Kızlar, Vajinada yanma kaşınma?

Dün çalışırken sürekli kaşıntım vardı hiç ilgilenmedim bugünde sabah uyandığımda vajinamda yanma kaşınma devam ediyodu bende aynayla baktım ucunda beyaz leke var ve kenarları kabarmış neden olabilir bu ve nasıl geçer doktora gidemiyorum başka bir çözüm bulun lütfen daha önce yaşayan var mı?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Mantar olabilir eczaneden mantar kremi al sur. Nemli birakma gunde iki kez camasir değiştir ve kasimamaya çalış. Gecmezse mutlakadoktora git

1|0
    0|0
    • Daha önce başınıza geldi mi hangi kremi kullandınız

• Trivazol adli krem.
      ayni durum mu bilmiyorum. Kasinti hic bitmiyordu cok kasinmaktan tahris ve aci kizariklik sisme oluyordu. Beyaz peynirimsi biseyler oluyordu yikayinca o beyazlik gidiyordu. Bu mantarmis ve ilac cok ise yaramisti.
      Kadin eczaci bulup sormustum. Bu kremi vermisti. Camasirlarini gunde iki kez degistir kaynat utule demisti. Kaynatamadim ama 90 derecede yikayip sicak utuyle utuledim. Hep kuru tuttum nemli birakmadim. Gecti

• Çok çok teşekkür ederim aynı şey olabilir ya

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora gideceksiniz. Başka çaresi yok.

1|0
    0|0
  • mantardır o git doktoruna.

1|0
    0|0
  • Mikrop kapmış olabilir kolanya sür ve krem kullan

1|0
    0|0
    • Kolonyaya cesaret edemem de krem hangi krem mesela

• Kolonya sürmezsen mikrobu kırılmaz mantarda olabilir doktorun sana krem önermesi lazım her kremi sürme daha da kötü olur ya da internetten bak mantar kremleri neler araştırıp al bilmeden alma

Yükleniyor...