Anal seks de ilişki değil midir, beni bırakmaması gerekmez miydi?

anal seks de ilişki değil midir.. anal yapınca niye kızlar hala bakireyim diyor.. ya da erkekler anal yapmışla evlenirken niye bakire olmayanla evlenmiyor...? aklıma takıldı. biz sevgilimle anal yapmıştık. beni terketti gitti. ama ben bakireydim. yoksa değilmiydim. erkeklere soruyorum. şimdi ben bakire miyim değil miyim..?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olup olmamanın bi önemi yok. seninle evlenecek erkek hala ruhunda bi güzellik taşıyosan eğer o güzelliği sevip de evlensin. arada aşk sevgi saygı olmadıktan sonra o ince zarın hiç bi önemi yok zaten. benim de bundan bi kaç ay önce bi ilişkim oldu. bekareti çok kafasına takan bi hatundu. evleneceği erkek olmalıymış falan filan. ama nedense anal seks konusunda tüm kız arkadaşlarımdan daha istekliydi. bi süre devam etti ilişkimiz ve bitti. eee noolacak şimdi, bu hatunla evlenecek arkadaş ne güzel bakire kız, ilk erkeği ben olacam derse ve düşündüğü şey sadece buysa büyük geçmiş olsun kendisine şimdiden. bekaret bir değer değildir bana göre. ruhu temiz olsun yaa. sanki bu kızın evleneceği erkek çok temiz cinsel açıdan. bekaretin savunucusu olan çoğu erkeğin de ilk cinsel deneyimi kerhane yani sonuç olarak. kendilerine baksınlar önce ne kadar temizler acaba?

5|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• bakireyim diyosun yazık... tck(türk ceza kanunu) ya göre tecavüz için vücudun herhangibir yerine herhangibir cismin sokulması diye bir tabir var. senin namus anlaşın farklı belli. bekarek iki bacak arasında değildir dudağındaki doğmamış çocuklarında vebali var. hiç bişey bilmeyen dokununca kuş gibi titreyen bi kız ile kendini kıyaslaman ne kadarda yanlış...

2|0
    0|0
  • Bekaret sadece erkeğin kafasında.

Bakire değil diye evlenmeyene anal seks yapıp bakireyim demek en normali. Zar beyinlilere müstahak.

Bekaret, tanrılara kurban etmek için kadınları sınıflandırmaya yarayan antik bir gelenek değil miydi? Şimdi erkekleri sınıflandırmaya yarıyor.

Bekaret kadında değil erkeğin bakış açısında olan birşey sayın gizli kullanıcı. Sen düşünme 'ben neyim' diye. Sen kendin ol.

Zar beyinlere göre bakiresin.

Bana göre kendinsin.

1|1
    0|2
  • kusura bakma ama gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum kızların böyle birşeye nasıl izin verdiklerini, resmen aşağılanıyorsunuz, sağlık açısından çok zararlı google'da biraz araştırırsan görebilirsin, insanın kendi bedenine bunu yapmaya hiç hakkı yok, biraz sert oldu ama benim açımdan durum bu...

3|0
    0|0
  • ben tanrı olsaydım kızların kıçınada zar koyardım. kızlara güven olmuyor...

malesefki siz bakire değilsinizz...

1|2
    0|0
    • bu sefer oral yol daha yaygın olur. orda da zar olsa bu sefer millet sürtünme yoluyla ikişkiye girer...

• sorduğun sorunun cevapları göreceli kişiye göre değişir bakirelik kavramını nasıl gördüğüne bağlı.. normal olarak bakiresin ama ileride bunu evleneceğin insanla kesinlikle paylaşmalısın sonradan öğrenirse çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsin...

0|0
    0|0
  • Anal yapan bence bakiredir ama cinselliği yaşamıştır .. Erkek için merak edilen cinsellik yaşamışsınız ..Ama evlenince erkellerin hepsini bekaret arayacağını sanmıyorum iki kişi arasında kalınca tabiki .. o muhitte üçüncü şahıs varsa bence muhiti terk etmeli...

0|0
    1|0
  • arkadaşım bilimsel olarak bakirsin ama dinde değilsin sana bu kadar diyorum :)

2|1
    0|0
  • Valla biyolojik olarak öylesin ama bence böyle olman 5 para etmez

1|2
    0|0
  • Bekaret ruhta ve mentalitede olan bir şeydir. Üzgünüm bakire değilsin. Yalnız bu yorumlardan yola çıkıp da nasıl olsa bakire değilmişim vajinal ilişkiye de gireyim diye düşünme bizim örümcek kafalı toplum kaldırmaz :D

1|0
    0|0
  • vajinal bakiresin anal bakire değilsin

o nasıl oluyorsa

1|0
    0|0
  • Bedenin bakire ama ruhun değil. =)

0|0
    0|0
  • hayır değilsin anla yapacağına normal yapsaydın daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • Doğan görünümlü şahin gibisin.. veya sadece arka tekerlekleri patlak araba veya yarısı yenmiş elma mesela.. Velasıl-kelam BAKİRE DEĞİLSİN.

0|0
    0|0
  • naptın kızım sen. ruhun kirlenmiş senin bırak bakireliğini sorgulamayı.

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin sen bakiresin...

en azından toplumun beklentisi dahilinde bakiresin...

ne yazıkki toplum bizi o konudada yalnız bırakmadığı için o zarın önemi derin yani...

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin evleneceğin insanı kandırmış olacaksın. Yazık garibe

0|1
    0|0
  • zarin var da aklin fikrin bakire değil artik. bravo.

1|0
    0|0
    • bir de anlamadigim seninle yatti diye neden baglansin ki adam?

• Bakiresin. sorun yok devam.

0|0
    0|0
  • duruşuna göre değişir

0|0
    0|0
  • O kadar çok gereksiz değer yargısıyla uğraşıyoruz ki, sevmeye vakit kalmıyor

0|0
    0|0
  • değilsin bakire. uzatmama gerekiyormuş cevabım çok kısaymış

0|0
    0|0
  • bedenin BAKİRE ama ya RUHUN...

0|0
    0|0
  • sadece bedenin bakire ama ruhun...

0|0
    0|0
  • bende anal sex yaptım acaba tam olarak erkekmiyim soruyormuyum :D

0|0
    0|1
  • Bakiresin

0|0
    2|1
  • Yeterince iyi yapamissin demekki

0|0
    0|0
  • bekaret iki bacağının arasına giren çıkan şeyler değerlendirilmez, kalpte ve beyinde bakire olmak var.. yoksa ben ne profesyonel bakireler gordum...

0|0
    0|0
  • değilsin ruhun bozulmuş patlamiş

1|1
    0|0
  • ruhsal olarak bakire değilsin kirlisin

0|2
    0|0
  • şurası bir gerçek. anal seks kadının değerini erkeğin gözünde azaltıyor. ister kabul et ister etme. illa kızı terkedecek anlamı çıkmaz ama kız eski değerini yitirir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• önden bakınca bakire arkadan bakınca değilsin.kimseye arkanı dönme :))

4|12
    0|0
  • Bakirelik herkese göre göreceli bir kavramdır. Şimdi sen o ilişkiyi bir erkekle değilde normal bir straponla yapsan da sonuç aynı olucaktı, yani bakirelik; içine sert bir cisim girmesiyle bozulan bir olay. Eline bir erkek elinin değmesine gerek olmadan. Ama duygusal anlamda bu işi bir erkekle yapmış olman önden veya arkadan kanımca farketmez. Sonuçta iki tarafta aynı şekilde işlem görüyor ve arkadan olan bakireliğin bozulmuş ama önden olan bakireliğin bozulmamış oluyor. 2 tarafın birisi bozulmuş, yarı bakiresin...

0|1
    0|0
  • Sen çok çelişkili sormuşsun soruyu.Sanki laf olsun diye önce

"anal yapınca niye kızlar hala bakireyim diyor..yada erkekler anal yapmışla evlenirken niye bakire olmayanla evlenmiyor..."

Diyorsun ardından

"sevgilimle anal yapmışdık.beni terketti gitti.ama ben bakireydim"

Bu ne yaman çelişki.İnsanları kızdırmaya çalışma

0|0
    0|0
  • iğrenç bir ilişki türü bakire değilsin kusura bakma ruhun fa..şe olmuş

0|4
    0|0
  • analda kötü oralda başka şeylerde bekarken caiz değil.evlenince helalinle caiz zinaya hayır..

0|2
    2|4
  • sen üzülmemesi gerekilen birisin

anal oral yanal her ne halt varsa evlenmeden yapma artık ve niyeti belli olanlardan uzak dur kardeşim

0|1
    0|0
  • bence değilsin

0|1
    0|0
  • bakiresin

0|0
    0|0
Yükleniyor...