+1 li soru Beylere ve bayanlara ayrı ayrı sorular Vulva ağdası görüşleriniz nelerdir?

Karın bölgeme yakın tüylerimi ağdayla alabiliyorum ama dudakları alamıyorum. Sarkma olur diye korkuyorum olmasa bile canım acıycak vs vs. Kuaföre gidip açamam da Tek tek cımbızla alırım hiç sorun değil ama arka iç kısımlarımı göremiyorum o yüzden alamıyorum ne yapıcam jilet ve krem asla kullanmam hem alerji yapıyor hemde saç gibi çıkıyor bunun başka hal çaresi yok mu allasen? Valli bıktım kadın olmak ne zormuş
Bu soru kızlaraydı ama erkekler de cevap vere bilir

Şimdi ki sorum erkeklere ve lezlere
Gençler ağdayla alınmış vulva hakkında düşünceleriniz neler?
Bir de kol tüyü gibi olsa siz eşinizinkini alır mıydınız?

Beyler bayanlar biliyorum bu sorudan artık sıkıldınız , tiksindiniz ama ben hala cevap alamadım :D Ve alana kadar sormaya devam edeceğim :D

Güncellemeler:
Hadiii :D

0|2
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• hurafe olarak sarkma gibi yanlış bilgi var.
    ağdayla sarkma olmaz. vulva ve vajina esnek yapıda olup kendini toplayabilen bir organdır. ağda yaptığınızda kadının yapısına göre 1-2 ay tüy çıkmaz. 2 ayda bir yapılacak ağdanın da vücuda olumsuz etkisi olmaz.
    ilk yapacağın ağda acıtabilir ama sonra alışır acımaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk öncelikle sarkma olmuyor. Ben kaç yıldır ağda kullanıyorum.
    İkinci olarak , kuaföre gitsen de utanılacak bir şey yok , aynı malzeme onda da var , günde kaç tane görüyor ve mesleği o. Ama utanırsın bir şey diyemem yine de.
    Üçüncü olarak , Aynanın üstüne oturarak ağdanı yapabilirsin. Ben genelde güzellik salonun giderim de arada bir kendi yaptığım da olur.
    Dördüncü olarak , ağdayı kıl yönüne göre sürüp ağda bandını yapıtırdıktan sonra , kıl yönünün tersine çekmen gerek , yoksa çok acıtır.
    Beşinci olarak , kendin yapacaksan , düzel olarak yapman gerek. Çok uzun oldu mu alması çok zorlaşıyor , derimi kaldırdığım da oldu. Narin bölge normal tabi..
    Altıncı olarak , lazeeri ben bacaklarıma yaptırdım. Az uz çıkıyor kıl tabi tamamen sona erdirmiyor bunu bilesin. Genital bölgeye bir atış yapmışlardı , hani bak acısına da ona göre yaptır diye. Üüüf... Öyle bir acı yok. Ağda daha az acıtıyor emin olabilirsin.

1|0
    0|0
    • Teşkürler ama bu benimm karnım bunda zaten sarka olmaz kuaför de fiyatlar ne durumda?

• Ya olur mu? Saçmalamışsın. Bak ileride evlenince o kıllar çok sorun olur. Ağdaya başla bence hemen.

• Tamam umarım yapabilirim

Erkekler Ne Diyor 12

• İyi bir merkezde lazer yaptırman sorunu çözer. İstanbul'da olsan merkez tavsiye ederdim sana.

1|0
    0|0
  • Abi ne kadar zamandır buradayım ve ilk defa genital bölge söyleminden farklı bir yaklaşımla karşılaşıyorum.
    Al o tüylerini de ne ile alırsan al yeter ki temiz ol ve bu temizliğini de erkeklere beğenilmek adına değil kendi hijyenin için düşün derim

1|0
    0|0
  • Bak şimdi tüy dökücü kremler var tüyleri incelten kremden ama çogu kalınlaştırıyor oraları için onu kullan vulva nedir :D

2|0
    0|0
    • Yorum belki yanlıs anlaşılmıs bazıları tüyleri kalınlaştıran kremler vardır bazıları tüyleri incelten kremler sen tüyleri incelten kremden al

• Teşekürler :)

• Rica ederim :)

• Rahat ol, anladığım kadarıyla yeterince ilgileniyorsun zaten o bölgeyle.

2|0
    0|0
  • Onedir anacim 😂

1|0
    0|0
  • Ben jiletle alınan vajinayı daha çok seviyorum kıllı vulva daha seksi daha kışkırtıcı benim için

1|0
    0|0
    • Uuu ilginç bir fantezi

• Evet her yer kıllı olacak bazen herzaman kaymak gibi istemem

• en iyisi arkadaşlarında dediği gibi lazer veya işinin ehli bir ağdacı

1|0
    0|0
  • Arka deligin orada da mi tuy oluyo sizde

1|0
    0|0
  • Yerinde olsam o bölgeyi full nadasa bırakırdım!

0|0
    0|0
  • Kanka asla kıl tüy sorun etmem , hatta bazen kısa kıllı olması tahrik edici özellikle oralda ;) o yüzden b3nim gibisi ile evlenirsen tras makinesi bile isini görür , diğer cevabim hep bayanı tras etmek istemişim dir , hatta sevgilime bunu söyledim yanlış anladı :(

1|0
    0|0
    • Anlar tabi 😂

• Eldivenle ince tüyler alınır. Çok kalın değilim ama ince de değil

• Mmm anladım işiniz zor allah yardımıcıniz olsun ama benim gibi birisine denk gelirseniz sorun olmaz fazla , bende mesela vajina bölgesinde olabilir asla sorun etmem fakat bacaklara doğru da oluyor ya bikini bölgesinin dışında onlar hoş görünmüyor

• Gel ben alim 😂😂

1|0
    0|0
    • 😂😂

• Yok 😮

• O zaman iyiymis gel rahat raharlt cekerim cinbiz bile kullanmam😂😂

• çok azmışsınn

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...