Her tampon kullanan için böyle düşünülür mü?

ped yerine tampon kullanmak daha kolay ve rahat geliyor bana. Ama küçük bir şehirde yaşıyorum alırken felan görseler anlarlar mı bakire olmadığımı? Her tampon kullanan için böyle düşünülür mü?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Haliyle elinde tamponla gören kullanan kişinin bakire olmadığını bilir. Tamponun ne olduğunu biliyorsa tabii.

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki anlarlar netten getirt

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sonuçta kimseyi ilgilendirmez senin bakireliğin. Rahatça al ve kullan.

1|0
    0|0
  • Tampon genelde evliler kullanır sen alırken bir tanıdık bayan akraba falan sorar bunu sen kullanamazsın diye sende aaaa öylemi yanlış almışım deyip ped alırsın

1|0
    0|0
  • Neden böyle düşünülsün ki arkadaşım hem kim ne düşünürse düşünsün sonucta ihtiyaç bu yani

1|0
    0|0
  • Tamponu sadece bakire olmayanlar kullandığı için elbet anlayacaklardır. Tabi ailede 2 haftada bir burnu kırılan birisi yoksa 😀

0|0
    1|0
  • Bu tampon ne ya şekli falan merak ettim

0|0
    0|0
  • parmağında yüzükle gidebilirsin evli sanarlar veya kendini kamufle ederek git için rahat olsun. başka tavsiyeler de verebilirim takip edebilirsin beni

0|0
    1|0
  • al gitsin millet senin tamponuna mı dikkat edecek

1|0
    0|0
  • bakire olan tampon kullanamaz zatenn

0|0
    2|0
  • Amann cok cok arkandan acik kapi derler 😂😂😂elinde sallayip herkese gosterme

0|0
    1|0
  • küçük bir şehirde nasıl bakireliğini verdin ne cesaret maşallah

0|0
    1|0
  • Tampon ne

0|0
    1|0
  • Türkiye'de tampon kullanan var mı ya? Bakirelikle ilgili değil gerçekten hiç duymadım

1|0
    0|0
  • Yani anlarlar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanma.

0|0
    1|0
  • tampom bakireligi aliyor mu?

0|0
    1|0
    • bilmiyorum alabilir sanırım ben değilim zaten ondan rahat rahat kullanayım diyorum

• Ohh rahar rahar takıl 😃😃

Yükleniyor...