Bakire değilsin diyerek terkeden erkeğe ne denir?

Lise çağlarında bir kişiyle çıkmıştım diye üniversitede sevdiğim insan evlenmek istediğim o insan sana birşey yaptı mı yaptıysa evlenmem seninle diye diye yıllarımı koskoca bir zamanımı çaldı.Ağlamaktan heder oldum birşey yapmadı ama gençlik çağımdı cahillik çağımdı başımdan yanlış birşeylerde geçebilirdi dediğimde seven sevdiğini herşeyiyle bağrına basmaz mı üstelik ona dürüst olan onu çok seven ömrünü verecek birini diye sorduğumda bana dediği aynen şuydu bakire değilsen ve bende bakire olmayan birisiyle evleneceksem senden daha güzel biriyle evlenirim gider en güzelini alırım dedi ya midem bulanıyor ondan sözlerinden aklıma geldikçe söyledikleri !

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret kimisi için tabu. Kimisi için soğanın zarından farksızdır.

Kimisi için namus bacak arasındadır Kimisine göre beyinde..

Kimisi sadakati vücutta tercih eder.. Kimisi kalbinde..

Bazen sadece seversin.. Olmaz

Bazen tüm kalbinle sever Sevdiğin erkeğe herşeyini verirsin.. Sktir olur gider..

İki türlü de olmaz.. Sen kendine saygı duy soruyu soran arkadaşım. Saygı duy ki... Seni sadece geçmişinle yargılayanlardan ve sadece bacak arasındaki zarı düşünenlerden daha iyi ol..

Senin bekaretinin yerinde olup olmadığını merak etmeyecek Seni sadece seni sevdiği için isteyen birilerini bul.. Ve ona sıkıca sarıl.

1|0
    0|0
    • bu yorumun gözlerimi dolu dolu etti arkadaşım yüreğinin güzelliğine sağlık...

• gözlerini doldurmak için anlatmamıştım ama :) Umarım hep güçlü olur.. kendini öyle saçmalıkların peşindeki insanlara kaptırmazsın.

• hep güçlü durmaya çalışıyorum arkadaşım umarım becerebiliyorumdur teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 25

• Zar düşkünü aptal denir. Kendisi biri ona verse nefessiz s*ker ama sevgilisine gelince bakire olsun... 100 gr kan için değmez senin sevgine inanmıyosa bırak git üzülme de. O seni 100 gr kan için terk ediyosa salla gitsin.

1|1
    0|0
    • kanıma dokunuyor artık ve buluştuğumuzda sarılışı bile şehvetmiş böyle diyor git gide midem alt üst oluyor söylediklerini düşündükçeeeee :(

• tamam o yanlış yapmışta

sende şu cümlenin arkasına saklanamazsın

"seven sevdiğini her şeyiyle bağrına basmaz mı "

birde bu gibi şeyleri o kadar zaman içinde aşmadınız mı siz ?

1|1
    0|1
    • ben o cümlenin arkasına saklanmıyorum ki ama seven kıyamaz sevdiğine manasında söylenen bir sözdür ya o. Biz güya herşeyi aşmıştık ama o yan çizdi...Küfür hakaret ediyordu bende tepki gösteriyordum sakin olmasını istiyordum en ufak şeyde burnumdan geliyordu.

• ozman eleman yanlış yapmış ...

• kardeş +1 benden

• İnsan düşünür bu kız bir yerden darbe yemiş her kişi hata veya yanlış yapabilir İnsanlar neden insanların yarasına merhem olmak onu kazanmak istemez kırar sonra da yetmezmiş gibi hakaret şiddete mehil eder Boş ver senin karşındaki kişinin hem kalbi zayıf hemde İnsani duyguları eksikmiş önüne bak artık Allah hayırlısını nasip etsin artık üzme kendini

1|1
    0|0
  • ben bakireyim diyip namuslu geçinenleri çok gördüm arka bahçeyi susuz bırakmayan seven adam geçmiş aramaz gelecek kurar..!

1|2
    0|1
    • +1 haklısın kardeş gelde gör ki en namussuz adam bile namuslu arıyor ..

• kusura bakma arkadaşım ama öylesine o... çocuğu denir*et seven erkek öncesini değil kendinden sonrasını önemser hem kendinin daha önce ilişkiye girmediği ne malum onun da zarı yok ya onun için üzülmemeye çalış bence buna değimez

1|0
    0|0
  • valla ben bakarım arkadaş ne diyim...ama varsayımlar kötü olmuş sen de olmadı deseymişsin kardeşim ne diye sıkıntı yarattın ki...çocuk hislerini dile getirmiş saygı duymak lazım...benim bir kız arkadaşım vardı beni seviyormuş öyle söylemişti hemde deli gibi ..ayrıldık 2 haftalığına sonra barıştık..bu aydında üni okuyor..barıştık baya zaman geçti tabi cinsellik yok ben malın öde gideniyim ya...hiç unutmuyorum aşti de bana ben kız değilim dedi ayrıken okul arkadaşının abisiyle birlikte olmuş..tekme vuramazdım bastım bağrıma...yardımcı oldum ama baktım ki artık o benim değil..kardeşiyle falan konuşmuştum ablanı seviyorum evleneceğiz okulu bitince diye...baktım olmuyor kendimi kıza kaç kere yaptın ...büyük müyfdü hoşuna gitti mi d,ye sorarken buldum anladım ki ben yaopamayacağım...olmadı bitirdim...ben beceremedim kaldıramadım ...ama yapabilen varsa saygı duyarım...

0|0
    0|0
  • Namus iki bacak arasında değil ama işte kabul edemiyosun olmuyor aklına geliyor. Bi arkadaş yorum yapmış ya erkekte gelecek kadında geçmiş onun gibi bişy. Bende kabul etmezdim ama uslubuyla...

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama kendin diyorsun bir cahillik yaptım herşeyin bir karşılığı olur seni önce Allah affetsin ne diyim kızım

1|2
    0|0
    • cahillik çağımdı başımdan yanlış birşeylerde geçebilirdi dedim diye yazıyor orada yanlış okuyorsunuz yanlış yorum yapıyorsunuz.

• işte kız olmanın farklılığı :) değerini bil :)

• kız olmanın farklılığı derken? Ya ben ALLAH tan korkmasam afedersinde s...tir ederim herkesi toplummuş umrumda olmazdı şu yaşadıklarımdan sonra ama herşeyden büyük bir merci var.ALLAH c.c herkesi izlemekte ve erkek kadın ayrımı yok o yzden kendimi sakınıyorum sakınmaya çalışıyorum yoksa nefretim şu saatten sonra bana herşey yaptırabilirdi !

• bu kadar şerefsiz insanlarda var mıpes dogrusu

1|0
    0|0
  • Erkekler bazen çok zalim ve bencil olabiliyor.

1|0
    0|0
  • Yok ben her şeyi ile bağrıma basmam bende olsam aynısını yapardım.

0|0
    1|2
  • o.ç. denir

1|0
    0|0
  • Çok yazık. Tamam mesela bakire değilsen evlenip evlenmeyeceği ona kalmış. Ama seni güzelliğini karşına alarak rencide etmemesi lazımdı...

0|0
    0|0
    • evlenip evlenmemesi tabii ki öyle bir durumda ona kalır da onca yıl çalıp çıkmaya devam edip evleneceğim diye sözler vermesi,seviyorum seni herşeyinle istiyorum ömür boyu diye yanında kalmak istemesi sonra terketmesi...?

• Özele gelebilir misin lütfen sana anlatacaklarım var arkadaş olarak eklermisin... Duyduktan sonra beternde beteri var dersin

• Mesaj yollayayım derken arkadaslıktan sildim gönderirmisin tekrar :(

• Namusu bacak arasında arayanlar tarafından gelecek dünyanın sonu...

0|2
    0|3
  • Maalesef bazı yörelerde bu böyle bizim oralarda (egede) kız bakire değilse almazlar. Kötü gözle bakarlar. Hayatta yapılmayacak hatalar vardır. Bunlardan biride evlenmeden cinsellik yaşamaktır. Sen kız olduğun için bekaretin önemini anlayamayabilirsin ama erkeğin onuruna dokunur bu. İnsan sevdiğini herşeyiyle kabul eder. Ama doğru kişiyi sevmeli

0|0
    0|1
    • Yani burda ikinizde de hata var.

• benim ailemde karşı çıkıyordu istemiyordu onu onları bile karşıma aldım o senin için ailemi karşıma alamam dedi.

• İnsanlar böyle yapacak bir şey yok maalesef.

• normal el değil memişini arayı bende terk ederim

0|0
    0|0
  • kabul etmemesını dogal karsılarım ama uslubu hos olmamıs

0|0
    0|0
  • hamı var o adamın

0|0
    0|0
    • ? hamı var derken anlayamadım tam olarak k.bakma.

• bahane olarak kullanmış, seni herkesten güzel görmüyorsa ne işin var zaten onla

0|0
    0|0
    • zamanında onun için herkesten güzeldim birden çıkıverdi bu sözler.

• bahsettiğin kişinin tavrıyla,sormak istediğin şey ayrı değerlendirilir. bu kişi,kesin olmayan,bilmediği bişeyle, sadece şüphe üzerine hakaret ederek bırakmış... o kadarını ben yapamam (YAPMADIM DA)

0|0
    0|0
  • bakire olmayanla kimse evlenmek istemez kimse bağrına basmaz. ama bakire değilsen daha güzel bakire olmayan birini bulurum demesi tam ayılık olmuş.

1|0
    0|0
    • kendisi de bakir değilse ya ? bu hiç umrunuzda değil mi?

• kendisi de değilse kendisiyle çelişiyodur.

• Bakire değilsen evlenip evlenmemesi onun kararı da senden daha güzelini anlamadım saçma olmuş o biraz.

0|1
    0|0
    • tabii ki onun kararıydı bakireysem ya da değilsem sonuçta iki kişi karşılıklı karar verir evliliğe. ama seni herşeyinle seviyorum evlenicem diyerek ben onu küfür ettiği için bıraktığım zaman geri dönmüştü şimdi ise pişman oldum ailemde istemiyor seni şu bu bahaneleri sıraladı çekti gitti :( bu reva mı üstelik sonda da işte o saçma dediğin şeyi söyleyerek :(

• Allah herkesin gönlüne göre versin amin :) Hakkında da hayırlısı olsun kısmet başkası olur unutturur onu :)

• umarım.teşekkürler.

• aynen dediğin gibi arkadaşımm seven sevdiğini geçmişiyle varlığıyla sever,ömürünü ortaya koyar bağrına basarr insanız herşey başımıza gelebilir önemli olan kalben sevmektir ki o çocuk seni gerçekten sevmemiş sevmiş olsaydı şayet ne bakirelik nede başka bişey buna engel olamazdı sen boişver onu daha genç ve güzelsin önünde uzun bir hayat var değmez ona hayatına bakk

1|1
    0|0
  • eger kendisi de bakirse saygı duymak lazım ... ama söyleyiş biçimi tavrı cok çirkinmiş ...

1|0
    0|1
    • onun düşüncesine göre erkek erkektir elinin kiridir günah da olsa toplum erkeği affeder ALLAH affetmese de toplum affedermiş haşa böyle diyor :'(

• :/ hayırlısı

• amin :/

• Böyle adamların sevgilisi oluyor benim gibi gerçek aşka değer veren insanların olmuyor işte..

Siz kızlar böylesiniz ve böyle insanlara değer veriyorsunuz.. Dolayısıyla bu sonucu fazlasıyla hakediyorsunuz.. Acımıyorum artık hiçbirinize...

1|1
    0|0
    • :( ben onun böyle çıkacağını bilmezdim ki. 2 yılı aşkın bir süre sonunda yaptı bunu bana.

• böyle tecrübelenmek istemiyordum ki :(

• Genelde kimse istediği gibi tecrübelenmez zaten.

Kızlar Ne Diyor 17

• Sevinmelisin sevgisi gerçek olmayan bir insanla bir ömür geçirmekten kurtuldun.Bu söyleyen ileri de daha çok çirkinleşebilirdi.

1|1
    0|0
  • Zaten o seni kaybetmiş bu laflarıyla sen ona söylemeyede bilirdin evlenene kadar doğruyu söylemişsin ne güzel nekadar ayıp seni kalbin için sevmicekse bunun hiçbir önemi yok bakire olsaydın bunun gerçek yüzünü göremeyecektin bu iyiki bakiresin demek değil. Bende lisede okuyorum arkadaş ortamı cidden çok kötü bir olay oyuzden seni anlıyorum Allah yardım etsin ama bu çocuk için ne kendini üzmeye gerek var nede onu hitap alıp konuşmaya

1|1
    0|0
  • dediği şey çok iğrenç miden bulanmakta haklı kendisi bakirmiymişte öye diyor

1|3
    0|0
  • sen bakiresin demi şu an

1|1
    0|1
    • demek istediğim şu bakire olsanda olmasanda öyle bir adamdan kurtulmuşsun, iğrenç yüzünü göstermiş, bence kurtulduğuna şükret yazık gözyaşlarına değmez.

• :'( kanıma dokunuyor sadecee içimi dökemiyorum ALLAH a sığınmak tek çare biliyorum da o kadar doluyum kiiiii...nefesimi kesiyor :(

• o kadar haklısın ki, liseye giderken benim eski sevgilim de benden kızlığımı istemişti vermeyince de bana bakire değilsin demişti, altına yatmadığım için bakire değilmişim ben , halbuki bakireyim, Ayrıca kendi pisliğini örtmek için o kadar çirkinleşmiş ki ilahi adelet yarına bırakır da yanına bırakmaz dua et bol bol arkadaşım, konuşmak istersen ekleyebilirim ya da sen beni takip et ben seni eklerim

• üzülme değmez bence sen mükemmelsn sadece bir kişiyle cıkmışsn sakn üzülme ve iğrenmeye devm et ondan.

1|1
    0|0
  • Kurtulmuşsun işte ondan, üzülmeye hiç gerek yok...

1|2
    0|0
  • Adam cirkinlesmis zaten bosver.

1|2
    0|0
    • adam çirkinleşmemiş sen karpuz alırken incelersin sağlam mı die adamda incelemek istemiş ve en doğal hakkı ömür boyu duvar gibi bakacağımız nesne almıyor

• yapacak bişi yok ergenliğin ne demek olduğunu biliyorum ya bitecek bu ilişkin ya da devam edecek sevgiline kalmış Allah hakkında hayırlı olanı verir inş.

• amin ama en azından beni anlayabilmiş olmana sevindim bir nebze.

• boşver üzülme daha da sevin yol yakınken bu yobazdan kurtulmuşsun

1|2
    0|0
  • Bir şey denmez kendi haline bırakılır yüzüne bakılmaz.

1|1
    0|0
  • cumartesi cocugu denir.

0|0
    0|0
  • evrimini tamamlayamamış.

0|0
    0|0
  • Az ırıspı çıçığı değilmiş iyi işte böyle bir dingilden kurtulmuş oldun mutlu olmalısın.

0|1
    0|0
  • çok ayıp etmıs :/ sen unut onu

0|0
    0|0
  • evet kusmalısın.

0|0
    0|0
  • zardanadam denir

0|0
    0|0
  • bence kurtulduğuna şükret evlenirsen ömür boyu yüzüne vurabilirdi

0|0
    0|0
  • yuh artik ya bu nasil bir düsünce, hic üzülme degmezmis adam seni sevmiyormus, ne demek ya bakire degilsen gider bakire olmayan ama senden daha güzel biriyle evlenirim demek

0|1
    0|0
    • öyle işte öyle demekmiş... :'(

Yükleniyor...