Kapat

Kaş aldıran erkeklere önyargılı bakarmısınız

ben kaş aldırmadımda bir düzelteyim diyorum gay filan değilim fabrika ayarlarındayım, düzeltsem gaylara benzermiyim, her kaşını aldırana, düzeltene gay gözüyle mi bakıyorlar

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• ortasını almak gayet iyi bişey martı kaş olmaktan iyidir yani :) ama kenarları alması ve ya aldırması biraz gaylık gibi oluyo

0|0
    0|0
    • kaşın sonunu aldırcam, kıllı görünüyo

• çok belli olmayacak şekilde toparlamalısın o zaman

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• tabikide düzelttirebilirsin erkeklerin hemen gay lafını yapıştırması çok saçma iki kıla bakıyo sanırım

0|1
    0|0
  • bazı erkekler çoğu kadından daha ince bırakıyolar ama öyle aldırmadığın sürece sorun yok

0|1
    0|0
  • Kasinin ortasini alana bisey diyemiyorum cunku felaket dalga geciyorlar biliyorum, ama kasin kenarlarindan aldirip inceltince bir tuhaf duruyor sanki. kuzenim aldiriyor kaslarini ama onunla ne zaman konussam adamin kaslarina bakiyorum istemeden, hasili kelam pek guzel durmuyor...

0|0
    0|0
    • sonunda seyrek seyrek var onları alıcam kıllı gösteriyor

• bence sen erkeksin ortasi yoksa ne onemi var hem ne der bir erkek atasozu, vucudundaki kil sayisi ovunmen icin bir neden, he kizlar begenmez dersende salla gitsin sanki herkes muhtesem... kasininda uc bes kili goren sana ait hicbirseyi gormez...

• martı gıbı gezmeye gerek yok.bır ıkı toparlama yapılabılır,alttan alınmadıgı surece sorun olmaz bence.

0|0
    0|0
  • benim en gck oldugum sey gay deglde bir tuhaf gozuyle bakarim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kötü gözle bakmam bu da bir nevi kişisel bakım.

0|0
    0|0
  • hayır iyi kullanmasını bilirse sevimli ya da karızmatık olabilir

0|0
    0|0
  • Eğer abartmadan alırsan sorun olmaz hem öyle ortada halaya tutuşmuş ya da martı olup uçmaya hazırlanan kaşlardan iyidir aldırman bence .Merak etme öyle gözlede bakılmıyor siz erkekler kendi içinizde öyle bakıyorsunuzda kızlarda aa bakımlı erkek işte oluyor. Beni abimde alıyor suratı için bakım maskeleride yapıyor siyah noktalarına maşallah hergünde başka kızla geziyor kimsede gay filan demiyor merak etme

0|1
    0|0
  • ortasını aldır birde taşanları yeter bence

0|0
    0|0
  • kas aldirma ve kas aldirma var yani eger düzgün bir sekilde fazlaliklarini aldiriyorsa sorun yok, yok ama biz kizlar gibi aldiriyorsa bide kaldritiyorsa igrenc geliyor bana

0|0
    0|0
  • kız gibi inceltmiyorsa aradakileri falan alıyorsa ne güzel bakımlı derim.

keşke benimkide alsa iyi hoşta bir kaş var maşallah şimdiden dua ediyorum çocuğumun kaşları bana benzesin.

0|0
    0|0
  • abartılmadığı sürece gayet normal bir durum bence..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok be bende alıyorum yanış yerde çıkanı abartmadığın sürece sorun yok !

0|1
    0|0
  • ne gerek war be kardeş ?

0|0
    0|0
  • ortasını alıyorsa ön yargılı bakmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...