Başımdan geçen olaylar okursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar. Yaşadığım olayı sizinle paylaşmak fikirlerinizi almak istiyorum yorumlarınıza ihtiyacım var.

benim sevgilim var 3 sene oldu tam bu 3 senede çok şey yaşadık cinsellik olarak. ama hiç bir zaman aramızdaki saygıyı sevgiyi yitirmedik kendisi hiç bir zaman hakaret etmedi bana küçük görmedi çok büyük kavgamız bile olmadı. hala daha kötü bir kelime çıksa ağzından benden özür diler. herneyse 3 ay önce sözümüz oldu ama biz çok mücadele ettik aileleere kabul ettirmek için onun tarafında bir sorun kalmadı o kabul etttirdi 2 kere istemeye geldiler ikinci defasında yüzük takıldı. tabi bu arada çok laflar sözler oldu bilirsiniz böyle zamanlarda laf söz çok olur hepsine göz yumduk ama bir yerden sonra patlak verdi neyse kabul ettirdik zorla nişan yapmak için herşey hazırdı nişan günüm gelmişti hazırlanmıştım kuaföre gittim elbisemi giydim düğün salonuna girince gelin odasında kavga çıktı inanın hatırlamıyorum ne oldu ne bitti ben sinir krizleri geçirdim sözlüm bayıldı nefes darlığı geçirdi olay çok büyüdü ben nişanlığımla yerlerde süründüm Şu an bile gözlerim doluyo.her neyse bu kavgayı benim en yakınım çıkardı kuzenim. hastaneye gittik durumu kötüydü bende bayılıyodum ayakta duramıyodum beni alıp götürmek istiyolardı ordan yere yığılıyodum. olanlar oldu bu olaydan sonra nişan falan kalmadı babam defalarca beni evden kovdu. kabul etmedi şuanda kimse kabul etmiyo bende artık bana kimse karışmasın dedim dayımlar teyzemler kimse yorum yapmasın dedim herkez bana sırtını döndü arayıp telefonda sen artık bizim ailemizden değilsin dediler. ve şu anda hiç nişanlı gibi değiliz görüşemiyoruz bile olaydan 2 hafta sonra aileler toplandı devam edilsin dediler bizim halimze acıyıp ama şuanda 2 tarafta birbiriyle görüşmüyo herşey gittikçe dahada kötü oluyo hiç bir yakınlaşma yok annem babam kabul etmiyo ben sürekli üzülüyorum oda aynı şekilde öyle oda kahroluyo ama biz hiç vazgeçmedik birbirimizden bana çok dedi gel gidelim buralardan herşeyi arkamızda bırakalım dedi ama yapamadım bana bir yol gösterin abilerim ablalalarım ben bu karanlıktan nasıl kurtulabilirim sevdiğimden hiç bir zaman için vazgeçmem vazgeçemem :(

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ALLAH kolaylık versin kardeşim. Geçmiş olsun. Ailenle aranı düzeltmeye onların duasını almaya çalış. Eğer sevdiğin kişi ile bir gelecek kuracaksanız onun ailesinin desteğini alın. Zamanla ailenle aran düzelecektir. Evlat bu başka bir şeye benzer mi? suların durulmasını bekleyin. O sıra da da sevdiğin kişi ile gelecek planları yapın. İş, güç ne olursa onları kararlaştırın.Senin ailen olmasa bile sevgilinin ailesinin desteğini almaya çalış yoksa zora düşersiniz.

1|0
    0|0
    • şuanda oda bende çalışıyoruz. ailesi beni kabul ettiler anladılar çünkü birbirimizi çok sevdiğimizi. ablaları kaçın gidin diyolar zaten onlar kesin biz evlenicez gözüyle bakıyolar ama bilmiyorum çok kötü bir durum

• Kaçmak çözüm değil ama gittiğiniz yerde işinizi tekrar kurabilcekseniz bir saniye bile beklmeyin

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşım sevgi varsa herşey tamamdır seni kabul etmiş ailesi artık seni kızı gibi görüp severler örf ve adetlerimiz böyle ufaktan başlar herşey zamanlada yola girer tabi birbirinize inanıyorsanız bazen sevgiden çok inanmakta daha huzur veriyor insallah mutlu olursunuz... Başarılar..

0|0
    0|0
  • Oncelikle bu kavga neyse bu kavgayi halletmelisiniz? Belli ki cok ciddi seyler donmus, bunlari halletmedikten sonra yine ayni seyler olmasa da benzer seyler olur?

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşın adam olsun yeter...

0|0
    0|0
  • Kaçaçaksınız. tek yol

0|1
    0|0
  • Tamamını okudum ve bence erkeğin ailesi madem kabul etmiş onlarla konuşun ve evlenmek istediğinizi ve yardım etmelerini söyleyin. Bir an önce evlenip kendi yuvanızı kurun. Kaqçmayın ama daha kötü olur. Sevdiğinin ailesine güven derim.

0|0
    0|0
  • bu ne biçim olay böyle resmen hayat hikayeni yazmışsın

0|0
    1|0
    • ben birilerinin bana yol gösterebiliceğini yardımcı olabiliceğini düşünmüştüm

• sana harf takviyesi yapsak yeteri kadar yardım etmiş oluruz ama elden gelmez

Kızlar Ne Diyor 5

• bunlar olurken o hala elinden tutmayıp seni seviyorum mu dedi ?

0|0
    0|0
  • Çok büyük hata yapmışsın ilişkiye girmekle. Yapmasaydın şimdi rahat olurdun.

Sevgilinin ailesi kesinlikle seni hor görecek, en ufak kavgada bize sığındın diyecek, gidecek yerin olmayacak.

Sevgilinden önce ailenle aranı düzelt. Böylece evlenebilirsiniz. Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum. İkinizde çok seviyorsunuz ama aileden de vazgeçilmiyor siz birbirinizi bırakmayın evlenin aileler de bir şekilde düzelir inşallah. Aileler arasındaki bu kadar büyük sorunun nedeni ne peki?

0|0
    0|0
  • canım öncelikle geçmiş olsun gerçekten kolay değil yapman gereken nişanlını dinlemen sonuçta ailen seni dinlemeyip nişan gününde seni bu duruma düşürmüş çekip gidin yaşayın mutlu mutlu karışan çok olur sen takma bunları

0|0
    0|0
  • Kuzenin ne olayı çıkardı ki?

0|1
    0|0
Yükleniyor...