İlişki sırasında kanamam oluyor , sebebi ne olabilir?

Cinsel ilişki sırasında kanamam oluyor , sonraki 2,3 gün azalarak kesiliyor. Ama her seferinde bu kanama tekrarlanıyor. Bu duruma çok üzülüyorum :( . Ve korkuyorum.

Güncellemeler:
Güncel.
Rahim ağzı kanser şüphesi diyor internetteki bilgiler. :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• burada sorup saçma sapan cevaplardan medet umacağına doktora gitsen daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Zahmet etmeseydin bunu yazmak için. Bununla ilgili tüm gece araştırma yaptım. Korkudan , burda bilen biri var mı ya da aynı durumu yaşamış biri ne yaptı onu öğrenme derdindeyim. Herkes sizin gibi geyik derdinde değil , sorunları aynı olan insanlardan yardım alma derdinde. Yarın elbette doktora gidicem ama internette yaptığım araştırma da rahim ağzı kanser belirtisi diyor. Şimdi anladın mı endişemi?

• Olabilir , yine de teşekkür ederim ilgilendiğin için.
      Üzüntü veren durumsa bayanlardan hiç yanıt gelmemesi oldu.

• kimi sevgilinin derdinde kimi seks kimi de kim bilir neyin derdinde boşver bence :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Vajina kanalında ya da anüs-vajina arasındaki bölgede (perine) yırtık oluşmuş olabilir. Bu tür yırtık problemine de vajen içine sert ve iri obje sokulması, ıslanmadan birlikte olma, sınırları zorlama gibi faktörler neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır böyle bu?

0|0
    0|0
    • En son 2 kez beraber olduk. O zaman böyle oldu. Şimdi endişeden dolayı yapmıyoruz.

• Doktora görünmeni öneririm

• doktor ablacım doktor burdan bu işe çözüm bulamazsın...

0|0
    0|0
  • Kac xefa iiakiye girdin

0|0
    0|0
    • 1 yıldır beraberiz , ama son 2 ilişkimizde aynı sorunu yaşıyoruz.

• Yanmam yok , evet evliyim.

• Yanma yoksa nser diildi bence aci var mi?

• İnternetten okumak canını sıkar insanın genelde. Doktora gittiğinde o kadar kötü bişey çıkmaz icin rahat olsun. Allah şifa versin

0|0
    0|0
  • mantar olabilir
    yara olabilir.
    enfeksiyon had safhada olabilir.
    bir çok şey var
    doktora görünmen lazım acilen

0|0
    0|0
  • Millet ne yapsın git doktora

0|0
    0|0