Akıntıyla nasıl başa çıkılır?

ben artık bu akıntı mevzusundan çok sıkıldım. doktora gitmeye de çekiniyorum doğrusu. yanlış anlamayın doktordan değil ailemden çekiniyorum biraz. neyse bayan arkadaşlarım sizde de oluyo mu? hani bazılarının adetten önce veya sonra oluyomuş tamam ama benim sürekli oluyo neden böyle acaba?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Adet bittikten bir süre sonra gelmez ama adet olmaya yakın akıntı daha fazla gelir yoğunlaşır son hafta.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakirelerde akıntı nedenleri link

0|0
    0|0
  • bu sorunun için doktora gitmen gerek mutlaka ailenden yada başka birilerinden sıkılma bnunun için.

0|0
    0|0
  • sorun olmaması gereken bişi takma zararı yok

0|0
    1|0
    • Nerden Biliyosun Acaba Merak Ettim . Başına Sık sık Geliyo Heralde . Allahım Ya

Kızlar Ne Diyor 9

• Gecici cozum olarak gunluk pedlerden kullanabilirsin, ama kesin tani icin gene de bir doktora gitmeni oneririm

0|0
    0|0
  • Her zaman akıntı olur yani önüne geçemezsin bunun.Ama kötü kokulu ise ve rengi beyaz dışında başka bir renk ise doktora gitmende fayda var, çekinme annene söyle.

0|0
    0|0
  • doktora git neden çekiniyosunki normal bişey ama ilk adet oluşunda fazla akıntın gelmesi normaldir canım ama doktora görün derim.

0|0
    0|1
  • herkeste öyle değil mi ya :) iç çamaşrını giyiyosun 3 saat geçmiyo bi daha gerekiyo... oluyo işte çok aşırı değilse bence sorun yoktur

0|0
    0|1
  • bence bir doktora git ilerde sıkıntı yaşayacağının habercisi olabilir cunku..

0|0
    0|0
  • dr.git gecikmeden ve günlük ped kullan.

0|0
    0|0
  • Çekinme git doktora. Bir hastalık varsa çok ilerlemesin. Günlük ped kullan.

0|0
    0|1
  • tüm bayanlarda olur o ama aşırı oluosa iltihap belirtisidir bi an önce doktora git tedavi ol derim ki sonra ilerde pişman olmayasın

0|0
    0|1
  • üşütmüssün aileden niye cekinion ki.sss annende bilsin babanda ne bunda hastalık

0|0
    0|1
    • kaç senedir ne üşütmekmiş geçmedi hala:)))) yaz kış böyle ya ama artık iyice rahatsız olmaya başladım...

• kılıyosan canım demek istemıstım

• namaz kılıyorsa özür olmuş olur sorun olmaz yani :)

Yükleniyor...