Hamilelikte seks sırasında sancı normal mi?

Hamileliğin 30. haftasındayız. Cinsel ilişkimize ara vermedik, uygun pozisyonlarda hep devam ettik. Ama son iki seferdir uyarıldığımda karnıma sancı giriyor. Dayanılamaz bir ağrı değil, Orgazm sırasındaki kasılmalar gibi ama direkt karnıma vurması garip geldi. Var mı böyle bir şey yaşayan?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya biraz komik olucak ama :D yazık çocuğa ama ya :D kafasına darbe alıyor olmasın :D :D ya düşün kirada oturuyosun sağdan soldan darbe yiyosun :D
    bırak tekmeleyi :D kapan kurarım ben fdkjsha usgdf jsdf s

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece ilişki sırasında mı oluyor peki?
    O haftalarda benimde karnım sertleşiyordu ama normal Zaman'larda da oluyordu. Hastaneye kontrole falan gitmiştim sonra geçti, doğuma kadarda ilişkiye girmeye devam etmiştik.

0|1
    0|0
    • Bu tarz bir acı sadece ilişki sırasında, yani ilişki derken eşim bana dokunsa bile. Hormonlarla alakalı olabilir belki

• Karnına sancı girmesinin sebebi rahimin kasılmasıdır. Hamilelikte normal bir şey, bir çoğunda oluyor. Eğer çok fazla ağrı yoksa problem olmaz.

Erkekler Ne Diyor 7

• hamileligin ilk 3 ayı mı 6 ayımı yapılır dıye bılıyorum ondan sonrası zarar dıye bılıyorum

0|0
    0|0
    • Doktor izin verdiği sürece, yani herhangi bir düşük tehlikesi olmadığı sürece devam edilebilir

• hımm herseyı bılıyormus doktor onuda git sor :D

• öleceniz hala cinsellik :D

1|0
    0|0
  • normaldirrrr bizdede oldu

0|0
    0|0
  • Olabiliyor ya bizde yaşadık ama fazla zorlamasin esin dikkat 😉

0|0
    0|0
  • ya niye yapıyosunuz çocuğa biley filan olur

0|0