Kız arkadaşmla ilişkiye girdiğimde..

kız arkadaşmla ilişkiye girdiğimde bana dediki bakireyim.ama ilişki esnasında parmajımı vajinasına soktuğumda kan gelmedi hatta soktuğumu farketmedi bile..daha sonra penisimi soktuğumda gene kan gelmedi.bunun bekaret bozukluğu haricinde bir açıklaması var mıacaba merak ediyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilk senle uyudum diye başlar bu cümleler alayı kaşar bunların dostum :D

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her ilişkide böyle olması gerekmiyor ki.zar yapısıyla alakalıdır.ama genelde görünenle ötesi farklı olabiliyor.şimdi kız bakire değil diye terk de edersin sen.

0|0
    0|0
  • kelkemiş seni

geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • bana neden geçmiş olsunki

• kandırdın demedimki, kandırıldın

• ha pardon yanlş anlamışım..kandırmayacak birini bulmak lazım

• Bakireyim dediği halde penisini sokmana izin vermesi de ilginç..

0|0
    0|0
    • once sokmadm zaten parmakla kontrol oldu daha sonra baktım giriş çıkış serbest sürttüm yawaşca iiçine aldı.baktım hala bir dıurum yok sonra dewam zaten...sabahın 6 sındada yataktan çıkıp işe gittim oda ayrı bir muamma :D

• ee daha ne kız bakire değilmiş söylemeye çekinmiş işte..üstüne gitme kızın şimdi gözünde çok yücesin onun sorun etmediğin için ;)

• öle yapıom zaten :D malmı sanıo acaba bizi..şimdi durup dururken fuckbody lik yaptrcak :S hayır kimseyede yok olmaz diyemiyorum öyle bir huyum war

• seni kandırmış

0|0
    0|0
    • kandırmayacak birini bulmak lazım

• ankara

• ankaranın neresinde ben k.ören

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız arkadaşım diyorsun ... Yani her an sen onu o seni değiştirebilirsiniz, bunda da pek fazla gonul sorunu yaşamazsınız gibi ...Bu durumda zarın ne onemi kalıyor ?

Sevgilim dememissin sozlum nisanlım esim dememissin. Bu durumda karşılıklı bir zevk paylaşımı ise , öncesinin ne önemi var ? Ayrıca hiç yapmamış da olabilir. Sen ordan çıkan kana değil agzından cıkan soze bak . Ya boşa suçlama atarsan ? Ya zorla birşeyler yaşadıysa o trvmanın üzerine sende bir travma mı olmalısın ?

6|0
    0|5
    • doğru diosn..seni sevdim akıllı adamsın.. çok güzel nüanslar yakalamışsn.demekki seninde başından geçti bu olay demekki body lik durumun oldu ya da var.şimdi sana soruyorum..

50 kişinin altından geçmiş birini eş diye alırmıısn bile bile

• Ayna soruların anlamı yok .. Soruya soru ile cevap vermen kendi içinde henüz tutarlı olmadığını gösteriyor. Soruna soruya soruyla bir soru da benden olsun ::::

Doktora götürdün diyelim , zarı buldu doktor ama sen ömre bedel bir kızı kaybettin ya da sen ömre bedel kızı kazandın ama zarı kaybettin ..

Hangisi daha önemli ? İnsan evladı mı zarı mı ? Sen bu kızla yatana kadar zarın peşine neden düşmedin , varsa da patlar diye devam ettin ? Yoksa da varsa da kızın önemi aslında yok senin için,

• tebrikediyorum ne tutarlı düşünce yapısı var nede bunu algılayabilecek kapasiteleri.nekadar büyük bir haksızlık içinde olduğunun farkında değil.hakkını ye haklıyım de.kızı parmaklamak ona kalmıştı.bahsettiği elli kişilik sürünün içinde kendisi farkında değil.

• Guzel kardesim kadinlar iliskiye girdiginde illa kan gelecek diye bir durum soz konusu degildir , esnek zar dedigimiz ve ancak dogum sonrasi yirtilmasi olasi bir durum ile karsikarsiya olabilirsin. Ne yazik ki ulkemiz de bu konuyu bilmedigi icin eslerini oldurmus kafalar mevcuttur , eslerinin cinsel bilgisizliginden dolayi oldurulmus tek suclarinin esnek zara sahip olmak olan kadinlarla ayni cografyada yasiyoruz , tanri hepinize bilgi dolu esler nasip eder umarim konu acilmisken dilegimi de nitelemis olayim.

0|0
    0|0
    • ya birader senin dediğin olay 100 de 2 olan bir durum.sana kesin esnemişi denk gelir söleyim

• Kafayı yemişsin sen , beynin fahişeleşmiş Allah ıslah etsin.

• SAnada

• Kan gelmemesi kızlık zarı elastikse mümkün. Fark etmeyecek dereceyse, kız bakireliğini kaybetmemiş ama ilişkiye pek çok kez girmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • bedavadan işi bitirip yol verseydin kıza

1|0
    1|0
    • PARAMI VERCEM LA BİDE :p

• yok la takılırdık :P

• nasl la

• kendin bakir değilsin baktım yorumlara

bakir isteme hakkın yok

bakire kız olupda anal oral yapanlar var zaten, iş senin güvenmende biter.

çok fazlada havalısın dikkat et o popoyu indiriler bir gün ;)

3|0
    0|0
    • değilm tabi la.yaşm 27 olmuş..

bakire isteme hakkım war çünü kimsenin kızlığını bozmadım.Ayrıca erkekler bakire ister bakir değil sen ne istiosan artık bilemedim..

bakire kız olupda hiç yapmayanlarda var artık sen nerelerde geziosan kendini nasıl avutmayı planlıyorsan bilemedim.

benim popo kalkık değil yaşam tarzım bu..nasıl bir eziksen artık öyle anlamşsn

• bak kardeşim niyetin ne bilmiyorum benim bildiğim bişi war ve onu yapacağım...

bi kızla yatcam kalkcam hoop bakcam ne alemde durum istediim gibiyse ewlenirim yok değilse body dewam...

bakire olursa alırm.. bulamammı bulurum çok basit ...kasmaya gerek yok anladı..kimsenin s...tgni almam ben sen alıosan al..

• asıl ben senin niyetini anlamıyorum işi gelip bana bağlıyorsun.soruyu soran sensin.body devam ne onuda çözemedim tam anlamadım

ben evlenmicem evlenirsemde kafa yapısına bakarım.zarını diktiren felan denk gelir dikkat et.

• Dostum sen kimbilir kaçıncı giricisin

0|0
    0|0
    • bilmiomki sayaç taksaydım keşke :D

• kek' i yemişsin dostum :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...