaya başlar.. bir şey diyemezsin..

0|0
    0|0
  • Evlilik başlı basına sıkıntı ya bunları duydukça kaçası geliyor insanın

1|0
    0|0
  • ne acelesi varsa bikaç sene geçsin işte ne güzel insan gezer tozar evliliğin tadınız çıkarır hemen uykusuz gecelrin neyini ister bir insan anlamam

1|0
    0|0
  • 10 yıllık evlisin smdiyebkadar sorunlarım halledememissin halen konusuyosun.. ve igne vurulmak zararlı soruyosun .. sallarken biraz mantikli sallayinda bizde mantikli şeyler yazalım lutfen

0|0
    0|0
    • On aylık evliyim

• Bilmiyorum:( Siz iki yılda duzeltememissiniz baksaniza

• Düzelmiyor ki malesef

• eşinden habersiz bişey yapman doğru değil konuş hallet ama daha onuncu ayda neden ayrılmayı düşünüyosun?

0|0
    1|0
  • Spiral takiliodu sanirim. Netten bir bak

1|0
    0|0
    • Daha hiç çocuğum yok sıkıntı olmaz mı?

• Enfeksiyon olursa tipleri kapatıyor diye biliyorum

• Cok ayrintili bilmiyorum ama kullananlarla karsilastim ve gayet memnunlar

• Sizin evlilikten bir halt olmaz bosan gitsin

0|0
    0|0
  • Hayır iğne zararlı değil ama adet dengesizliği yapabiliyor.

0|0
    1|0
  • çocuk vermeyeceksek bas git gerizekalı!!!

0|0
    0|0
    • Bir yıl sonra istiyorum ben ama olayı anlamamışsın önce düzgün konuşmayı öğren.

• Hihi bn ismimin tonga hiç cmswvniuo

0|0
    0|0
  • Neden istemiyosun

0|0
    1|0
    • Hazır değilim bir bebek taşımaya ve tartışıyoruz

• Eğer evliliğinde ilerisini göremiyorsan çocuk yapma.
      Çalışan bir insansan vede halen buna uyum sağlamamışsan çocuk yapma.
      Çocuğuna gerçekten annelik yapamayacak durumda his ediyorsan kendini çocuk yapma.
      Yaşım genç vede biraz daha hayatımı yaşamak istiyorum diyorsan çocuk yapma
      Lakin bunlardan herhangi birisi veya bir kaçı nedenlerinin arasında yoksa çocuk yapmak için kendini hazır hisedememen biraz kocan için " Bahene" statüsüne girebilir. Bu konuda onuda ikna etki olası huzursuzlukların önüne geç

• Evlilik oturmadan erken olabilir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spiral taktır

1|0
    0|0
  • bebeği taşıyacak asıl bakacak kişi sensin senin kararın daha önemli ailesinin karışmaya hakkı yok zaten sorunları çözün kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman kalacağına söyle

1|0
    0|0
  • Igne yaptir hic bir zarari yokk yadaaa spiral taktr soyleme icine kacırırsada bisey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...