Cinsellik konuşmak isteyen erkek

Başta normal konuştuğunuz hatta sevgili olmayı aklınızdan geçirdiğiniz bir kıza sonradan sabahın köründe işe giderken cinsel içerikli konular açmaya çalışmak da neyin nesi sizce? Doğru düzgün,kaşar olmayan bir kız olduğu halde?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• cinsellik de çok doğal bir olay ve konu. nasıl konuştuğu önemli. belki de sen yanlış anlamışsındır. cinsellikten konuşan kızları kaşar diye görüyorsan bu konuda takıntılı olabilirsin. adamın kendine göre normal gelen muhabbetini yanlış anlamış da olabilirsin.

0|0
    0|0
  • tam bir los piços abazos

0|0
    0|0
  • Cinselliği sadece kaşar diye tabir edilen kimseler mi konuşuyor ? cinsellikte bir konudur konuşulabilir. Özellikle flört dönemlerinde cinsel düşünceleri birazcıkta olsa konuşmak iyidir çünkü ten uyumu diye bir şey var. Bunda kızacak birşey yok, sohbete dahil olup açık ve net olarak düşüncelerini söylemen daha doğru ve olgun bir tavır olur.

0|0
    0|0
  • senı denıyor olabılır mı ılıskıde bellı bır konuma gelmek ve ılıskıyı cıddı boyuta tasımak ıstıyorsa bu sekılde senı tanımaya calısıyor olabılır dıye dusundum

0|0
    0|0
  • adam akıllı cevap verecektim son cümleyi görünce vazgeçtim :/

0|2
    0|0
  • erkeğin cinselliğe bakış açısı kadından biraz farklı..erkek için sabah akşam pek fark etmez :) senin cinsel isteklerin olmuyormu?

0|0
    0|0
    • Tabiki ama adam bana ciddiyetsiz yaklaşmaya,sallmamaya başladı,benim takıldığım nokta bu

• hımm anladım demekki senden bişey alamayacağını farketti ve biraz kaba olacak ama verirse verir vermezse bitiririm diye düşünüyodur...

• dogru düzgün kaşar olmayan bir kız dediğine göre var biraz kaşarlık :D hjsafgaskjdhas

0|0
    0|0
    • İyi de gayet düzgün,adamakıllı konuşuodu benle,buluştuktan sonra bir hafta sesi çıkmadı,ben mesaj attım,sonrasında ciddiyetsizleşti,ben de eski haline dönmesini söyledim

• Senden sıkılmışdır o buluşmadan sonrada ben bunu belki kullanırım diye sana olta atmış demek ki

• cinsellikten konuşmaktan korkmayın bu kadar ya.

0|0
    0|0
  • densizdir afedersin, sabah sabah ben bile kaldıramam erkek halimle

0|0
    0|0
  • fazla yüz vermişdir her kimse.

0|0
    0|0
  • açlıktan (kahvaltıyı kastedmiyorum)... başka bir açıklaması yok.

0|0
    0|0
  • öyle bir adamla beraberse koyu kaşardır zaten suç sadece kızda

0|0
    0|0
    • Beraber falan değilim,başlarda gayet efendi konuşan sonradan ilk defa böyle yapan biri

• Ben ona gereken cevabı verdim ve bir daha konuyu açamadı bile,pisliksiniz evet çünkü biz mesaj atıp merak etmeye kalkınxa aklınıza tek gelen aranmak oluo,bu kızda iş var oluo

• işte öylesi erkekler öyle yapıyor size siz nerde kötü var onları seçersiniz böyle olur

• bu yapana sor , evde oturan adamlara değil

0|0
    0|0
  • O an beynini değil s*kini kullandığı için

0|0
    0|0
  • Bunu anlamayacak ne var.? :D .

0|0
    0|0
    • Anladık ta benim merak ettiğim beğenmediğiniz kıza mı ciddiye almadığınız kıza mı yazarsanız böyle mesajlar?

• Sexı buldugumuz kıza yazarız. :D :D:D :

• Ciddiye almadıgımız kıza da olur.

• Sol elle yazıyodur

s*çmak azim ister

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• ver gitsin.

0|6
    0|1
  • normal gibi başlasada sevgili gibi olmayı da düşündüğünüze göre cinsellik içine mutlaka girecektir..cinselliğin vakti zamanı olmaz, demek o an o duyguyu yoğun yaşamış olmalı ki sevgili gibi gördüğüyle paylaşmak istemiş..

0|0
    0|0
    • sanane ya elalemin cinsel isteklerinden allahım ya.alacam bu kadını ayağımın altına ha:))

• Belki niyeti kotu degldr.bazilari icin bu cok dogal cnku.sen onu iyice tanidiysan suphe etmezsin ama suphe varsa bilemem.ii dusn

0|0
    0|0
  • Bende cok merak etmisimdir bunu. Ayni seyi bende yasadim ama tersledim sonrada kapatti konuyu zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...