Kızlar 1 dk cinsellik kategorisine bakar mısınız lütfen?

bu satırları yazarken çok güldüm..:) özellikle cinsellik sekmesi altına yazılan yazıların %70i erkeklere ait ve siz kızlara ya soramadıkları yada sormaktan çekindikleri sorularla dolu yada gece gece sizi baştan çıkarmakla alakalı.allah aşkına bi bakın şu heriflere topluca bir cevap verin :D bakın ben gerçekten çok eğleniyorum ama kendi türümden utanır oldum :D

Güncellemeler:
bu iş bittiğinde afaroz edilirsem şaşırmıycam :)
birde bu başlıklarımı düzelten bi yönetici var onu çok seviyorum :) kaç oldu düzeltiyor adam ya :)

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• cinsel obsesyonu oladugunu düşünen biri için çok obsesif bir soru olmuş..

Sorsunlar ne var bunda. Sen neden soruyorsun o zaman?

0|0
    0|1
    • obsesyonum var demedim :) zeki arkadaşım soruyu doğru anlamamışsın bile. :) ayrıca ben makarasına takılıyorum çok acık ve belli sana noldu onu anlamadım :))

• tehdit etme beni tahrik oluyorum :)

• saçmalıksın.

• imza toplarız atılmazsın:)

0|1
    0|1
  • ne sordun 1dk bakarmıyız diye sorduysan baktık.başka bir soru göremiyorum ama saçmaladığın kesin

0|1
    0|0
  • Ha ha ha sen hiç sormamışsın şuraya bak 5 sorundan 3ü cinsellik :D

0|2
    0|0
  • sperm yutan kıza çocuk yuttun diyen de aramızda ayakta işeyen kızda aramızda evet hepsi bu sitede dolanıyor

0|0
    0|1
  • bakiyorum simdi :)

0|1
    0|1
  • evet ben bakıyorum arada okuyorum ama çoğunu anlamsız buluyorum cevap vermiyorum.geçenlerde biri vardı ve çişini tutarak orgazm oluyordu arkadaş:))kasları bayağı bayağı kuvvetli:))

0|0
    0|0
  • Ben anormal bise goremedim cidden merak ettiklerini sormuslar sanki

0|1
    0|0
  • bir tane buldum sana:) kizlarsoruyor.com/Cinsellik-Sorulari/54611-masturbasyon-taktikleri.html

0|0
    0|1
  • Siteyi kuran iyiki kurmus yane Yoksa cok qeri kalacaklar kendileri ((:

0|0
    0|1
  • Tamam ilerleyen saatler de bakarım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...