Türk kızları seks istemiyor mu?

sanki onları biz zorluyoz gibi oluyor

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Siz fazla istiyor ondan :D

5|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir durum var bu ülke de, aslında kimse dini sınırları geçmek ve günaha girmek istemiyor, hatta hata yapsa bile dine olan saygısından dolayı bazı şeylere dikkat ediyor insanlar ama şöyle bir sorun var, zina haram dediğinizde bu etkili olmuyor artık çünkü insanlar artık öğüt alma çağında değiller, herşeyin alt metnini görmek istiyorlar, işte sorunda burada başlıyor insanlar günah veya yanlış olduğunu bilerek bir işe kalkışıyorlar ama aslında içleri rahat değil ama kendilerini durduramıyorlar, işte sorun bu bizim kendi irademizi kontrol edecek seviye de ahlak dersi ve islam öğretisi almamamız, sadece maddeler halinde şunları yap bunları yapma ile büyümemiz. Şimdi buradan yola çıkarak şunu diyebilirim kızlarımız erkeklere göre daha temkinli ama bunun büyük bir sebebini ben kızlık zarı olarak görüyorum yani içsel bir ahlak ile değil, ben ileride ne derim korkusu, o nedenle erkekler daha çok zorluyormuş gibi görünse de aslında kızlarımız daha çok erkekleri zorluyor bunu sadece düz düşünme, erkek direkt söyler bana gidelim der belki ama kız bir çok sözle üstü kapalı anlatır bunu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen bir kıza o yavrummmmm diye yaklaşırsan aşırı bir şekilde tabii size karşı bir tavır takınırız. Önce hareketlerinize, söylemlerinize dikkat edin.

0|1
    0|1
  • istiyorlar ama yaptıktan sonra peynir kategorisine soktuğunuz için kendilerini tutuyorlar toplum baskısı

0|3
    0|0
  • Bu duyguları bastirilarak buyuyorlar çoğu çünkü.
    Ama genelleme yapılamaz.

0|1
    0|0
  • Ayip gunah kizlar seks hakkinda birsey bilmemeli erkekler yapmali diye diretilip bastirildiklari icin oyle oluyor.. erkek hakimiyeti yuzunden yani..

0|2
    0|0
  • Sen öyle san bence türk kızları çok azgın ama evlenmeden olmazcı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Madura yatmayi cok sevdikleri icin oyle bal gibide istiyorlar yoksa

0|0
    0|0
  • Cinsel konuda türklere takılmadığım için bilemiyorum

0|1
    0|0
  • panpa durumun kritik :D

0|0
    0|0
    • niye

• ama hiç öyle göründügü gibi degil

• işte yasak ya onlara onlar belli edemiyo bunu ayıp görülüyo çnkü erkege küçükken hadi çükünü göster deniyo demi mevzuda nalaşılmayacak bişe yok :D

• Onlar bizden daha fena istiyor.

0|1
    0|0
  • Sana öyle gelmiş

0|1
    0|0
  • İstemiyorlar aman boşver

0|0
    0|0
  • Yakışıklıysan isterler kanka ben çirkinim mesela koşarak uzaklaşıyorlar

0|0
    0|0