Penisim İle İlgili Bir Sorunum Var?

Arkadaşlar 18 yaşında 183 boyunda bir gencim ama penisim ereksiyon halinde 13cm ve bana çok kısa geliyor ve utanıyorum bu durumdan bunu doğal yollar ile büyütmenin yolu yok mu? Sevgilimle cinsel ilişkiye bile giremiyorum utanıyorum kısa olduğu için. :( :( :( :( :( :( :(

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef yolu yok, kızı tatmin etmek için ise 4 cm yeterli. Sorun yok yani

0|1
    0|3
    • Anladım teşekkür ederim

• Gizli uye bende laf cok inan kaldiramiyacagin kadar laf ederim ama edebimi bozup senin seviyene inecek birisi degilim, Daha fazla kasima haydi sen yoluna git nokta

• @KızgınAdam66 hadi yürü

En İyi Erkek Görüşü

• 13 cm cokmu kısa 8 cm penisi olanlar var türkiyedeki erkeklerin %90 nın 13 cm ile 8 cm arası kalınlık 4cm varsa iyi

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunda utanılacak ne var? Gayet normal ve yeterli bir boy. Bakma sen burda en az 17 dediklerine. Az sert seviş. Yeter de artar bile 😍

0|1
    0|0
  • Utanacak bir şey yok.

0|1
    0|0
    • Ama kısa gibi gözüküyo işte. Siz kızlar nasıl göğüslerini ufaksa ve ya kalçalarınız düz duvar gibiyse takıntı yapıyorsunuz bir erkeklerde böyle birşey var işte

• Saçmalama. 13 cm partnerin ve senin için fazlasıyla yeterli

• Anladım teşekkür ederim yanlış düşünüyormuşum ben o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Normal sınırlar içinde boyut. Kalınlığı nasıl?

0|1
    0|0
  • Utanma gayet normal bir boy ;) cinsellik sırasında mutlu edersin sorun yok

0|1
    0|0
    • Ya biraz da takıntılıyım o yüzden de biraz tedirgin oluyom kısa gibi gözüküyo ve kızın ilk olacak benimde 3. ama işte yinede tedirginim

• Sana bağlı 😄

• Bana kalsa dinlene dinlene bıkana kadar ama işte kabul etmez :D

• Anca ameliyat ile büyür ama boyu iyi tabi 17 cm olsa daha iyi olurdu aslında 17 cm olsa yine aynı olurdu fakat günümüzde insanlar görsele takıldığı için daha şanslı olurdun yoksa 17 cm 13 cm den daha fazla zevk vermez kadının zevk alma kısmı şekli bellidir yani sen saf cahil abaza kıza denk gelmezsen her kız penisin iyidir der aslında o tür penisler erkek için iyi çünkü karşısına çıkacak kızın karakterini bilgisini anlamış oluyon

0|0
    0|0
  • Önemli olan boyu değil ne kadar içeride kalabildiğidir

0|0
    0|0
    • O süreyide test etmedim valla ama erken boşalma sorunum yok

• Ne gizel ama masturbasyon ile gerçek ilişki farklınoluyor

• Gerçek ilişkim oldu 2 defa

• Kac kere seks yaptin?

0|0
    0|0
    • Sürekli bir cinsel hayatım yok 2 defa biriyle birlikte oldum o kadar

• İki defa birlikte olunca nasıl işini gördü mü

• @Ümitt11 Evet işimi gördüm yani ama tek benim açımdan değil karşı tarafıda mutlu etmek istiyorum

• Var egzersizler

0|0
    0|1
  • Bamyanı yesinler senin buyu gecer :D

0|1
    0|0
    • Öz güvenin güzelmiş fil misin sen çünkü bu öz güven filde yok da

• Kimse skimde degil :D

• Demek ki gerekli yaşta değilsin :D

• milletin lafları sağlıklı bir gencin daha cıvataları sıyırmasına neden oldu...

183 boy 14 cm var bende, bana gayet uzun gözüküyor, iyi de çalışıyor hani :D
    trollemiyorsan milleti bir kendine gel la, Türkiye'deki erkeklerde durum bu, ona kısa diyecek karıyı penisinden uzak tut yeter, öyle cahili varsa kimseye yaramaz zaten... hem bu kadınlar büyük penis avına çıkmadı ya

0|0
    0|0
    • Troll gibi bir amacım yok gerçekten gözüme böyle gözüküyor ve takıntı haline geldi bana bu sürekli kafamı kurcalıyor

• hmm farklı takıntılar da var yani.. konu beni aşar.. geçmiş olsun

• Yok ya en büyük takıntım buydu diğerleri önemli değil :D

• Arkadas seninki turkiye sartlarinda normal boyutta o benimki su kadar buyuk diyrnlere inanma seninkinde 2cm uzun veya kisadir bir kadini rahatlikla doyurur hatta sulalesini bile zikersin oyle deyim

0|1
    0|0
    • :D :D sülaleye gerek yok ya :D sevdiğim kızla birlikte mutlu olalım o yeter bize yani

Yükleniyor...