Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz? Kızlar sizde kendinizi erkeklerin yerine koyup cevaplayın.

Defalarca sorulmuştur belkide. Ama bende sormak istedim.

Bende kendini kocasına saklayanlardanım.

Tabi artık pek bir değeri yokmuş gibi bunun.

Cinsellik kategorisinde sorulan sorulara bakınca erkeklerin artık normal karşıladığını gördüm.

• Evlenmem
    27% (8)61% (34)49% (42)Oy Ver
  • Evlendim
    3% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
  • Evlenirim
    53% (16)25% (14)35% (30)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    17% (5)12% (7)14% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• asla evlenmem..bende kendimi karıma saklıyorum kimseyle yaşamicam

5|2
    1|1
    • aa ilk kez bir erkekten böyle bir şey duyuyorum :) sevindim

• bende evlenmeden önce hiç bir ilişkiye girmedim evlendim ilk di vefat etti 4 sene oldu gine girmiyorum evlenince ye

• Allah rahmet eylesin...

Erkekler Ne Diyor 25

• tabiki genç bir erkek evleneceği kızın ilk erkeği olmak ister!kendini gerçek anlamda koruyan kız saygıyı hak eder!aslında iki tarafında evlilik öncesi uzak durmaları gerekir!böyle düşünenler geri kafalıdır düşünmeyenlerde çağdaştır demekte kibir ve ego dan başka birşey değildir!14-15 yaşında çocukların kürtaj yaptırmalarımı veye babasını bile bilmedikleri bebekleri doğrmalarımı çağdaşlık ilericilik?bakıyorum bu yönlerden hiç düşünen yok.birde erkekle kadının düşünce yapısı farklıdır.genelde erkekler kabullenemez.çok sevip kabullense bile onu hayatı boyunca unutamaz.bununda sinirini başka şeyler bahane ederek eşine kusar.

2|0
    1|0
  • hiç dert etmem, evlenirim. bekaretten dolayı tercih yapmam ama kişilikten hariç öyle bir seçme şansım olsa bakire istemem asıl :)

1|0
    1|0
    • bakire neden istemezsin yoksa senin beraberliğin çok mu oldu

• alakasız olarak örnek bile demeyelim benzetme yaparsak buna benzer çok şey çıkar ama lütfen bu ayrı birşey :)

• insanoğlunda hayvanlardaki gibi içgüdüler çalışmaz. biz her şeyi öğrenerek yaparız. iki kişiden birinin tecrübeli ve anlayışlı olması durumu kurtarır ama iki tecrübesiz çok sıkıtı çeker. hele cinsellik gibi tabu olmuş ve cehaletin çok yüksek olduğu bir konuda.

• Bana göre çok saçma sorulardan birini sormuşsun, bence karşımdaki bayanın karakteri ve kişiliği önemlidir. Sağlam karakterli biri değilse bakire olsa ne olur olmasa ne olur. Nice bayanlar tanıyorum ben bakire ancak doggy pozisyonuna geldiğinde vajina yerine anüsü açılıyor 2-3 cm çapında. Bu kız bakire olsa ne olur. Önce karşındaki insana saygı duymak önemlidir. Hatayla kızlık zarı bir şekilde bozulmuş olabilir bu onun kötü biri olduğu veya değişken karakterli güvenilmez olduğunu göstermek dolayısıyla hiçbir konuda ön yargılı olmamakta yarar var derim. Sadece karşındaki insanı tanı bu kadar basit...

2|0
    0|0
    • inan bunun hatası olmaz insan bir şeyi ilk kez yaşayacağı zaman yani bilinçsiz iken kendini kontrol edebiliyor bunun hatası olmaz isteyerek yapabilir ancak bende geçtim bir dönemden defalarca beraber olmak istedi benimle erkek arkadaşım uzun zamanlar beraberdik evlilik düşünüyordu benimle ben neden yapmadım o zaman? inan o kadar çok yeri geldi ki bunun hep beraber olmak istedi hep bir an önce evlenelim seni çok istiyorum derdi yani düşünmek istemiyorum eskileri ama bunun hatası olmaz

• ben almam alana da manı olmam..bıle bıle baskasının altına yatan bır kızla evlenenemem ve evlenemedım de zaten hayat ks dekı cevaplardan ıbaret degıl...bunu bır kıza yapmıs bır erkek bekaret almıs bır erkek tabı kı onemesemeyecek zarı falan ama yapmayan erkeklerın varlıgı da unutulmamalı.ama sunu ogrendım bu yasımda bekaret alan erkekler evleneceklerı zaman daha cok kafaya takıyor bu konuyu cunku baskasına yaptıkları seylerın karsına aynı sekılde cıkmasından korkuyorlar.gecmısı onemlı degıl dıyen erkeklerde de cok tartıstık unıversıte yıllarında konu bellı bır yere geldıgınde nedense hep yan cızdıler.benımde cok sevdıgım bır kız vardı..evlılık derecesınde cıddıydım ama gecmısını ogrenınce vazgectım.yanı kısacası yapan yapanla evlenıyor adalet varsa bunun ıcın var.bu konuyu tartısmak bıze bırsey kazndırmaz.dedıgım gıbı ben almam alana da manı olmam

1|0
    0|0
    • ne güzel söyledin

• hacım gercekler bunlar.burdan uc bes kız dusuruyum dıye yalan soylemem.sorsan burda hepsı ruhda bekaret der ama ıs cıddıye gelınce yan cızerler

• Bunu soru olarak sorman hata bence..tamam namus vs vs diye şyler olabilir amenna ama hiç bir bayana sadece bacak arası muamelesi yapmak bence o...olmaktan daha çirkin...geçmişini bilmem ama ben ne olursa olsun eğer beni tamamlıyor ise.kesinlikle evlenirim

2|1
    0|0
  • büyük konuşmayım ama evlenmem. ben de bakirim eşime saklıyorum kendimi. ben böyleysem o da böyle olmalı. ilkleri heyacanları berbaer yaşamalıyız.

2|0
    0|0
  • Neden evlenmeyeyim ki. Bakire olmayan bir insan sevemez mi? İlla o...pu mu olur? Bu kadar büyütülmesi çok saçma.

4|0
    0|0
  • Bakire olmasını tercih ederim ama gönül işleri olduğu için başından evlilik geçmiş kadınla da evlenilebilir. Fakat her durumda evlendikten sonra sadık olacak kadın.

1|0
    0|0
  • Evlenmem diyen 33 Erkeğin hiç biri Bakir değil ama gel gör ki Ulan küfretmeyeyim diyorum ama ne mal adamlarsınız yav

1|0
    0|0
  • evlenirim ancak bekaretini nasıl kaybettiğini anlatmalı ve bekaret gtti diye o. gb önüne gelenle yatmamış olmalı

1|1
    0|0
    • onu bilemezsin işte kız sana güven verecek

yüzüne karşı pat diye sorduğunda utanıp yalan söylemes normaldir

• yalan söyler ve evlendiğimzde bu ortaya çıkarsa bosanırım

• dürüst olduktan sonra bişeyler saklamadıktan sonra seviyorsam evlenirim...

1|0
    0|0
  • vallaha kadınının ilk seninle yaptığını her keresinde bilmek bence yaşanılması gereken bir duygu.. öncedden evlenirim diye düşünüyordum. ama 2 yıldır zıt fikirdeyim

0|0
    0|0
  • benden önce birini sevmiş ve ona güvenip ilişki yaşamış ama o şarapsız bırakıp gitmiş olamazmı arka kapı dan yolcu alan bakire alacağıma bakire olmayan ama sadece bana bağlı olan birini tercih ederim

1|0
    0|0
  • toplum baskısından değil de kendi isteğiyle bakire kalmış birisi olsun isterim. geri kalan bakire olsa da olmasa da aynı.

1|0
    0|0
    • en iyi cevabı seçmiştim ihanet edemem şimdi o güzel insana :))

çok güzel söyledin :)

• önemli değil :)

• şimdi bir ayrı düşündüm de başka birinden geçmiş biriyle evlenmezdim herhalde :/

0|0
    0|0
  • gerçek hayatta A şıkkı...

0|0
    0|0
  • evlenmem bulana kadar

0|0
    0|0
  • asla evlenmezdim bakirelik kutsal bir olay şöyle bir durum var ilkler hiç unutulmaz bu yüzden bakire olmayan bir kadınla evlenirsem aklı diğer sevgililerinde kalabilir bu yüzden asla evlenmezdim zaten bende kısmen biliyorum uygulamaya geçmedim eğer kısmet olursa helal süt emmiş namuslu bir kızla evlenicem

1|0
    1|0
    • bulursan öyle biri haber ver burdan bence. bakire olmayan namusuz mu oluyor? ya da helal süt emmemiş biri mi?

• diyelim bakire buldun, anal bakireliğinden nasıl emin olacaksın onu da merak ettim? ya da diktirmediğinden? insanların namus, ahlak anlayışlarını zarla mı ölçüyosunuz?

• öncelikle ben bakirim bu yüzden kendim gibi birini istiyorum haklısın tam olarak emin olamam o onun günahı beni kandırmış olur öteki tarafta Allah'ı nasıl kandıracak bana açıkça ben bir hata yaptım pişmanım derse bakarım gerçekten pişman olduğunu görürsem onu öyle kabullenirim herkes hata yapabilir asla bir kızın değerini zarla ölçmem zaten cevabımda açıkladım sonradan aklı başkasında kalırsa çok üzülürüm bu yüzden temiz bir kız arayışı içindeyim

• bende bakirim günah diye zina yapmıyorum kendimi karıma saklıyorum kendim gibi birini bulup mutlu bir yuva kurmak istiyorum :)

1|0
    0|0
  • Evlenirim tabi

0|0
    1|2
  • Ben bakir değilim, bakire arama hakkım da yok...

Erkek kız farketmez benim için, cinselliği yaşamış tecrübe edinmiş olup olmaması önemli.

Kendileri cinselliği yaşayıp sonra bir zarın lafını yapan bazı erkeklere gülüyorum sadece...

(aslında düşünüyorum da bakire aramaya hakkım olabilir çünkü, sevişmedim etmedim, doğru düzgün kız arkadaşım da olmadı, bir kere genelevde tecrübem oldu sadece, sevişmedim etmedim.. Duygu yok birşey yok cinsellik sayılmaz bu, kızda aynı şeyi yaşasa o da cinsellik yaşamamış derim..)

Başkası bakire ama orallar yapmış sevişmiş maşallah tecrübe tavan... Ama lafta bakire... Geçecen o işi..

Benim bakire ve bakirlik anlayışım biraz farklı..

4|0
    0|0
  • heyır ben evlenmem.allah yazmasın bakire olmayan bir kızı bana.

2|1
    2|2
    • amin diyelim o zaman sana istediğin gibi olsun :)

• bak patlağın biri gelip eksilemiş.altlarına mukayyet olsunlar haksızmıyım

• boşver benden +1 o zaman

• Gerçekten bakire bir kız ile evlenmek isteyen erkekte bakir olmalı. Genel Türk erkeği önüne çıkan her kızı mikmek iş evlenmeye gelince bakire olsun diyenlerden. Ben buna karşıyım. Bakire olup olmaması ile uğraşmam ben onun içine bakarım insan mı diye vajinasıyla evlenmiyorum onunla evleniyorum.

2|0
    0|0
  • başkasının altında inleyen kadın ucuz kadındır

kimse ucuz piyasa kızlarıyla evlenmek istemez.

1|1
    5|0
  • nefes alsın yeter

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eğer erkek bakirse bakire birini istemesi cok normal ama erkek baska bırıyle/bırılerıyle bırlıkte olupta evlenıcegı kısının bakıre olmasını ıstıyosa gerıkafalılıktan baska bısey degıl

4|1
    0|1
  • eğer bir erkek daha önce hiç ilişkiye girmediyse evlenmem demesini beklerim. ama gençliğinde her boku yapmış bir insanın demesini anlamıyorum doğrusu. madem bakire istiyosun neden bakir değilsin ?

3|1
    0|0
  • Bunu karşı taraf için değilde kendim için yaparım. O da niye ? Şöyle söyliyim sonuçta niye giysi giyiyoruz ve giymiyoruz...Bunun içinde sadece o görmeli. Bakirelikten de öte benimki. Ama evlenirim karşı taraf benim için sorun değil, benleyken yaşadıkları önemli.

1|0
    0|1
  • Bakir olmayan bir erkekle evlenmem. (Asla demiyorum)

2|1
    1|2
  • fatmagülün suçu ne?

1|0
    1|1
    • istisna

• Sanırım sen bişeye kızmışsın sinirini benden çıkarıyosun. Ama kusura bakma kendimi sana ifade etmek için yoramıycam. Her lafımı ters anlamak istiyosun bellli. Sana mutluluklar.

• sus

• eğer tevbe edip gusül abdestinide aldıysa ve çok pişmansa bir daha aynı hatayı yapmaycaksa evlenirim tabii ki sonuçta herkes hata yapabilir önemli olan hatanın farkına varıp pişman olmasıdır

0|0
    0|0
  • ne kadar sacma erkekler okadar kadinla beraber olacak belkide aids bile yakalanacak ama evlencegi insanin bakire olmasini istiyor.. cok yanlis bence.. bu yuzden degilmidir ki bir cok kadin evlendikden sonra eslerini aldatir ya da esleri onlari cinselikde eskik bulup aldatir

1|0
    0|0
  • Kendi rızasıyla verdiyse evlenmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...