Cinsel ilişkide acı çekiyorum. Eşim bana bu sana problem olur dedi ne demek istedi?

Arkadaslar esimle ikinci cinsel iliskiye girerkene.yapmak.istemedim cok aaci cekiyordum yani iliski sirasinda. Vajinama girdigi an onu itekledim ve vajinamdan cikti. Tavir yapti biraz. Ama cok aci cekiyordum ilkide cok zor olmustu. Oda yataktan kalkip bu konu sana sikinti olur dedi. Yani izin vermedim diye. Acaba ne demek istediki? Yani.cinsellik.benim icin onemlidir sen vermezsen sikintimi olur demek istedi(aldatma falan allah korusun) yoksa kacma nasil olsa olacak bu is bir an once alismalimisin dedi acaba anlamafim ya takildi kafama bana cok asik ama gorucu usulu evlenmedik

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• kötü bir başlangıç olmuş maalesef :( daha anlayışlı yaklaşması gerekirdi. başlarda kadın böyle sorunlar yaşayabilir, eşinin bunu anlaması ve ona göre yaklaşması lazım. ilk seferde zor olması gayet normal. biraz düşüncesiz davranmış. acı çektiğini göre göre yapması hiç iyi değil :(

onunla konuşmaya çalış, kendi sıkıntını anlat. hemen bunun üstüne söylediği söz de maalesef bu konuda bencil olduğunu gösteriyor. umarım düzelir ve anlaşırsınız.

0|0
    0|0
    • Cok haklisin umarim duzelir ama anlayusli aslinda. Sanirim o an sadece bosalmak isteei acimi gormek istemedi onuda anliyorum aslinda

• olabilir, o anki hayal kırıklığıyla aşırı tepki vermiştir. sakin sakin konuşarak anlaşmaya çalışın. sen de acını, korkunu ona anlat. belki de gerçekten ne kadar zor durumda kaldığını fark etmemiştir.

Erkekler Ne Diyor 16

• Sizin cinsellikten uzaktan yakından bir ilginiz veya tecrübeniz olmamış ancak bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler. O nedenle senin vajinanın acımasının sebebi yeni yeni alışacak bir, ikincisi de ön sevişme yapmadan cinsel birleşmeye geçtiğiniz için acı çekiyorsundur. Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışıyorsunuz gibi geldi bana. Ön sevişmeyi uzun tutun sorun çözülecektir merak etme.

0|0
    0|0
    • On sevisme zaten uzun surer hep kisa tutmayizki ben altta sonra o altta sonra gene ben altaaa olurum baslamadan once ayakta yapariz biraz daha ne olsun. Vajinam aliskan degil tabi yeni evliyizya ondan aciyor ama gecer umarim

• kayganlaştırıcı kremler var onlarla rahatlatabilir, ön sevişmeyi de biraz uzun tutun, ilişikiye hazırlasın önce seni;)

0|0
    0|0
    • Alistiriyor zaten. On sevismemiz kisa surmuyor ama iste ikinci kez oldugu icin halen aci cekiyorum iliski sirasinda

• kayganlaştırıcı su bazlı kremler var, en azından onların bir faydası olabilir, sonsuza kadar böyle gitmez ama birden de alışamazsın,

• Kolaya kaçıp mücadele etmezsen sorununla daha da büyür demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Yeni mi evlendiniz? Yeterince ıslanma olmuyorsa acı vermesi normal bir de eşin sert mi davranıyor sana?

0|0
    0|0
    • Yeni evliyiz ama esim fazla sert davranmiyor yani normal ddavraniyor. Ve islanmada oluyor yani ama kendisi cok istedikli bu konuda ve tecrubeli bendede hic tecrube yoktu ben ikinci esiyimde m

• zamanla geçer acı. Vajina ağzı çok dar olmalı. Bir süre sonra penisin şekline uyum sağlıyor ve daha az acı çekersin ama devam da ederse bir jinekologa görün derim.

• heralde sıkıntı olur adama da, böle löp diye de söylenmez. öküzmüş afedersin. Bi doktora gidin sorun ne görün, okadar acıyorsa belli bir sorun var

0|0
    0|0
  • adam haklı hacı sıkıntı olur tabi sex yapamıyacak ıstedgınde ben ne anladım o evlılıkten sex evlılgın temelıdır sevgı saygı gecın bunları

0|0
    0|0
  • haha bu ne böyle film repliği gibi =) ültimatom vermiş sana

neyse üzülme muhtemelen Vajinismus var sende yani istem dışı dış kaslarının kasılmasıyla acı yaşıyorsun psikolojik anlayacağın birazcık üzerindeki baskıları hafiflet

0|0
    0|0
  • bir erkek azgın anında onu reddedersen veya onu ilişki sırasında yarım bırakrsın vah haline.. bir erkege herşeyi yap bunu yapma

aldatılırsın bilmiş ol..

0|0
    0|0
    • Pardon ama onun zevkinden benim acim daha onemli. Hem seven insan aldatirmi ya

• Hayir gorucu usulu degil asigiz yani cok severek evlendik

• ha pardon ben yanlış okumuşum

• seni aldatacağını sanmam...mutsuz olursun demek istemiş...

0|0
    0|0
  • düzgünce konuş derdini anlat bu yaptgn sizi sogutr

0|0
    0|0
  • Kızmış adam

0|0
    0|0
  • eşin barzo adam insan insancıl yaklaşır eşine canını yakmak istemez.

0|0
    0|0
  • Ne dediği önemli değil. O anın verdiği sıkıntı ile söylemiş caz yapmıştır. Sen buna değil onu mutlu etmek için ve seninde zevk alman için gerekenlere kafa yor. Yada güvendiğin birinden destek al. Bu gayet olabilir bir durum çünkü. Korkacak bişey yok. Psikolojik olarak ta kendine destek edin.

0|0
    0|0
  • düşündüğün 2 şeyide kastetmiş... zamana bağlı olarak ikiside olabilir haberiniz olsun ...

0|0
    0|0
  • alışacaksın eninde sonunda böyle istemez ertelersen alışman zor olur. gerekirse tedaviye git ama erteleme bu sorunları. emla krem kullan hiç olmazsa sen acı filan hissetmezsin. ama reddetme hatta yaparken istekli görün. erkek için reddedilmek ağırdır. hele ki yeni evliysen.

0|0
    0|0
    • Ya reddetmekle alakasi yokki. Aci veriyordu o anda yapmak istemedim anlayis gostermedi ya:( sonra yapariz demedi falan tamam alismam lazim bir zaman zonra acisi gecer ama o anda yapamadim iste

• işte istekli olduğu anda reddedilmek cinselliğe karşı soğukluğa sebep olur. erkekte sinirliliğe sebep olur. bende yaşadım o tür şeyler çok yıpratıcı oluyor.

• pardon nekadar süredir evlisiniz birde eşinin kaç cm ki

0|0
    0|0
    • Yeni evliyiz ama kac cm bilmiyorum

• Erkekler sadakatli olmaz diyorsun yani

• bilmyrm her erkek aynı degildir ama kendini zorla zevk almaya bak sen nasıl olsa bu olcak yani

Kızlar Ne Diyor 3

• amma kıymetli vajınan varmış git bir doktora görün o halde .yazık ya millet evleniyo sizle sonra sorun oluyor.yani bir saatini ayır doktora bir gidiver

0|1
    3|1
    • Une alaka doktor ya. Sen bakiremisin bekarmisin? Ozaman ikinci kez iliskiye giren.birine anlamazsin altini ciziyorum ikinci kezdi. Anlayisli olabilirdi inan bana cok aci veriyor

• acir tabi akılli ol acimasin :D kızım demekki problem var vajınanda git bir doktora.ona gelince anlayışlı olmalıydı tabi kide.hem bakireyle evleniyor hemde prof bekliyor haklısın yani adam acıtmış .sorun olur demeside yani soğursun korkarsın problem olmasın devam etmeyelim demek

• 1-2 acıyor sonra ağrı kalmıyor ama bazı pozisyonlar can acıtıyor doğru olanı bulmak gerek

0|0
    0|0
  • yeni mi evleniiz ki , açılması lazım aginanın ?

0|0
    0|0
    • Yeni eiyiz acilmadi:(

• 3 ay gibi

• Yakındır bacım haftada sayıyı artırın :)

Yükleniyor...