Cinsel ilişkiye girmek çok mu zor, çok acır mı? bu yüzden evlenmekten korkuyorum :( çok mu zor bu korkumu nasıl yenerim?

cinsel ilişki yüzünden evlenmekten korkuyorum. ben çok korkuyorum yapamam diye çok zor geliyor düşüncesi bile korkutuyor beni :( canım çok acır mı

1|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Neden korkuyorsun? Cinsel ilişki deyince aklına kurban kesmek diş çektirmek ameliyata gitmek mi geliyor da korkuyorsun? Yani bir insan cinsellikten neden korkar? Kocanın külotundan bıçak mı çıkacak sanıyodun?

1|0
    0|0
    • canım acıyacak dıye korkuyorum

• çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• hersey esinin elinde. on sevisme cok onemli seni rahatlatmasi lazim vajinani islatmasi lazim seni tahrik edip. ondan sonra is kolaylasir burda onemli olan korkupta kendini kasmaman. kendini salican.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yaş kaç

1|0
    0|0
    • 25.

• Hersey sevgıyle başlıyor sevısmek sevmenın tamamlıyıcısı
      Sevmedğin erkekle birlikte olursan herdefasında acır
      Ama sevdiğin bir adamla ise sıkıntı olmaz
      Çevrendekilerden ne duyuyorsun bilmem ama anlattıklarına göre karşısındakine karşı pek hisleri kalmamış demek bu iş anlatılmayacak kadar hisli bir olay neyse sevdiğinizi varsayarak anlatıyorum sevmiyorsanız zaten geçmiş olsun sevipde bir odunlaysan ozamanda geçmiş olsun ön sevişmeyi oldukça uzun tutarsanız içgüdüsel olarak zaten anlayacaksın acamayacağnı 🙃 Şimdiden mutluluklar

• Bilgilenirsen konu hakkında sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki 7 milyar insanın nasıl dünyaya geldiğini düşün, öyle ya da böyle olan birşey, insanların evlendikten sonra yemek içmek gibi rutini. Kafa yorma bence..

0|0
    0|0
  • işte bu korkularla yetiştiğiniz için çok zor çok acır...
    sorun sende değil yetiştiren kültürde maalesef...

0|0
    0|0
  • çok zor çok acıyor hatta parçalanıyor.. amanınnn sakın düşünme aklına getirme bile aman deyim yırtılır kendiliğinden düşünürsen.. Yürü git manyak manyak konuşmayın yaaa. Sizi kim dünyaya getirdi? şu an ne durumda? el insaf yaa. Mevlam yaratıyorsun ama akıl yüklemeyi tamamlamadan ayrılıp dünyaya inmelerine izin veriyorsun. Vardır seninde bir bildiğin...

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz ya öyle sürekli canın yanacak diye bir şey yok. Sevişin eğlenin ilk gece birbirinize nazik olun.

0|0
    0|0
  • Ya sizde korkacak şey arıyorsunuz he

0|0
    0|0
  • evet çok acır kardeşim evlenme

0|0
    0|0
  • Abartma. Yeryüzünde herkesin yaptığı bir mevzu.

0|0
    0|0
  • her 10 kadından dokuzu hastanede acıyo gozlerini

0|0
    0|0
  • Korkacak birşey yok yaşadığında çıldıracaksın kesin ;)

0|0
    0|0
  • ilişkiye girerek yenersin partnerin öküzün teki değilse seni adapte eder rahatça girersin ilişkiye

0|0
    0|0
  • Gel ayrıntılı konuşalım korkularını yenersin

0|0
    0|0
  • Hiç korkma bnce

0|0
    0|0
  • Kendini kadarsan 2 saniyelik acı olur

0|0
    0|0
  • bu kadar abartmayın ya

0|0
    0|0
  • hiç acımayacak
    korkma ;)

0|0
    0|0
  • Acimaz neden acisin ki. İcine penis kabul edecek nemli bir organin var ve onun icine penis girecek o kadar. Agzina muz girmesi gibi.

0|0
    0|0
  • Ilk biraz aci olur sonra o aci zevke donusur yani senin zevk alman daha cok istekli olacak ve daha cok isteyeceksin uzulme

0|0
    0|0
  • Once Acicak sonra ucacaksin 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğmamış çocuğa don bicme ya :d

0|0
    1|0
  • Dağlar kadar da olabilir karınca kadar da Senin tepkine kalmış

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yorumlarina gülsenmi aglasanmi.. la siz ne biliyonuz siz yasadinizmi?
    Onlara bakma sen bende aciyor diye duydum korkman normal bu konuda yalniz degilsin.. caresi ne bende bilmiyorum bide bunun beteri var dogum var -.-

0|0
    0|0
    • Sende cevredıkıler gıbısın acıyor dıye duymussun
      Bu iş sevgıyle alakalı
      Sevişmek sevmenin devamı gibidir
      Seviyorsan kasmassın ama çevrendekılerın cogu ıstedıklerı için yaptıgından hep bir tedırgınlık hep bı cekıngenlık olmus eskıden gorucu usulu oluyordu cogunlukla sımdı deneyım yasamak istemekle oluyor
      En guzeli sevgısıne doyamadıgın bırısyle ömrunu paylasscagın bırısyle yapmak ve adamda da çok iş bitio tabiri caizse odun dedğiniz birini bukursanız odun saplar gibi olur oda

• ne demişler no pain no gain :D

0|0
    0|0
  • gizli üye özelden yaz bana

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeylere kulak asma bence. Psikolojik sıkıntıların oluşur.

0|0
    0|0
  • Korkmaa korkulcak hic bisey yokkk 😕😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...