Sizde tacize uğradınız mı?

Arkadaşlar ben şu an 22 yaşındayım. Erkek arkadaşım var. Yaşadıklarıma gelecek olursak çok küçük yaşta tacize uğramaya başladım. 5 6 yaşlarındaydım. Depremden sonraydı. Dayımın kızı var benden 4 yaş büyük ilk onun tacizlerine uğradm. Oda küçüktü benim gibi ama beraber yatardik beni ellerdi küçücüktm hiçbir seye aklim ermiyordu. Her fırsatta operdi uzerime çıkardı. Aileme de söyleyemiyordum. Daha sonra abisinden taciz gormeye başladım ellemeler dokunmalar daha sonra degdirmeler penisini cikarip pislik pislik hareketler birgünü boguyordu beni aileme söylemeyeyim diye agzimi burnumu kapatmıştı nefes alamamıştım aklima gelince hala nefessiz kaliyorum. O zamanlar daha ilkokula gidiyordum. O geldiginde kaçıp gitmek istiyordum nefret ediyorum ondan. Su 16 17 yasima gelene kadar hep pislikler yapmaya devam etti. Ama ne zaman sesimi çıkartıp onu tehdit etmeye başlaynca benden uzaklasti ama kardesine taciz etmeye devam etti. Ben bundan mıdır bilmiyorum ama cinsellige 1 gram ihtiyac duymuyorum erkek arkadasimi opesim bile gelmiyor seviyorum ama cinsel istegim hic yok. Bunu ona söyleyemiyorum bide. Aileme de soyleyemedim onu oldururler abimin babamın basi derde girer akrabalar hepsi karisir. Ama dedigim gibi cinsel isteğim hic yok boyle hayat gecer mi evlendigimde yine birsey hissedemezsem pismanlik duyarsam evlilikten :'( ?

1|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten bütün sorunlar susmaktan başlıyor. Zamanında susmasaydın her şey farklı olabilirdi. Ama kısmet

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kotu yasadıkların. Ama bu onun ıbınelıgı sonucta. Senın ıstegın dısında gerceklesmıs.
    Sevdıgın bır adam cıkarsa her sey duzene gırecektır. Evlendıgın kısı sana yardımcı olur bu konu hakkında. Gecmısını sıl ve şuanı yaşa. Gecmıs sana yardım edemez ve gelecek de daha gelmedı. Şu anı yaşa!

0|0
    0|0
  • Boyle kardeşim çok maalesef. bir süre sonra düzelir.

1|0
    0|0
    • Nasil çok.

• Düzelmedi 3 senedir sevgiliyiz. Hic istemedim.

• bir yerden başlamak lazım.

• Canımsın sen.. Evlenince psikolok ile çözersin bence.. Sevdiğin adam o kendini alıştır o düşüncelere.

0|0
    0|0
  • Allah yardmcın olsun akrabalarnn ta a.. mnakoyim nerde oturuyolar?

0|0
    0|0
    • Bizim ailede böyle şeyler hic olmaz namus için adam vururlar. Erkek arkadasimdan da ayrilicam. Hic bir istegim yok evlilige giden bir iliskim var evlendigimde istegim olmazsa omur boyu nssil mutlu olurum

• Yok onu soyleyemem

• Belki hakettigini bulur? Cezasiz kalmasin mi

• Bence git o değişiği bir güzel benzet keyfin yerine gelir

0|0
    0|0
  • Evlenince cinselliği yaşamalısın ama.

0|0
    0|0
    • Ya evlenince mecbur yasicam ama ya hoşuma gitmezse

• yalamak gerek

0|0
    0|0
  • Kanı bozuk itler.

1|0
    0|0
    • Şerefsiz :( nefret ediyorum :(

• Çünkü bunları da dusunmek zorundayım :(

• Evet 😞 Benim bile kanimi çok fazla kaynatip etkiledi bu durum hele kardeşim olsan kontrolümü sağlayabilir miydim bilemiyorum..

Kızlar Ne Diyor 6

• psikiyatriye git devlet hastanesinde de var çok rahat gidebilirsin (ailene uyuyamıyorum gibi bir şey söyleyebilirsin psikiyatriye gitme bahanen için) psikiyatriye anlat her şey aranızda kalır onun için endişelenmeden anlat. bu şekilde çözülür her şey yoluna girer..

0|0
    0|0
  • Uzman yardimi alabilirsin.

0|0
    0|0
  • ne iğrenç insanlarmış ya. İtler

0|0
    0|0
  • Beni 7 yaşımda taciz eden adam babamın kuzeniydi ben 6 ya da 7 yaşımdaydım ve o 22 yaşındaydı. neredeyse 3 yıl kadar devm etti. herkes uyurken gece yatağıma gelir beni uykumdan uyandırır eller, koklar ve kendini tatmin edip üstüme bile boşaldığı olmuştur. tabiki kimseye söyleyemedim halâ. nasıl söylenir. annem duysa kalp krizi geçirir, kardeşim duysa katil olur. bende sanırım bu olaydan dolayı erkeklere karşı hep güvensizlik oldu hep cinsellik için yaklaştıklarını düşündüm hiç bir zaman onların söylediği duygularına inanmadım ve bu şekilde düşğndüğüm halâ birlikte olduğum sevgilimle sanki bu benim görevim olduğunu düşünüp birlikte oluyorum ve buda tabiki benim için bir anlam ifade etmiyor cinselliği erkek arkadaşıma bir görev gibi görüyorum.

0|0
    0|0
    • Ayni ya aynı bende öyleyim görev gibi görüyorum birşey hissetmediğimi ona söyleyemiyorum. Cok zor bir durum :( yasadiklarinda iğrenç şeyler bende bunlara maruz kaldım ama soyleyemedim benim gibi biri daha varmis Allah yaşatmasın berbat birsey ya :(

• En kötüsü birşey hissedememek dışında güvensizlik. güvenmiyorsun ve bu yüzden ilişkilerim hep sorunlu oluyor. güvenmediğim için sevsem bile karşımdakine duygularımı tam aktaramıyorum böyle oluncada hiç bir şey hissedemiyorsun. ben doktora gitmek için geç kaldım ama sen bu hatayı yapma bence. böyle sorunlu ilişkilerden sonra sorunun bende olduğu açık. güzel sona ulaşabilecek ilişkileri bitirdik. sen yapma. git tedavi gör

• Toplu taşımalarda sıkça taciz ediliyorum malesef

0|0
    0|0
  • bend tacize ugradim minibuste hemde ilerleyen zamanda geçer canim ama bunu sevgiline belli etme.

1|0
    0|0
    • Ama kac sene oldu geçmedi :(

• benim 1 yil oldu. atlattım cok sukur inşallah sende atlatirsin canım duacıyım sana.

• İnşallah geçer:(

Yükleniyor...