Selamun aleykum arkadaslar kadın dogumdoktoru olan ya da buna benzer yasayan varsa bana yardımcı olabılırmı?

ben adet duzenzlıgı ve gecikmesi ıcın doktora gıttım ultrosona baktı yumurtalıklarında yavaslma var dedı kan verdım haftaya bıda kontrol edıcek netten baktım pek ıyı bısey degıl kısırlıgıya kadar gıdıyomus asıl nedenı sonucları neler bana yardımcı olur musunuz cok mutsuzum kısırlık olayını okudugm andan ıtıbaren dalgaya alıcaklar yazmasın

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aleyküm selam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi olmayı ihmal etme fazla kilon varsa vermeye çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen içini ferah tut ve ve kafana bu kısırlık layını takma. Takarsan daha kötü olursun. Allah büyük

0|0
    0|0
  • Yumurta bir sıkıntı var kisk olabilir

0|0
    0|0
  • ovulasyon olayını östrojen hormonu düzenler düzensizlik hormonel salgılanmada bir aksama yüzünden olabilir kan tahlili aracılığıyla incelenip uygun ilaç tedavisi yapılabilir özellikle ergenlik çağının sonlarına doğru bu düzensizlik sık gözlenen bişeydir. ciddi bir problemin olduğunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • aleyna aleyküm selam geçmiş olsun. bir kadın doğum uzmanına gitmende fayda var. burdakiler ileri geri konuşur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...