Evleneceğiniz kişi, bakire olmadığınız için sizi terk etse ne yapardınız?

Bazı yörelerde, kız geçmişte isteyerek cinsellik yaşamışsa o kıza iyi gözle bakmazlar. Ama tecavüze uğramışsa bir problem yoktur. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz. Birde beylere bir sorum olacak Eşinizin bekareti sizin için önemlimidir?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben önem veriyorum bakir olmasına ama bunu anlayamıcağıma göre mecbur kabul edicez :(

0|1
    0|1
    • Düzgün biriyse yapmamıştır. Ben bu yaşa geldim henüz sevgilim yok. Cinsellik yaşamak istesem yapardım Marmaris e bir sürü rus turist geliyor

• aynen ben de o şekilde düşünüyorum.

• Yoo anlarsın aslında. Çok basit. Burda ayrıntıya girmeyeyim de yakında bununla ilgili yazı yayınlayacağım ordan okursun. Öğrenmek sizin de hakkınız sonuçta :)

Kızlar Ne Diyor 10

• yöresi möresi yok.zihniyet butun mesele.ve ben asla namus iki bacak arasında değildir diyenlerden olmadım

0|2
    0|0
  • bakireyim bakir isterim.ama bakir değilse de geçmişinde ben yoktum der açmam konuları

0|0
    0|0
  • Bakir erkek çekilmez ya.

0|1
    4|1
  • benim için eşimin bakir olması önemli hayat memat meselesi o.O

0|2
    0|0
  • beyler kendisi bişey yasamadıysa karsısındakinden de aynını ister, bu kadınlar için de geçerli tabi. ben şahsım adına konusacak olursam geçmiş yaşanmş ve bitmiştir. hiç kimseyi geçmişiyle yargılamam hele ki sevdiğim insanı bu yuzden hiç bırakmam

0|1
    0|0
  • bende eşimi bakir istiyorum onunda buna hakkı var.

toplumda cinsellik kötü bir şey gibi yansıtıldığı için bu böyle

0|1
    0|0
  • herkes önce kendine bakıp sonra öyle karşsındakini yargılamalı.

0|1
    0|0
  • Beni bunun için seven birisiyle,sevgisi aşkı gerçek olmayan birisiyle hayatımı geçirmeyeceğim için sevinirim.Bakireysen seviyorum değilsen sevmiyorum evlenmeyelim mi olurmuş ne kadar saçma,sanki bir zarla benim değerim kişiliğim benliğim değişecek.Sanki bunu öğrenmeden önce farklı bir insandım da öğrenince farklı oldum.Saçmalık.

0|0
    0|2
    • Haklısın zaten aşk bir zara bakmaz :) kızda her gördüğünün üstüne oturmasın bir zahmet(Afedersiniz biraz argo ve kaba oldu ama başka türlü anlatamazdım)

• Her bakire olmayan önüne gelenle yatmıyor.Bir kere yapmış ya da bir kişiyle yapmış bir sürü kişi var.

• dine uygun işler yapmak lazım

0|2
    0|0
  • tercıhen hıc bır kadınla yatmamıs olması dusunsene yetıyo kalkıyor sonra sen ona sevdıgım dıyorsun ben kabul edemem.. ama buyuk konusmayayım.. ayrıca ben bakıreyım hakkım temızı ıstemek

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İsteyerek yaptıysa ve söylemediyse:

Bakirsem boşarım. Bakir değilsem boşamam. Hakkıdır çünkü.

Tecavüzdense:

Söylediyse sorun olmaz.

Evlendikten sonra söylerse niye söylemedin diye kızarım, boşamam.

0|2
    0|0
  • Düşünce bakiri olmaz mı :)

0|1
    0|0
  • ben önem veriyorum bakire olmasına

0|1
    0|0
  • sen cokmu temizsin derdim

0|1
    0|1
  • o herifi öldürürüm

sonrada evlenirim

0|0
    0|0
  • Ben bakirim, esimin de bakire olmasini istiyorum haliyle. Ben kendi nefsime hakim oluyorsam, o da olmali.

Benim gibi temiz birisine oylesi layik.

1|2
    1|1
Yükleniyor...