Erkekler cidden böyle misiniz?

Kızlar soruyor sevgilime oral,anal yapıcam,nasıl yapayım,hangi iç çamaşırını giyinsem tahrik olur?

yaw sizin de kardeşiniz yok mu?hadi onu da geçtim,bakire istiyoruz diyenler;neden o kıza akıl vermezler eşine sakla kendini diye?

empati kavramını duydunuz mu?anlamı zihninizde kayıp mı oldu yoksa?

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Biri benim zihnimi okumuş ve bana tercüman olmuş.Her cinsellik sorusunda bunu düşünüyorum.Bi soruda,kızlar her türlü haltı yiyip,bakireyim diyorlar,onlara acıyorum derler;sonra gelir burada aynısını yapmayı planlayanlara akıl verirler.Herkesin kendi hayatı mottosunu mu benimsediler anlamadım ki,yada aman nasıl olsa bu benim evleneceğim kız değil,naparsa yapsın deyip,doğru yoluu göstermiyorlar.Ama sap döner kasap döner,gün gelir hesap döner miydi neydi o laf

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• böyleyiz demek ki. bakire isteyen öyle, istemeyenler de böyle. herkes kendi tercihine, isteklerine göre yaşar. illa ki tüm erkekler bakire ister diye bir kural yok. cinsel hayatını daha güzel hale getirmek isteyen kızlara da karışmamak lazım.

empati olayını da yanlış anlamışsın. sevgilisiyle cinsel birliktelik yaşayan erkekler kızlara kötü bir şey mi yapıyorlar da empati yapıp vay ben ne yapıyormuşum diyecekler.

cinselliği tamamen kötü görürsen, her türlü yakınlaşmayı da kötü anlarsın. ama yine de bunda kızacak bir şey yok. sana zorla bir şey yaptıran yok ki. insanlar kendi tercihlerine göre hayatlarını yaşıyorlar.

bilgiden zarar gelmez. ne kadar çok bilirsen o kadar iyi tercih yaparsın. zaten cinsellik tabusu yüzünden olağanüstü bir cehalet var. bırak bari burada insanlar istediklerini sorsunlar.

0|2
    1|0
    • beni anlayamamışsın sen

benim sorum özellikle kızlara bakire olun diyip de öğüt veren ikiyüzlülere

• öğüt verenlerin hepsi kızlara bakire olun demiyordur. bu çelişki zaten her yerde var. bu da cinselliğin tabu olmasından kaynaklanıyor. toplumumuzda cinsel ahlaka çok önem verilir ama herkes bülent ersoy'a hayran olur, eşcinsellik aslında çok yaygındır, hülya avşar yılın annesi seçilir :) ne olursa olsun konuşmaktan zarar gelmez. insanlar cinsellik hakkında ne kadar konuşur, fikir beyan ederse o kadar tabu olmaktan çıkar.

• Olaylara çok yanlış taraftan bakmışsın bence..

Sen cinselliği çok yanlış görüyorsun. Herkesin tercihi kendine, kenidi eşine saklamak isteyen kız olur veya cinselliği o anda yaşamak isteyen kız olur..

Ayrıca herkesin eşi olamıyor kusura bakma... bir insan kendimi eşime saklıyacağım diye sayıklayıp sayıklayıp kendine bir eş bulamayıp yaşlandığında ne yapacak?

Bazı şeyler de yaşında yaşanmalı.. Evlenmeden önce cinsellik yaşa anlamı çıkarıyorsan bu lafımdan senin problemin.. Ama kendimi eşime saklayacağım deyip yaşlanmayı bekleme taraftarı da değilim.. En azından kadın olsaydım bu şekilde düşünürdüm..

Ayrıca bacım da olabilir, başka biri de olabilir, oral yapmak isteyebilir, erkek arkadaşını tatmin etmek isteyebilir bunda birşey yok ki...

0|1
    1|0
    • sen bakir istemeyip de böyle düşünüyorsan sana sözüm yok,soruyu iyi okumadın galiba

• Benim için sevgi önemli, bir zarın lafını yapmam ben..

Partnerler arasında gerçek sevgi ve saygı olduktan sonra benim için gerisi boş.. Tabiki ben bir kızın ilki olmayı tercih ederim ama hayat şu anda böyle değil.. Dolayısıyla bahtıma ne çıkarsa...

• peki

• Napsın kızlar gidip abilerine mi sorsunlar, belki meraktan soruyorlar yaptıklarından değil, oral seks yapacakkadar ileri seviyede bir ilşki yaşıyor haspam kendisini kocasına saklasa ne olur bakirelik fiziksel bir kavram değildir.

0|0
    2|0
  • Gizli yapmana gerek yoktu soruda hakkın var,ama ailenin yapamadığını bizim burda yapmamız ne kadar mümkün sorarım sana

1|0
    1|0
    • neden?bi ümit,vazgeçer belki?

• haklısın ne diyim ara sıra soluyoruz ama yapsam mı yapmasam mı bile demiyoki kız nasıl yapsam diyo kararını vermiş çoktan ayrıca anal oral ne demek bunu bilen kız bu mertebeye gelmeden neler yaptı kim bilir insanın bişey yazası gelmiyo

• :(haklısın belki,sağol

• şimdi o klavyeyi sakince yere bırak evlat

0|2
    2|0
  • sen madem bu kadar duyarlısın bu işlere bu konularda ne işin var güzel kardeşim diye sorarlar insana.. :))

0|1
    2|0
  • kimseyi eleştirme, sonuçta kafa olarak herkes birbiriyle birlikte oluyor ve saygı duymamız lazım.

1|1
    0|0
    • bak benim kızdığım,kızlara bakir olun diip de akıl verenler özellikle

zaten öbürlerinin bakış açısına göre sorun yok

• sen buna ne dersin?onların yaptıklarına?

• valla yargılayamam salt o adam kötüdür adidir diyemem. bir sürü etkenler var erkeğin yaradılışından dolayı cinselliğe olan durumu diğer yandan ülke gerçekleri -her insan ister eşiyle yaşamayı- ancak okul askerlik iş ve evlenmeye gelinceye kadar geçen süre hayatının her anında cinsel uyarılara tabi olan bir erkeğin dayanması her babayiğidin harcı değil. kimseyi kandırmadan vaatte bulunmadan sadece piyasanın ucuz, yatmayı problem etmeyen kızlarıya yatan erkekle, kızı kandırıp bekaretini alan 1 dğl

• O yapmasa bu yapmasa burasi irana donmez mi ayrica cevreyi gormuyor musun erkegi azdirmak icin her sey mevcut

0|1
    0|0
  • akıl versekte dinleyen kim ? senden akıl isteyen mi oldu diye çıkışmaları çok gördüm o yüzden hiç oralı olmuyorum ..!

0|0
    1|0
  • Fark ettinmi bilmiyorum ama 10 tane erkek soruyorsa bu tür soruları 7 tanede kız soruyor hani sadece erkeklere bağlama bence olayı

0|1
    1|0
  • yapmak isteyene yani aklına koyan yapar sen öyle akıl versende onun sorusuna cevap veren cok olur ve cogu mantıksız cevap olur o acıdan ya düzgün cevap vermeli ya da senin dediğin gb cevap verilmeli

1|0
    0|0
  • sana ne? elalemin derdi seni mi gerdi...

0|1
    0|0
  • evet hacı kız bırakmadılar gerçi onlar da yapmasın

1|0
    0|0
  • illa duymanızmı gerekiyor hakikati, söylenmesimi gerek.

0|0
    1|0
    • gerekmez ama bazen insan yanlış olduğunu duyunca vaz geçebiliyro

ha,sen bana kızların ahlak bekçisi misin diyebilirsin de ben üzülüyorum onlara

• Tercihlere saygı. Zaten yapacak bari en iyisini yapsın. Zaten çoğu sallıyor, maksat eğlence.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok haklısın çok acıyorum yemin ederim...

2|0
    1|1
Yükleniyor...