Cok tecrubeli kocayla ilk gece korkusu ne yapmak gerekir?

Nişanlım bana hic bakire misin diye sormadı. Belki yasımdan dolayı belki yurt disinda yasadigimdan uzun yillar yasayip turkiyeye dondugum icin bilmiyorum. Tek bildigim boyle seyleri hic onemsememesi cunku kendi yattigi kadin sayisi cok fazla. Bir keresinde bana onceki iliskilerimi sordu. Bir suru erkekle ciktim ben asla saklamadim. Onu da biliyor baslarda bana sen bu kadar erkekle cikmissin nasil bu kadar masumsun filan diyordu. Boyle konusmasi ve baslarda bana surekli kadin kadin demesi hatta bir keresinde ben diger erkekler gibi seninle yatmaya calismayacagim demesi beni cok sinir etmisti o yuzden hic kimseyle yatmadim filan demedim. Zaten bakireyim diyebilecek konumda degil en az 7-8 kisiyle cikmisimdir opusmusumdur. Bakire dedigin bence hic bir sey yasamamis olmali. Zaten benimle bakire ya da degil diye evlenen birini asla istemem kimseye de aciklama yapmam. Ama bir gun bana senin yuzlerce erkekle bile yatsan onemli degil kendi yaptigimi sen de yaptin diye yargilayamam ama kimseyle yatmadiysan da bunu kompleks yapmana gerek yok dedi. Cok kirildim bir sey soylemedim. Her ne kadar bir suru kisiyle ciksam da ufak tefek bir seyler yasamis olsam da kimseyle birlikte olmadim. Ben acikca bir sey soylemedim ama nisanlandiktan sonra filan kendi anladi. Ama hic detay sormuyor. Simdi bu kadar muhabbete kan gelmezse acaba yalan soyledigimi dusunur mu? ya da ne bilim benim cinsel organim normalden buyuk yani yanaklari cok kisiyle yatanlar icin yanaklar buyuk sarkik olur demisti. Benim anatomim bu ne yapabilirim yani. Beni kiracak bir sey soylerse ya da bir bakis bile yaparsa ne yapacagimi pek bilemiyorum. Bir de istekli olmam gorunmem yanlis anlasilir mi? Butun kizlar ay ilk gece olmadi ay yok bir kac gun sonra felan filan anlatiyor bu dogru mu ya. Illa can acisi cekip olmayacak mi. Tersi olursa bu da mi bir yalancilik suphesi olur?

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür şüphe ile sağlıklı bir ilişki kurulamaz. Onun için de ihtiyacınız olan şeyler karşılıklı güven ve samimiyet. İçten bir şekilde her şeyi, zamanı gelince uzun uzadıya konuşup, birşeyleri yaşayıp ardından istişare etmek sanki en doğru olanı. Sorunun yanıtına gelirsek; fiziksel anlamda bakire olmana rağmen dediğin gibi ilk ilişkide kan gelmezse, acı çekmezsen, o da bunu kafasına takıp, üzerine gelirse sıcağı sıcağına birlikte doktora gidip durumu izah edip muayene olup eşini ikna edersin olur biter.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes can acısı cekmiyormus karsidakininnsenin

0|0
    0|0
    • Sana yaklaşımı çok önemli
      Ha bide gelmezse gelmesin kan sen kendini bildikten sonra kimseye birşey söylemek dusmez

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen panik atak olacan bu kadar düşünüp bence en iyisi bırak suyu akışına o akar yolunu bulur zaten hal ve hareketleri sana onun nasıl birine dönüştüğünü gösterecek

0|0
    0|0
  • rahat ol kasma kendini kanla ilk ilişki yaşadığın belli olmaz sadece adam sa anlar zaten senin ilkin olduğunu

0|0
    0|0
  • bir atasözü var da söylesem mi bilmiyom burda.. acemi sık * delermis diye... o yüzden boşver adam usta olsun tecrübeli olsun senin için daha iyi

0|0
    0|0
  • Bu kadar detay düşünme al bekaret raporunu koy önüne

0|0
    0|0
  • Kaç kişi ile ilişkiye girdim sen

0|0
    0|0
  • yol yakınken dön abla yoksa hep üzerine kakar bunları mutlu olamazsın

0|0
    0|0
  • İpleri eline al ver me ona

0|0
    0|0
  • Bende evliyim ilk gece öyle basit geçmez arkadaşım ne kadar tercübeli olursa olsun

0|0
    0|0
    • Bence o da stres yapiyor cunku baslarda acaba vajinusmus felan filan olabilir misin dedi. Gecenlerde de ben hic bakire biriyle yatmadim nasil bir sey bilmiyorum dedi. Nisanlim biraz mide bulandirici olsa da bir suru hayat kadiniyla birlikte olmus basindan beri saklamiyor hic duzenli iliskisi olmamis ya da uzun sureli. Isi yuzunden. Bazen mide bulandirici geliyor ama pek dusunmemeye calisiyorum. Ama cok deneyimli onu anlayabilecek kadar biliyorum.

• Anladım arkadaşım yine sorun yasarsin ufaktan da olsa öyle tercübeliyim demeye olmaz

• Sormak istediğin birsey varsa sorabilirsin yzblirsin

• Dudakları genış içi dar mi

0|0
    0|0
  • çok fazla şeyi kafaya takıyorsun

0|0
    0|0
  • şimdi ben sana çekincelerini giderecek açıklamalar yapmaya çalışayım. birincisi çok istekli olman yanlış anlaşılmaz. erkekler zaten altında çuval gibi yatan kadınlardan hazzetmez, bir süre sonra çuval gibi kadınlar aldatılır. ikincisi kan gelmemesi onda şüphe uyandıracaksa sen bakire olduğunu söylersin. sana güvenmek zorunda çünkü eş olarak seçmiş. cinsel organının şekline gelince, evliyim, bakire bir kızla evlendim ve dudakları seninki gibi. yani kocan da şunu bilsin ki çok ilişkiye girmekle dudak sarkmaz. yapısaldır o. bütün bakirelerin dudakları derli toplu değildir zaten. umarım için rahatlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Onun çok kadınla yattığını nereden biliyorsun?
    Ve bunu bildiğin halde nasıl evlenebiliyorsun?
    Nasıl bir mide var sende?

0|0
    0|0
    • kendi soyledi.

• Peki nasıl bunu bildiğin hâlde evlenebiliyorsun onunla?

Kızlar Ne Diyor 3

• Madem takmıyor böyle şeyleri sen neden önemsiyorsun. Bırak ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Of ne takmissin okurken yoruldum

0|0
    0|0
  • Ilk gece uyuyun mışıl mışıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...