Kizligimi diktirsem ne olur?

Arkadaşlar ben kimse ile beraber olmadım ama bir ara çok su dokmustum oyüzden zarım ikiye bölünmüş :( Sanki ilişkiye girmis gibi :( :( ama böyle deligim hala dar bişi girmemiş gibi ama zarım ikiye bolunmus :( diktirsem acaba kul hakkına girwrmiyim ben asla yapmam hiç bir erkekle hatta evlenince bole bakire kalmak istiyom :) puruzsuz küçücük delik :) oluyo ozaman Penis girince büyüyor vajina :( hem adet sancısı çekmek istiyorum :)
Özel demi diktiriyim yoksa devlettemi ben kimse ole yapmam zaten hem günah hemde ben istemiyorum :( 18 yaşım

Güncellemeler:
Flep yöntemi kalıcı oluyo arkadaşlar
Ben en iyisi yabancı koca buluyim ben alay etmiyorum cidden kendi kendine bozuldu :( ama delik dar parmağı bile girmiyo:(

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• ya siz kızlar troll yaparken çok uzun yazıyorsunuz hayır nasıl bir işsizsiniz insan biraz üşenir yazmaya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlişkiye görmediğim için dikilecek bir durum yok sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
    • Amaeskiden öyle değildi :( bide sancim oluyordu adet zamaninda

• Keşke biriyle yatsaydimda öyle bozulbozulsaydi diyorum :( ama kimse ile yatmadan bozulması çok kötü

• Böyle şeylere takılma onlar genelde temizliğe dikkat ederler sekiline değil

Erkekler Ne Diyor 19

• Özelde dikilir zaten.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz ne olacak bekaret sevdalısı bir çocuğu sevindirirsin

0|0
    0|0
  • Sen evleneceğin adamı böyle kandırırsan onunda seni kandırması hiçte adaletsizlik değil. Herkes yaptığının bedelini öder ;)

0|0
    0|0
    • Ben kimse ile yatmadim diyorum :(

• Belki mustayindan yirtilmistir ama önemli olan bozuksa olsa içine bişi girmemiş olmasi :(

• İçinin dar olması belki avantajlı olabilir ama zar yırtıldıysa bir önemi kalmaz. Namusun kafada olduğuna inanan erkek bulabilirsen evlenirsin. Yoksa kimsede almaz seni bu bir gerçek ;)

• Yahu sanki zar değil deniz ortadan ikiye bölünmüş :) Su değil mübarek sanki bıçak :)

0|0
    0|0
  • Su ile nasıl ikiye böldün ya

0|0
    0|0
  • dikiştutmaz sabriye olursun.

0|0
    0|0
  • dıktırrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Şu dikme olayını kaldırmaları lazım kızlar uyanık ya aklı sıra yapıp yapıp diktirme derdindeler evlenmeye yakın diktir sende :)

0|0
    0|0
    • Allah canımı alsın :( ben hatta zarım zedelendi ona karşılık sevdiğim erkek beni sevmesede o evlenen kadar hiç bir erkekle konusmicam :(

• Sen bunu nerden biliyorsun Allah için? doktoramı gittin kendin mi inceledin

• Ben bu yaşıma geldim böyle bir hayal gücü ve bahane görmedim.. Neyse bisikletten de düşebilirdin..

0|0
    0|0
  • Bence diktirmelisin. Çünkü beyinsiz erkekler sana inanmayacaktır söylediğinde.

0|0
    0|0
    • Ama ben asla yapmam kendi sevdiğinden başkasına kocami boşver benim bir annem var bana güvenen :(

• Valla bir erkekle beraber olsam bukadar uzulmezdim diktirmezsimde :(

• Haklısın ama toplum yapısı malum.

• Zardan önce ne dedin anlamadım

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmemişsin diktir

0|0
    0|0
  • Diktirme de hem çiçeğini ilk o gorsun

0|0
    0|0
  • saçmalama ya ne diktirmesi evleneceğin adama anlat herşeyi seviyosa bişey demez zaten

0|0
    0|0
    • Ne yi anlatcam biriyle ilişkiye gimrwdimki girsem zaten bukadar uzulmezdim :(

• nasıl olduğunu anlat demek istedim... bir de neden ikidebir delik dar diyosun parmaklıyonmu

• Bisey olmaz iyi ikur

0|0
    0|0
  • ilk once bır mauyne ol

0|0
    0|0
  • Ben seni oyle kabul ederim uzulme

0|0
    0|0
  • Merak etme kan gelir yine

0|0
    0|0